0 oy
204 göst.
Aile kategorisinde (53 puan) tarafından
Bugun ogullarima dis hedigi yaptim onunede biseyler koyim dedim oyle adettendir bebek sonuçta oyun oynar kaynanam bu nedir kaldir 10 cocuk büyüt musum böyle bir şey yapmadim bu nasil adet dedi yaptirmadi ben sürekli bna ters olmasindan yoruluyorum sorsaniz ben ne yaptim ki size hic karismiyorum der ayni evdeyiz ne yapsam olmuyor tansiyon hastasi tuzu az koyarim olmaz tuzlu yaparim olmaz yemegimi begenmez annemler idare et yasli diyor ne yapicam bilmiyorum esim umrunda degil

5 Cevaplar

0 oy
(935 puan) tarafından
Rabbim gücünü artırsın canm çok zor 
(53 puan) tarafından
Amin insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne koydun ki önlerine 

Evi ayırma şansın yok mu 
(53 puan) tarafından
Oyle kitap kalem bunun gibi seyleer istesler ayirirlar kaynim ve ogluda var cok zor oluyor ne yapim bilmiyorum
0 oy
tarafından
Aman haklı kadın hedik adetimi kaldı. 

Benim bildiğim eskiden babaneler ananeler yapar. Toplasir yerler yada kapı kapı dagitirlarmis. Evde çocukların önüne koymak içinde ugrasmasaydin. Kadın belki ortalık dağılacak diye öyle demiştir. 
(53 puan) tarafından
Neden kalmasin ki bunu yapinca kötü mü oluyoo simdilerde bebeklerin duyu becerisi,  artsin diye neler konuyor biz yapincs gerici mi  oluyor uz
tarafından
Duyu becerisi ile hedigin ne alakası var be ;) lafı çarpitmaya çalışma. Komiksin
(53 puan) tarafından
Hedik yapildiginda önüne bazi seyler konur kitap kalem komiklik yapmıyorum
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Geçen sene kaynanam bendeydi o da tuz mideme dokunuyo diye yiyemiyodu, salçalı yiyemiyodu, baharatlı, limonlu, yağlı yiyemiyorum diyodu, Kendi yağlı yapıyodu, kızartma hamur mayalı yerdi neyse bende ayarımı tutturamayınca eşim de olmamış sen böyle yapmazdın derdi, çok zor seni anlıyorum Allah yardımcın olsun
(53 puan) tarafından
Hic biseyi begenmez kendi dogru düzgün bi bulasik bile yıkamaz ayri yemek yapsam da begenmez ne bileyim
(5,492 puan) tarafından
Anne ben tutturamıyorum sen yap de. Kendi yaptığına lafı olmaz
(53 puan) tarafından
Yok ben yapamam eskiden yapıyordum ne kadar guzel der durur
0 oy
(189 puan) tarafından
Bayadır postlar okuyorum onlarada yorum yazdım hepsinin kaynanası hakkında yazdığı şeyler benimkindede var şimdi senin yazdığını okuyorumda senin yazdıkllarında var.bakıyorumda kaynanam insan olarak çok kötü insan Allah affetsin.benimkide tansyon hastası tuzlu yapsam tuzlu tuzsuz yapsam tuzsuz yağlı yapsam yağlı yapmasam yağsız.yani memnun olduğu bişey yok
(53 puan) tarafından
Evet ne yazik ki memnun edemiyoruz sorsaniz gelin kotu disari cikariz burun yapar bilmiyorum evlenen kardesinix olursa asla ayni eve girme diyin yazik gözümüz kor olmuyor ama galiba hep biz iyi olursak onlarda olur saniyoruz cok pismanim en basinda olmaz demistim ama esim yuzunden kaldik hayat nasil gececek bi ömür bilmiyorum
(189 puan) tarafından
Valla öyle bendede aileme bile gitmeme ağız büzüyor sorun çıkarıyor herşeyde o var.bana vaktinde annem gitme kaynanayla yaşamak zor dedi ben yaparım dedim anne.şimdi çok pişmanım aşkdan gözüm kördü.şimdi kim evlense yakınlardan sakın birlikte yaşamayın söylüyorum ev üstüne ev olmuyor.Allah yardımçımız olsun bize sabr versin.bende bu bir ömür nasıl geçicek bilmiyorum
(53 puan) tarafından
Amin inşallah seninde kac yasinda kayinvaliden esi yok mu beraber kalsinlar
(189 puan) tarafından
63 yaşında.1 yıl 4 aydır evliyim eşiyle konuştuduğunu görmedim onunla beraber uyumuyor salonun ortasında yatıyor
(53 puan) tarafından
Hm anladim insallah kayinbaban iyidir belki cevabini o veriyordu:)

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 470 göst.
0 oy
4 cevap 309 göst.
16 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Merveminaa (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 216 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mlssaaa (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
16 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mqvili (294 puan) tarafından soruldu

377,372 soru

11,293,009 cevap

34,711 kullanıcı

...