0 oy
601 göst.
Diğer kategorisinde (570 puan) tarafından
Kızlar biliyosunuz dün kürtaj oldum uyuşturmadan o acıyı hissederek öldüm sanki kürtajdan çıkıp odaya alındım sabaha kadar gözetim altında kaldm eve geldim duş aldım rahat olur diye eşofman giydim eşimde uyudu akşam yemeğe kalktı yemeğini yedi çayını içti ben yatıcam deyip odaya geçti kalkınca yanına gittim laf saymaya başladı şu giyimine bak nenem senden güzel giyiniyor daha neler neler saydı evde bitane daha bebeğim var ev yemek eşime hizmet kendime zor yetişiyorum ki sırf rahat olur diye eşofman giydim özür dilerim halen kanamam var kanamam varken ne giyebilirim ağlamamak için kendimi zor tuttum şimdi işe gitti neden böyle davranmamızı istiyorlar ki dün öldüm tekrar dirildim sanki neden anlamıyolar:(

21 Cevaplar

+17 oy
(3,446 puan) tarafından
Yemeği sen mi yaptın

Çayı sen mi demleyip ona getirdin.

O uyanana kadar çocuğa da sen mı baktın.

Bunların cevabı evet ise senin sorunun cevabı da  benim sorularımdir.

Kürtaj olmuşsun yatıp dinlenmen lazım birinin sana bakması lazım iken beyefendi birde süs mu bekliyor..

Annemin Bir lafı var 

Sen kendi değerini bilmezsen kimse senin değerini bilmez..
tarafından
++++++ Lara doyamiyorduuu
tarafından
Valla ısın açıgı kurtaj evet sıkıntılı bır durum saglık sıkıntısı yasıyor suan hanı tabırı caızse düşmüş ve bakılması gerek bedenen ıyı olsa bıle psıkolojık olarak rahat etmesı gerek hanı nerde koca? o memnun etmeye calıstıgın koca suan napıyo nıye senın destekcın degıl sus püs bekleyecek kadar yuzsuzlesmıs kotu gununde yanında olmayandan sana koca degıl bır *** olmaz kusura bakma ama aklını basına al  ustelık evlat kaybetmıssın onunda acısı olmalı nasıl gozu sus pus goruyor demek kı sadece kndınle alakalı bır saglık problemın olsa bakmaz etmez hıc umruna olmaz sen hala neyın ıyı esı olmaktan bahsedıyosun
tarafından
Persona alnından öpülecek kadınsın ❤️ Öyle doğru ki yazdığın. Öyle doğru..
İnsan oğlu ne verirsen fazlasını bekliyor. Tırnağı düşse ağlayan kadınlar kıymet görüyor. Ama canı yansa dahi hayat devam ediyor diyen kadınlar böyle hakir görülüyor.
(450 puan) tarafından
Ya bu yazinin altinda anca alkis olurdu butun artilar sana ++++++++++++++×++
tarafından
Gel alinindan opucem senin
-Reklam-
+1 oy
(6,047 puan) tarafından
Hödük.... Tavsiyem bu adama bı bebe daha yapma. 
(570 puan) tarafından
Hayatımdan bıktım artık yemin ederim
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Zaten kaybın olmuş onun üzüntüsü bedenin acı duymuş onun üzüntüsü yetmez abiye ile mi dolasacaksin evde saçmalamış eşin cnm bu arada çok geçmiş olsun 
(570 puan) tarafından
Teşekkür ederim çok yoruldum yemin ederim
0 oy
(449 puan) tarafından
Sen neden özür diliyorsun ki? Kusura bakma ama sen kendini ezik psikolojisine sokarsan erkekler daha çok üstüne geliyor o ne diyorsa sen 2 katını de, özgüvenini tazele 
(570 puan) tarafından
Halen üste çıkıyor şuan
(449 puan) tarafından
Kes sesini de başka odaya git konuşma ne halt yerse yesin ****** herif
0 oy
tarafından
Ahhh çok geçmiş olsun canım senin acın sana yetmiyormuş gibi o ne öyle boşver takma sen onu 
(570 puan) tarafından
Takmamak elde değil ki
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Eşine kocaman bir yuhhh cekiyorum. Tabii sen hala eşim diyebiliyorsun ne diyeyim Allah ıslah etsin merhamet yoksunu kocanı
(570 puan) tarafından
Hayatımdan bıktım artık vallahi billahi
(1,343 puan) tarafından
Fazla sabırlısın ondan
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Hepsinin köküne kibrit suyu :angry:

(570 puan) tarafından
Ağzına sağlık yeminle
0 oy
(179 puan) tarafından
Bir evlat kaybettin farkındaysan üstüme başıma bakacagına bana sarıl derdim ağlardım lanet erkeelr 
(570 puan) tarafından
Şuan bile üste çikiyor
(179 puan) tarafından
İzin verme madem  diyeceğim ama laftan anlamayan insana zor Allah akıl versin dua et bol boll
0 oy
(565 puan) tarafından
Ne kadar ayıp anlayışsız adam yazık günah ya halden anlasa keşke Allah yardımcın olsn kuzu geçmiş olsn
(570 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun csnım ya okurken benim canım acıdı valla.

Eşine gelince Allah merhamet versin kalbine başka da bişi demiyorum yazık yani çok yazık... 
(570 puan) tarafından
Şuan bile üste çikiyor
0 oy
tarafından
Dehşete düşuyorum bazen ..

Rabbim yarattığı her canlıya önce merhamet versin ,Ne kadar merhametsiz bir insanmis Esin 

Nasil o halinle iş yapabiliyorsun 

Nasıl yemek yapabiliyorsun 

Nasil senden güzel giyinip süslenip puslenmen bekleniyor

Ve sen durumu buraya anlatıp ne yapabilirim diye soruyorsun 

Yani tüm bunlara rağmen hala aklın eşini memlun edebilmekte

Yapma bunu kendine yapma...

Yarın yatağa düşüp hasta olsan eşim var diyemeyecksin  Bu zihniyetten birinden çocuk da yapma 
(570 puan) tarafından
Bıktım artık yemin ederim bıktım çocuğum için yaşıyorum
tarafından
Allah sabrını versin canimm
Allah o esinede merhamet ihsan etsin
0 oy
tarafından
Cok merhametsizmiş eşinnnn
(570 puan) tarafından
Bide sabah gelmiş yatağa uykuda belime bi vurdu beni itti neye döndüğümü şaşırdım bianda böyle oldu
0 oy
(788 puan) tarafından
Rabbim iyi insanlar çıkarsın karşımıza oğlumuz var kızımız var. Böyle şeyleri okuyunca korkuyorum yaaaa gercekden  Rabbim yardımcın olsun canim sen caninla uğraşıyorsun o kıyafetini söylüyor kurban olduğum Rabbim keşke böyle şeyleri erkeklere çektirse  topuz gibi duruyorlar:(((
(570 puan) tarafından
Amin amin inşallah
0 oy
tarafından
Pardon da kürtajdan bir sonraki gün hasta halinle transparan mi giyecekmişsin? Allahim akıl fikir anlayış biraz lütfen ya lütfen 
(570 puan) tarafından
Hiç hiç yok bianda değişti anlık oldu değişimi sanli
0 oy
tarafından
Ayyy şoka girdim üstüne özür mü diledn 
(570 puan) tarafından
Eşimden özür dilemedim buraya kanamam var yazdım sizden özür diledim
0 oy
(450 puan) tarafından
Kadin olmak nekadar zor bunu bazı okuzler anlamiyor merhametsiz vicdandan yoksun insanlar sadece dısa bakip yorum yapiyor malesef rabbim esini hidayete erdirsin bosver sakin aglama tek bir gözyasina degmiycek insan icin aglama sakin cnm ins yaptiginin yalnis oldugunu anlayacak merhamete vicdana sahip olur birgun...
(570 puan) tarafından
İnşallah canm sanmıyorum sabah işten geldi yanıma yattı sonra belime vurdu bi itti beni
(450 puan) tarafından
Neden vurduki neden itti okuzmu bu adan
0 oy
(361 puan) tarafından
Gecmis olsun canim benim hz allah daha saglikli hamilelikle başka evlat nasip etsin insallh Erkekler hamilelikle ilgili zerre duygusu olamıyor hissetmedikleri icin olsa gerek ayni dusuk yaptim 3bucuk aylikken hemde  eşimle yaşadığım en zor günlerdi.... hastanede kalbi durmus dediler ağlıyorum  yeni duyduk bana ne var yani aglanacak dedi gerisini sen düşün...bizim yasadigimiz hem hamilelik hormonu hem annelik o yuzden daha fazla acı cekiyoruz ama malesef cocuklarimizin babasi tamamen anlamamaya yeminli gibi davranıyorlar  sen sıkma canini yavruna bak ayni benim de 13 aylik bebegim vardi bi de elimde o günlerde sadece bebeğime baktim sen de oyle yap çünkü anlamıyorlar onlara kolay geliyor herşey içimi döktüm gibi oldu da neler hissettigini anladigim i cin herhalde.......:((
(570 puan) tarafından
Aynen öyle hemen hasta düş diyor bana
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Sen ne biçim insansın diyip yüzüne laf söyleyen cnm hatasını anlasin anlamada için rahatlar sen ben olsam derdim başıma neler geldi sen ne düşünüyorsun 
(570 puan) tarafından
Anlamayana ne desen boş ki :(:(
0 oy
(851 puan) tarafından
Niye ozur diliyrsun niye kendisini bu duruma sokuyorsun o özür dilesin o sana biraz duzgun davransin azicik diş gösterin yaa size saygi göstersinler 
(570 puan) tarafından
Ondan dilemedim özrü sizden diledim kanamam var diye yazdm ya onun için
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Ne süsü ne eşofmanı ya ne diyor bu adam? Allah aşkına ne kadar büyük bir şey yaşamışsın. Rabbim sabır versin. Bir de bunun tribi nazı mı çekilir? Ağzının payını ver Hadsiz ya 
(570 puan) tarafından
Bıktım artık herşeyden sırf çocuğum için yaşıyorm yemin ederim

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 189 göst.
14 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Esilsm (1,021 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 568 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 513 göst.
23 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,330 puan) tarafından soruldu