0 oy
497 göst.
Aile kategorisinde (968 puan) tarafından
Allahim bi vazgeciremedim normalde karsi degilm ama yakisani var yani  esime hic yakismiyor birde uzama evresi var önleri uzatip arkalari kestiriyor tam duzen yok ömer çelakıl vardi ona benziyosun diyorum hevesini alsin diyorum ama abartti yok bana toka al yok tac al komik bi durum napayim ben :D

15 Cevaplar

+2 oy
(119,456 puan) tarafından

Bir erkeğin, saçını örmeden, kulak ortası ve omuz başına kadar uzatması caizdir. Uzayan kısmı büker ve örerse, mekruhtur. Bu hâl, kâfirlere benzemektir.” Daha fazla örmeden bile uzatmak, kadınlara benzemek olacağından mekruhtur. Hazret-i Peygamber, bazen traş etmiş, bazen uzatmıştır. 

(968 puan) tarafından
Namazda kilar ama bilmiyorum kime ozenmis simdi sadece ön tarafi uzaticak arkalar kisa dinen oluyor mu o zamam toplayinca arkada tepete lülük oluyor kucuk
(119,456 puan) tarafından
ahahahahah lülükmü allah seni
tarafından
Konuştu yine gönlümün sultanı ❤️
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Ay nasıl istiyorsa öyle yapsın vazgeciremezsin :D

0 oy
(6,047 puan) tarafından
Hahahaha benimki de uzatıyor. Benim için sakıncası yok ama Babam görse hahaha .
(968 puan) tarafından
Yakissa karismam ona gore giyim tarzin olur falan ama bzde oyle bsey yok. Oyle deyincede oyle giyinirim diyor vereyim sana saclarimi smdide mesaj atmis önlerini gelince masa yapsana diyor kimlere özeniyor bilmem
0 oy
tarafından
Esra eroldaki fundanin babası gibi mi ggghjghjgg
(3,692 puan) tarafından
Kanıt göster :))
(968 puan) tarafından
Gelsin esim atarim ama silinebiliyor mu birdaha resim :))
(3,692 puan) tarafından
Yok kız arkadaş funda nin babası diyince adamın her lafinda kanıt göster diyor ondan yazdım ☺️☺️
(968 puan) tarafından
:))) komikmis izlemedigim icin espirini aciklattim kusura bkka
tarafından
Ahahah süper yanıt dhhd
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Ay hem komık hem zor galiba kendisinin dediğin gibi hevesi geçince kestirmesi olcakb:D bi ara benim eniştem de uzatıp taç takıyodu yakışmıyodu da yalan yok şimdi yapmıyo öyle şeyler şükür:D

(968 puan) tarafından
Valla yakismiyor mesaj atmis önlerimi masa yapsana gelince diyor tovbe namazli niyazli adam gunlerdir konumuz bu
(3,156 puan) tarafından
Kız ciddi mısın sen hahahaha maşayı ne biliyomuş tövbe tövbe yaa :-) düzleştir maşa olmaz de :-) ne dyim hevesini alana kadar yapsın ne yapcaksa...
(968 puan) tarafından
Normalde bakimlidir benm cilt maskelerimi kullanir ama yani afedersin bebegmbvar kendi banyomu zor yapiuorum simdi bana kendi saclarini yaptiriyor delirdi adam
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bırak kız hevesini alsın adam
(968 puan) tarafından
Abartiyorr isten mesaj atmis onlerimi gelince maşa yapsana diye tovbe
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ay uzun saç erkekte oldum olasi sevmem ya sukur esimde oyle seylere meraki yoktur 
(968 puan) tarafından
Bende yaa bide altlar normal kisa on uzun arkada lülük gibi vazgecmiyor
(968 puan) tarafından
Hahah helal olsun canim komik bi durum gercekten napcami sasirdim bende
(7,036 puan) tarafından
Yaptinmi maşa kiz adama :D sjsjsjhsjj az once esim geldi tipine soyle bir baktim uzun sac nasil olur diye birden patlati verdim kahkahayi :D
(968 puan) tarafından
Yok kiz kucuk bebegm var afedersin lavobaya zor gidiyorum bide adamin saciyla ugrascam :))
(7,036 puan) tarafından
hahhakırmasaydin kiz atsaydinb2 maşa sjsjsj
0 oy
(3,737 puan) tarafından
Benimkide uzattı bağlıyor hatta saçları da azıcık ama döküldi az diye yapmak istiyor napalım katlancaz
(968 puan) tarafından
Neyine heves ederler bilmem hevesini alsin diyorum ama gun gectikce baska seyler cikariyor
(3,737 puan) tarafından
Yaşlandıkça gençleşmeye çalışıyorlar bacım ego meselesi boşver :D
(968 puan) tarafından
26 yasindaa zateee :))
0 oy
tarafından
Uyurken önunden bir tutam kes hahahah acik kavga edersiniz ama amacina ulaşırsin 
(968 puan) tarafından
Onuda dedim ama kalbini kirmakta istemiyorum hadi anlasalimm diyorumda simdi isten msj atmis gelince onlerimi masa yapsana diye dedm b.kunu cikarma Vazgecmiyordaa
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Uzun saç, sakal bıyık asla sevmem. Allah da kalbime göre verdş :) Hevesini alınca kestirir cnm
0 oy
tarafından
Peygamber s.a.v dinsizler saçını uzatınca kısaltır onlar kısaltınca uzatırdi tabi adabı var taç toka kadına benzeyen objelerle bu kesinlikle yanlış
(968 puan) tarafından
Namazinida kilar ama vazgeciremedim yinedee
(968 puan) tarafından
Hevesi toplamak altlar kisa ustten toplatiyor arkada kucucuk bir lülük oluyor
0 oy
tarafından
Ya bırak hevesini alsın. Benimkide sakal bırakıyor. Hiç sevmem ama o sever diyede bişey demem.
(968 puan) tarafından
Oyle dedm basta hevesini alsin ama isten mesaj atmis saclarimin onunu gelince masa yapsana diyor abartti yani
tarafından
Kayınbaban varmı? Bu duruma o da ters tepki verir belki o yüzden kestirir.
Benim kayınbabam sakallı görünce demediğini bırakmaz  :))) O yüzden ben bişey demiyom nasılsa o der diye.
(968 puan) tarafından
Var sukur ama adamin ensesine vur lokmasini al oyle
tarafından
büyük kaynın kaynanan, kendi abin, baban , annen sözü geçen kim var. o konuşsun
0 oy
(11,364 puan) tarafından
Ay kıynamıyorum ama hiç sevmiyorum ya hevesini alsın bakalım canım napcan  :)  benim adam da aksine saci sakali çıkmasın hemen berberde alıyor soluğu bazen takılıyorum bosver uzar söyle hacılar gibi ol diye öyle yapam der  :)
0 oy
(1,361 puan) tarafından

Ay yakışanı var yakışmayan var yakışmıyorsa hiç uzatmasın. Yakışmıyor de. :D

0 oy
(4,430 puan) tarafından
Geçen benimki de uzatcam.diyodu geçen gün bende dedim kızlarla bı örnek toka alır takarım artık hepinize diye sustu : D
(968 puan) tarafından
Valla onuda dedm tac istedi gittim taşli masli taç aldim yok vazgecmiyor nolmus bu adamlara :))
(4,430 puan) tarafından
Dünya tersine döndü anam anlamadım Esra eroldaki yasine mi özendiler acaba :)

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 702 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nisan89 (892 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 274 göst.
24 Ocak 2023 Aile kategorisinde Yaprak mert (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 290 göst.
13 Kasım 2022 Aile kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 327 göst.
10 Eylül 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu

380,877 soru

11,403,183 cevap

34,941 kullanıcı

...