0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
5 aydır doğum yaptım 5 aydır vaziyet aynı çok afedersiniz ama ishhal hiç geçmiyor bagirsaklarim ağrıyor karnım ağrıyor ve genelde yemek yedikten hemen sonra basina gelen varmı nereye gitmeliyim

4 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah Allaaaaah nası ya dahiliye git datlım
tarafından
Fazla doğumdan snra oldu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben bu konudan çok çektim Reflor prebiyotik ilaç var deneyebilirsin emziren anneler için de hiçbir sıkıntı olmuyor
tarafından
Ben şu anda hamileyim ve 4 aydır ishaldim genel cerraha kadar gittim Bir sürü diyet yani patates pirinç vesaire yiyorum Bir de Reflor kullanıyorum Ayrıca Probiyotik ve yoğurt da iyi geliyor.
tarafından
Ben hamile olduğum için pek ilaç kullanamıyorum reflor da zaten Probiyotik oluyor ama mesela lopermid var Çok etkili bir ilaç çok da ucuz onu bir kullan derim Benim ismim daha öncelere dayanıyor Çünkü hamilelikten önce de vardı ileri derece
tarafından
Normalmi peki hiç doktora gittinmi
tarafından
Benimki  huzursuz bağırsak sendromu sinirle alakalı bir şey sinirlenince mideme vuruyor
tarafından
Normal değil tabii ki
0 oy
(891 puan) tarafından
Bende oldu 1 seneye yakın dahiliyeye gittim bisey çıkmadı.  Bunu  için gastroenteroloji  bölümüne gitmen gerek bnm zamanla kendiliğinden geçti 
0 oy
(788 puan) tarafından
Canim bende kabız oldum ama herkes kabız oluyor değişik yani kilo sorunun varsa hepsi gitmiştir.herseyiin fazlası zarar tabikide doktor a git bence 
(788 puan) tarafından
Hahaha gercekden kız inşallah sorun yoktur kabız olmak dan iyidir
tarafından
Geçen birda biri demiş basur için dedim cırcır olmak maşallah ben hiç duzelmiyorum sjsj ama biraz dikkat etsem bu şeyi fırsata cevirebilirim
(788 puan) tarafından
Sijsjsj Allah hayrını versin valla ben doğumdan sonra mahvoldum  kabızlık dan ishal olmaya razıydım yanı yinede dozunda:)))
tarafından
Valla herşey dozunda güzel gece yarısı 10 kez bağırsak ağrısından tuvalete koşmak güzel degl
(788 puan) tarafından
Tâbi canım geçmiş olsun sana

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 123 göst.
25 Eylül 2022 Aile kategorisinde nurr001 (1,519 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
21 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayal1907 (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 45 göst.
12 Eylül 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 159 göst.
31 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hlltrn (46 puan) tarafından soruldu

381,700 soru

11,426,535 cevap

34,986 kullanıcı

...