0 oy
583 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından

Canlar nişanlım çok değişti ya aşırı ilgisiz oldu sürekli para muhabbeti sıkıntıda olduğunu diyor benle ilgilenmiyor moralimi bozuyor artık bu durum :'(

13 Cevaplar

+1 oy
(4,430 puan) tarafından
Anam adam ne yapsın düğün yapacak altın alacak eşyası evi gelinliği bohçası arabaydı salondu kuaför bahşiş fotograf derken o düşünmesin ben mi düşüneyim parayi öpücükle ödenmiyor Gülom bunlar üzülme zamanla duzelir
-Reklam-
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Sıkıntısı vardır bu aralar bence böyle Bi dönemde ondan uzaklaşma yanında olduğunu hissettir hep onlardan anlayış bekliyoruz ama bazı dönemlerde de biz anlayışlı olmalıyız hersey karşılıklı 
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Valla şuan para sıkıntısı çeken herkesin kocası böyle. Nişanlın büyük ihtimalle nasıl düğün yaparım diye düşünüyor. Bizimkiler de nasıl ay sonunu getiririm diye....
0 oy
(227 puan) tarafından
Bence boyle dusunme suan biliyorsun ulkenin durumunu. Nisanlinin uzerinde buyuk sorumluluk var ve seninle dertlesmek isteyebilir ihtiyaci olabilir. Evlendiginizdede maddi sikintilar olabilir biraz hosgorulu olunmali diye dusunuyorum
0 oy
tarafından
Yoksa sen bizim çiçek msn kiz 

(4,983 puan) tarafından
Bu zaman ozamn yavrum 

Para olmadan saadet olmuyor 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bu devirde düğün yapmak zor kesin düşünüyordur nasıl bulup buluşturmayı diye üstüne gitme yanında olduğu hissettir senin için düşünüyordur 
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Kız olmuş bir bulaşık Makinesi 5 bin en düşük model iki sene önce 7 bin liraya bütün beyaz eşyamı aldım

Şu an birini bile alamam.

Yok herşey ateş pahası
0 oy
(2,746 puan) tarafından
En azından sorunun farkındasın bak para sıkıntısı çekiyormuş. Sende düğünde vs çok fazla istekte bulunma eğer seviyorsan. Çünkü gerçek sevgiyi aşkı bulmak çok zor ama para her türlü bulunur. Hiç eksiksiz evlenen bi tanıdığımın evinde gram huzur yok. Çok pişman. Ama hiçbir şeyi eksik koyulmadı. Emin ol az masrafla borçsuz evlenenler daha mutlu o su an hesap kitap yapıyordur
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Valla şu an dört dörtlük düğün yapmak herkesin harcı değil nişanlın şu an bence maddi sıkıntı çekiyor sende biraz alttan al yanında olduğunu herşeyin para olmadığını hissettir 
0 oy
tarafından
Evlilik aşaması zor bir süreç. Hele ki bu ekonomide. Bence bir süre nişanlına destek ol. İyi günde kötü günde yanında olduğunu ona hissettir. Ve en önemlisi sen de böyle düşünerek evlen. Ben de nişanlılık sürecinde bir süre eşim ilgilenmedi masraflardan zorluklardan bahsetti saatlerce onu dinledim sıkıldım demedim yani diyeceğim o ki manevi olarak destek ol yanında ol. 
0 oy
(1,672 puan) tarafından
Şuan maddi sıkıntısı olmayan yok. Mutsuzken de başından aşağıya güller dökecek hâli yok. Senin asıl köstek değil destek olman lazım. Ne yani demek şimdi de düğünden sonra maddi sıkıntısı olsa silip atacak destek olmayacak mısın. Düğünden sonra 2-3 yıl borç ödeyenler var. Erkekler için de kolay değil. Psikolojik olarak destek ol çocuk gibi mızmızlanma
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Ben buraya yeni üye olduktan sonra bir süre okuyup geçmiştim, ilk sorumu sormam zaman aldı. Böyle ilk sorusunda canlar, bacımlar falan yazanlara hayranlığımı burdan belirtmek istedim :D

İlgili sorular

+2 oy
47 cevap 885 göst.
28 Haziran 2021 Aile kategorisinde Caresiz.08 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 919 göst.
20 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Yonca00 (671 puan) tarafından soruldu

380,080 soru

11,378,025 cevap

34,863 kullanıcı

...