0 oy
1,162 göst.
Aile kategorisinde (897 puan) tarafından

Kaynım megerse gidip suriyeli biriyle evlenmiş evde tutmuş kadın çok güzel ama neresine baktıysa onun eşini 3 oglunu bıraktı ne haliniz varsa görün dedi eşinin oturduğu evide satmiş eltim ortada kaldı.. Gelmiş bana diyor sizde kalayım bende kabul etmedim sonuçta kaynana kayınbaba yaşıyor orda kal dedim evlerinde büyük hem  Bizim evimiz 2+1 bize yetmiyor üstüne üstlük 4 kişi gelecek.... İyi yaptım mı kızlar 5 kardeşler eşim en küçükleri bize düşmez sonuçta bakmak 

23 Cevaplar

+1 oy
(4,089 puan) tarafından
Yani eltinin sizde kalması tabiki uygun değil ki zaten 
tarafından
Eltim ortada kaldı diyor yani kayni onu ortada bırakıp Suriyeli biriyle evlenmiş herhalde
(897 puan) tarafından
Ewet bende böyle söyledim illa kalacam diyor kaynanam gülde kalmiyor diyor ben onlara bakamam
(4,089 puan) tarafından
Tamam da canım uygun değil ki bi kaç hafta misafir eder orası ayrı ama temelli olmaz ki ya kendi anne babasının yanına gidecek ya da kayınvalidesinin
tarafından
Aynen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zaten evin yolunu bulamamış kısmına hiç inanmamistim 

Almayın tabiki de ya ne münasebet 
(897 puan) tarafından
Aynn bende hiç inanmamıştım Olan yine çocuklara oldu
tarafından
Kaynanan nasıl oldu kız sjsjsj
(897 puan) tarafından
Turp gibi cnm dedikodu peşinde akıllanmamış
tarafından
Hahahha bilerek mi yaotin kiz :D
0 oy
(15,905 puan) tarafından
Ne olursa olsun kendine bir yer bulana kadar evime alırdım ben..allah rızası için. 
(897 puan) tarafından
Ama cnm kaynanam burda kal dedi oda dediki  ben size bakamam diyor bende o yüzden evime kabul etmedim
(1,831 puan) tarafından
Oldu canım kaynana kayınbaba varken sana düşmez iş yapma korkusuna mı kalamadı kaynanadw
(15,905 puan) tarafından
Ben yanlış anladım kızlar şimdi sen yazınca tekrar okudum anladım. Ben kaynanasıyla bir oturuyor sandım o yüzden eve alırdım yazdım ama madem kaynana ayrı gitsin kaynananda kalsin o zaman
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Bugün evine alrsin yarına başına bela alrsin bence en iyisini yapmssn kimseye iyilik yaramyor kaynanan kayın babam varken size düşmez zaten onlar sahip ciksin
(897 puan) tarafından
Aynn çook haklısın
0 oy
(1,743 puan) tarafından
Kaynananın evi varken neden siz peki öyle durumda eşin anne babasına gidilir oglunuz böyle yaptı ortada kaldık diye
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Iyı yapmıs sın canım kaynana kayınpeder varken sana dusmez. 
(897 puan) tarafından
Bende öyle dedim kötü oldum
(1,343 puan) tarafından
Bence için rahat olsun bu devirde kimseye guven kalmadı alırsın evine kotu olursun edersin neme lazım
0 oy
tarafından
Eltinin haberi olmadan nasıl boşandı? Nasıl evi sattı?
(897 puan) tarafından
Suriyeli ile imam nikahlı evlenmiş cnm evide 2 ay önce satmiş megerse evi alan kişiyede demiş 2..3..ay oturup çıkarız oda kubul etmiş
(7,183 puan) tarafından
Suriyeli kadinla mi yemiş parayı
(897 puan) tarafından
Galiba kadına altın almiş çünkü üstü dolu altındı
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Ozamn da dedim cokkk saçma diye belliydi bı iş oldugu
(897 puan) tarafından
Ewet ya belliydi
0 oy
tarafından
Sizin ev ne alaka yaaa kaynanan var kayınbaban var kendi ailesi de var ve gelip sen de kalmak istiyor bence çok doğru demişsin
(897 puan) tarafından
Eşimin işi iyi o yüzden şimdi dedi bize dört dörtlük bakar ama eşimde kabul etmedi zaten sade dedi çocukların parasını veririm ne gerekse alırsın annem gülde kal dedi
0 oy
(2,191 puan) tarafından
Gi siz de film gibisiniz sen çiçek atar gbi bıçak atıp kaynanası bicakliyon kaynin yolu bulamadım diyp mezarlıktan cikiyo sonra karı bulup evleniyo şaşkınlıkla okuyorum 
(897 puan) tarafından
Hahhagajakzu aynn valla zaten o 15 gün kayıptı ya o zaman evlenmiş megerse polise haber verdigimizi duymuş mezarlığa getmiş
0 oy
tarafından
Evine alma canım net umarım.esin alma taraftarı değildir çok zor durumda zaten şuan düşünmesi gereken kaynanaha kayinbabaya bakmak değil evlatlsriyla başını koyacak bir çatı bulmak seçenek şansı asla yok şuan yada beğenmeme birde eşinle eltininde aynı evde bulunması doğru değil ayriyeten geçim zaten zor eşin o sorumluluğu nasıl alsin 4 onalr 2 siz daha belki çocuğunda var adamada yazik
(897 puan) tarafından
Eşimde kabul etmedi zaten... Onda 3 çocuk bizde 2 Çocuk
0 oy
(6,047 puan) tarafından
İyi yapmışsın. 
0 oy
(449 puan) tarafından
İyi yapmışsın ev ev üstüne olur mu ne alaka sana yerleşecek yani, ya annesine gitsin ya kayınvalidene sakın gelsin biraz kalsın falan deme kapağı bir atarsa kaldırmak zor olur 
0 oy
(27,351 puan) tarafından
Sonuna kadar haklısın
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Eşinin imzası olmadan ev falan satamaz nasıl satmış?
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Annesi babası yaşıyor mu

0 oy
tarafından
İyi yapmışın cnm..ne munasabet ..kendi anası babası yokmu eltinin...misafir olarak bir iki neysede temelli kalmak nedir..
0 oy
(3,231 puan) tarafından
Aa evet o postunu hatırladım hatta havalar soğuktu üstü başı temiz mi demiştim. Belliydi kadına gittiği zaten 
0 oy
tarafından
alma evine kiz kayninda nasıl güvendiyse bizim bi tanıdığı suriyeli kadın dolandırdı evlendi altın taktılar adamla birlikte oldu sbaha karşıda kaçıp gitti olan çocuklara oldu çok üzüldüm rabbim kaynina akıl fikir versin 
0 oy
(394 puan) tarafından
Eltine üzüldüm ya ne kadar kötü ve zor bi durumda şuan. Suriyelilerde burdaki erkeklere kapı oldu valla çoğu kişinin yuvasi yıkıldı. Allah erkeklere akıl fikir versin.. 

Yani sende kalmasi uygun degil kayinvalidenler varken iyi yapmışsın o konuda bnve cnm 

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,770 göst.
22 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kumru_80 (897 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 258 göst.
5 Şubat 2023 Aile kategorisinde Berenbulut0 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 451 göst.
0 oy
14 cevap 348 göst.
30 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Sulemhmt (731 puan) tarafından soruldu