0 oy
569 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

163 felan boyum var kilom 57. O da zorla verdim yani 63 düm. Ne zaman kendime tabak hazırlasam eşim oo yiyebilcekmisin maşaAllah hadi bakalım diyo yedikten sonra gösteriyorum mutlu oluyo. Deminde gece uyandım 1 bardak çay yapıp ekmek peynir reçel yedim diyorum ne güzel diyo. Çıldırmalık adam ya. Evlendigimizde 45 kiloydum böyle davranınca ona hak veriyodum ama şuan hala aynı, kilo aldığımı artık fazla yememem gerektiğini idrak edemiyo sanırım :D :D hayır bide sorsan 90-100 kilo kadin istemez ama ye babam ye diyo adam sürekli..

22 Cevaplar

+1 oy
(7,945 puan) tarafından
Neren zayıf kız senin ben öleyim ozaman zayiflikdan :) 
(7,945 puan) tarafından
Ben çok zayıfladım ya normal doğummu yaptın sen emzirdin mi ben sezeryan yaptım , emziriyorum 58 den düştüm 45 e
tarafından
Bende sezaryen yaptim dogumdan 2 hafta once 63 dum dogum yaptim 57 oldum 11 ay da emzirdim. Ama bimin peripellasi var ya abartisiz gunde bi kavanozu bitiriyodum bu aksam getiriyodu yarin aksam yine istiyodum oyleydim emzirirken vs cok yiyodum o yuzden vermedigim gibi aldim 63 oldum
(7,945 puan) tarafından
İyi maşallah ben eridim.ya neden öyle oldu bilmiyorum sadece anne sütü veriyorum
tarafından
54 le hamile kaldım 81 cıktım kızlaaaaaaarrrrr
(7,945 puan) tarafından
Hay maşallah kız ajdjsjd rekor sende
-Reklam-
0 oy
(1,777 puan) tarafından

Aman kimi adamlarda eşi kilolu diye yakınır ye gitsin :D yemeni istiyor demek ki adam, öyle insandan zarar gelmez

tarafından
Ben anlamiyorum valla bu kadarini sonucta kilo aldim artik daha fazlasi zarar olur ama yook :D
0 oy
tarafından
Ay benimkide oyle yemege gideriz ikinci porsiyonu isteyince nasil mutlu oluyo ama benimki hakli ruzgarda cikamiyom dksksjjx
tarafından
Bende öyleydim ama evlendikten sonra dogumda yapinca 12 kilo fazlam var suan yeter yani ama anlatamiyommm
tarafından
Aman ben 15senedir alamiyom kendince rahatsan ne al ne ver bosver
0 oy
(1,437 puan) tarafından

HHa benim eşimde öyle canım ya kendi zayıf olmasına rağmen bana Kilo aldırma ya çalışıyor bilerek kanima giriyor hafi kalk kısır yap patates salatası yap yiyim diye gece saat 1 de sonra kendi yemiyor:):)

tarafından
Kendisinin kilosu yerinde yani zayif denmez kilolu denmez kalıplı. Vitaminsiz kalicam diye korkuyo desem ekmekle recelde ne vitamin varda seviniyo bilmiyorum :D
0 oy
(119,342 puan) tarafından
57 kiko az degil ki ☺ 
tarafından
Bide 1 ay hastanede yatti bende firsat bilip yemedim bi cikti teyzem nasil sikayet ediyo beni sen yokken yemedi diye. Bunlarin hepsi ayni 57 nin normal oldugunu hatta bi tik fazka oldugunu anlamiyolaar..
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Hahahha bende 85 kiloyla evlendim 1 ayda 64 oldum şuan 3 hamileliğim ve hala o kiloma ulaşamadım ve eşim hem ye hem kilo alma der 
tarafından
O nasil olcakk desene :D
(119,342 puan) tarafından
viiss 85lemi evlendin
(7,036 puan) tarafından
Nişanliyken dahada kiloluydum canım evlenene kadar anca 5 kilo verebildim zaten sonrası 1 ayda 20 kilo verdim
0 oy
(404 puan) tarafından
Benimki de öyle ahahaha bebeğim 3 aylık 67 ile hamile kaldım 92 de doğum yaptım :)) 78 kiloyum şuan az ye zayıfla.der az yerim pasta alır çikolata alır dayanamam bilir :))
tarafından
Hepsi bi garip valla :D
0 oy
tarafından
İnanma bende 47kilo evlendim ye ne olucak biraz kilo al derken şimdi 76kiloyum şimdide diyet yapıyom deyince hiç ses yok bu hale geldim gerce22yilda geldim ama yinede dikkat et sen bende diyettteyim inşallah
tarafından
Ben zaten cok yiyemiyorum hemen midem agriyo abur cubur yemiyo olsam hepten zayiflairm zaten bak sabahtan beri kahve ictim kac kere ama yemek yemedim kasigin ucuyla yogurdun tadina baktim bitanede lokum yedim o kadar. Genelde tek bi öğünle günü bitiriyorum
tarafından
Ohhhh missss
tarafından
Bekarkende soda sigara soda sigara icip dururdum dogru durust yemek yemezdim bide calisiyodum surekli hareket vs 45 dim işte cok kotuydu ama o halim
tarafından
Sigara içmiyorum ama eskiden bende boyleydim şimdi şu içsem yariyo ayyy yemicem yaaa bişey offf
0 oy
(448 puan) tarafından

Herkesin eşi farklı benimkide oyle zayıf görünce diyor bu Kız hastalıkli galiba :)

(15,823 puan) tarafından
Hera hanım profildeki sizmisinizz masallahh masallahh
tarafından
Aynnnenn oyleymisim ben evlendigimizde fotograflara bakiyorum da soz fotomuzda felan nasil zayifim gorsen hatta ekliyimde bak
(448 puan) tarafından
Maşallah Maşallah:)
Simdi fotolarda kaldık ama en yakın zamanda zayiflicaz
(15,823 puan) tarafından
Kilon yokki canimm hele birde anne olunca doğum yapınca ister istemez kalıyor kilo ☺️
0 oy
tarafından
Ne güzel işte eli açık demekki adamın yedirmeyi seviyo
tarafından
Aynen oyle ama komik geliyo ben yedikce mutlu olmasi. Ucak geliyo yap yoksa yemem desem yapicak adam resmen aahhaja
tarafından
Belki eline gelen seviyodur :D
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Benim ex kocada lokmalarımı sayardı azıcık kilo alsam popo aldı başını gitti diye baskı yapardı öp başına koy kocanı
tarafından
Valla cok sukur ama komik geliyo ben yedikce boyle mutlu olmasi ucak geliyo yap yoksa yemem desem yapicak resmen :Dd
(7,618 puan) tarafından
Ayyy bidaha evleniceksem öyle birini yazsın Rabbim bana önceki evliliğimde çok üzüldüm çünkü o kilo baskısı yüzünden
tarafından
Ayy İnşaAllah rabbim sana hayirli bi eş nasip etsin her yönden.
(7,618 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ahahahahaha ay hoşuma gitti yaa
tarafından
Cok komik ama gorsen bi :D ucak geliyo yap desem yapar delirdi iyice :Dd bi kere sordum bi kuzenim var oyle olsam naparsin diye oyle olmani istemem dedi gulerek bosarim dedi hem kilolu istemiyo hem ye diyo ne diyim :D
0 oy
(1,097 puan) tarafından
170 boy 53 kiloydum hamileyim şuan benimkide maşallah gırtlağına düşkünsün der :D
tarafından
Bide ben hamileyken 18 kg aldim kazayla vs hamile kalsam 75 olurum galiba o yuzden de korkuyorum biraz daha kilo veiryim istiyorum. Tamam cocuk istemiyorum ama nolcagi belli olmaz yani
(1,097 puan) tarafından
Ben de ilkinde 18 kilo almıştım şimdi gene alıyorum bakalım nereye varacak :D
0 oy
tarafından
Kız o zaman ben nerelere gideyim 1.75 boyla 58 59 kiloyum benim ki de bu aralar söyleniyor çok zayıfsın sadece ben varken yiyorsun diye 
0 oy
(4,175 puan) tarafından
Hahaha bnm esımde oyle 80 den az dusunce cok verme ye dıyo deli mı ne:) 
0 oy
(13,021 puan) tarafından
Benimki de aynı sanki incecik tığ gibiyim sanar gören :D
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Çok zayıf değilsiniz, eşiniz sizi öyle görüyorsa demek. :))
0 oy
(1,785 puan) tarafından

Erkekleri anlamak zor zayıf olsan zorla yedirir kilolu olsan az ye der kadın olmak ne zor ;)

0 oy
(11,279 puan) tarafından
Takiliyordur kuzum bende 43 düm evlendigimizde tel takıldı dislerime daha da verdim iskelet derdi afedersin kemiklerin batıyor derdi hep bi laf sonra teller çıktı ben bi kilo aldım 3 yıllık evliyim 10 kilo almışım sistin iyce demeye başladı  :) sonra hamile kaldım şuan 60 ım ıhgac gibi oldun diyor hadi bi yürü diyor benden hızlı gidince :)
0 oy
(606 puan) tarafından
Benimki de a ye diyecek yakında tosun gibi oldun siyor cidden çok kilo aldım hamileym ya

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 606 göst.
0 oy
22 cevap 519 göst.
23 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 255 göst.
15 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Evramm (467 puan) tarafından soruldu
+3 oy
1 cevap 315 göst.
23 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde E D E 0434... (1,601 puan) tarafından soruldu