0 oy
1,767 göst.
Aile kategorisinde (897 puan) tarafından
Kızlar bugün uyandı 1 saat duş aldı 2 saat wc de kaldı. 3 ekmek yedi çok acıkmiş tı doydu tekrar uyudu ölü gibi uyuyor  bügün 3 oldu gitmesi için ne yapmalıyım eşim uyandırıyor uyanmıyor gözleri kapalı konuşuyor snr ses yok eltim 3 çocugunu aldı annesi güle gideli 8.. 9 ay oldu kanımın gidecek yeri yok annesi gül var gitmiyor hep sokaklardaydı ne olduysa bize geldi ama hep uyuyor kaynanam banane diyip duruyor babası desen takmıyor bu gidişle hep bizde kalacak galiba 35 yaşında kaynım eşimden 5 yaş büyük eşimde abim nasıl git diyip duruyor ama ben akşama kadar onunlayım korkuyorum eltim aramalımıyım barişsınlar diye belki ben kurtulurum

Daha demin oglum ağladı uyandı sus lan diyip tekrar uyudu sanki bizim değil onun evi biz ona gelmişiz gibi davranıyor

39 Cevaplar

+4 oy
tarafından
rahat ettirmeyin neden rahat ettiriyorsunuz ki. cocugunuz ses cikarsin. siz supurge calistirin. bagira bagira telefonda konusun. hatta onun duyabilecegi sekilde rahatsiz oldugunuzu belirtircesine birine anlatin konisin duysun. ben olsam bu durumda ailem uzak olsa bile babamla annemi veya erkek kardesimi cagirirdim. bak bakalim oyle hayvann gibi uyuyabiliyor mu
tarafından
Katılıyorum
tarafından
Kesinlikle katiliyorum rahatsiz et sanada bagiramaz heralde rahatsiz olsun ciksin gitsin özellikle temizlik yap baska turlu gitmez cocuk bagirsin cagirsin rahat vermeyin
tarafından
konu sahibi arkadaslarini akrabalarini cagirsin bi de. rahat edip kalabiliuo mu bakalim
tarafından
Ay evet ya 3 gundur iyi bile dayanmis kiz valla
-Reklam-
+3 oy
(3,419 puan) tarafından
Valla k.b sin esin de benim başıma gelse çoktan kapıya koymuştum bide dul adam sonuçta karısı gitmiş haramdır sen akşama kadar o erkekle evin içindesin bide o yatıyor kalksa sana bişey yapsa esin abimmi diycek yine valla ortalığı kaldır ayağa git polis cagir alsınlar evden belki uyuşturucu kullanıyor bu kadar uyuması normal değil sana tecavüz etmeye bile yelkenir kullanıyorsa 
tarafından
Aradığım yorum ++
(2,574 puan) tarafından
Aaaa öyle deme öyle bisey yaparsa direk karısını boşar eşi terbiyesiz bunlar abi kardes
tarafından
Terbiyesiz olmasa zaten eşi abisi ile evde 3 gün yalnız bırakmaz gün içinde arıyor mu acaba karısını nasılsın napıyorsun diye abisini sorar ben şahsen çalışamam işde aklım evde kalır
(3,419 puan) tarafından
Aynen bişey olsa kadına suç kadın kuyruk sallamış olcak valla bacım git ailene anlat bu durumu gerekirse sende al çocuklarını çok ailene git ben bu adamla bu evde kalmak istemiyorum de eşinde akillanir elbet
Ben kuzenimle evlendim benle yaşıt kaynım gelince eşim benimle iletişim halinde olur hep kaynım ama eşim kimseye güvenmez valla
+2 oy
tarafından
Ozaman esine diyceksin o gidemekadar bende bu eve gelmiyorum diye valla sanirim tehlike altindasin o adamla evde tek kalinmaz haram ustune ustluk normal degil kocandaki rahatligada masallah yani
0 oy
(897 puan) tarafından
Bir önce ki posta kimseye cvp veremedim 
0 oy
tarafından
Ayyy ne kötü bir durum. Zaten kalmasi size düşmez gidip annesinde kalsın kalmiyorsa da kendine ev tutsun onla uğraşmak zorunda değilsin ki 
(897 puan) tarafından
Aynn ama kalkıp gitmeye üşeniyor uyuyor sürekli oda varda
tarafından
Ay hiç çekilmez
tarafından
kaynananizi arayip soylediniz mi
tarafından
Kaynana banane demiş yazmış yukarda
tarafından
kaynananin isine geliyo tabi. evde yiyip icip sicip uyuyan bi öküzz. napsin kaynana ben cekecegime gelin ceksin sıkıntıyı diyor. ama ben olsam yukarda da yazdigim gibi o adama rahat vermezdim. surekli ben de kendi misafirlerimi cagirirdim. hatta babami cagirirdim. ne utanmazlar ya. adamin karisi cekmemis yazik bu kiz cekiyor. sunepe kocasi da hicbisey demiyor
0 oy
(1,057 puan) tarafından
Valla ben gelip kovalıcam artık haa kocan daki de iyi sabır. Ara de böyle bağırdı diye parka git gelene kadar gitsin ayıp diye bir şey var kocan yokken koca herifin salonda kıçını devirip yatması da hiç normal değil yani 3 gündür adam uyuyo yuıhhh
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Manyak mi bunlar valla ben olsam derim esime o gitmezse ben giderim diye 
0 oy
(509 puan) tarafından
Eşin içi rahat nasıl işe gidito acaba evde sen ve o kaynım vsrken hiç mi bir şey aklına gelmiyo kov gitsin 
0 oy
(13,760 puan) tarafından
Gitsin kendi evinde uyusun. Belliki depresyonda. Sizi niye rahatsiz ediyor. Gitsin evinde ne kadar uyursa uyusun. 
0 oy
tarafından
Uyku apnesi olabilir mi?
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Karısıyla yaşadıkları evlerine ne olmuş gitsin oraya ya da anasına istediği kadar uyusun ne ayıp bir şey ya 
0 oy
tarafından
Kız bırak git sen de babanın evine. O evden gidene kadar sen de orda kal. Aç susuz kalinca kendi gider merak etme
(3,198 puan) tarafından
Katılıyorum
(39 puan) tarafından
Bencede katiliyor bide hizmet etme ona ailene git yalnız kalma ne kdr guveniceksin ki yabanci o sana
0 oy
(2,574 puan) tarafından
Eviniz kirami canim 
0 oy
(9,433 puan) tarafından
Eşinle konuş bu adam gidene kadar annemde kalçam de izin vermeyin ya şöyle sizin evinizi rahatınızın bozulmasına, anası babası düşünmğyor kardeşi mi düşincek kazık kadar adam 
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Maddee kullanıyor olabilir valla eltin bi boknu görmüş çekmiş gitmiş ben olsa bende çıkar giderim çocuklarımı alıp kardeşiyle otursun
(39 puan) tarafından
Benimde aklıma bu geldi bişey kullanıyor sanki
(2,040 puan) tarafından
Eşine söle sesini yükseltiyor diye cnm ne haddine
0 oy
tarafından
Senin kocan o uyuyan adamdan daha anormal bence ailen yok mu kendini kurtar derim 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Esini al karsina o gitmiyosa ben giderim de topla valizini ara babani da vas git. Gerekirse bosanirim da de Allah korusun bi sey yapsa sana uada bi sry olsa cok gec olabilir. 

Dinen de etik olarak da dogru ve uygun degil zaten evde bas basa kalmaniz.
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Diyecek çok şey var Ama yorumlar zaten yeterli bence☺️  Rabbim kolaylık versin
0 oy
(1,740 puan) tarafından
Tuhaf mı ne esinde tuhaf senin bacım.aksama kdar bi evdesin hic mi düşünmüyor karsini 
0 oy
(3,820 puan) tarafından
Bişey kullanmış olmasın o ya . Nasıl rahat ediyor eşin de bırakıyor öyle 

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 996 göst.
21 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kumru_80 (897 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,161 göst.
0 oy
13 cevap 202 göst.
18 Kasım 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu