+2 oy
879 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Nişanlımla 10 gün sonra düğünümüz olacak allah nasip ederse.. herşeyimizi birlikte yaptık ettik evlenince eşimde çalışacak bende fakat eşim bilezikler evde durmasın hırsız girer bankaya koyalım kullanacağın zaman alırsın falan diyor ne düşünüyorsunuz? Birde düğün sonrası balayına gidicez bayramida ailecek köyde geçireceğiz. Nişanlım bileziklerle balayı yapılmaz anneme veririz gerekirse koynunda saklar onu balayini 5 gun yapicaz 5 gün sonra köyde oluruz zaten alırsın takarsın bilezikleri falan dedi ? Annen kaybetmez dimi dedim yok canım saçmalama öyle şey mi olur dedi nisanlim da... Birde bankaya konulacak ben benim bankam olsun istiyorum ama nisanlim senin benim mi oluyor aramızda diye beni yanlış anlar diye cekiniyorum. Normalde hiç senin benim olmadı aramızda.

47 Cevaplar

+7 oy
(27,353 puan) tarafından

Akıllı ol kimseye verme yarın git güzel bir hesap aç kendi üzerine altınları yatır 

(60 puan) tarafından
Aradığım yorumm
(1,919 puan) tarafından
Katiliyorum
(1,794 puan) tarafından
Fazla söze gerek yok , katılıyorum
-Reklam-
+1 oy
(1,552 puan) tarafından
Valla ben güvenip veremedim kaynanama, burda verip geri alamayanları da çok okuduk, başka da bişey dememe gerek yok herhalde :)
(644 puan) tarafından
Ben cok.kucuk evlendim.aklim.ermiyordu sattigini duyunca bile ses edemedim daha 18 yadindaydim simdiki aklim olsa verirmiydim
(48,629 puan) tarafından
oo cok küçükmüş o zaman yasin ben 29da evlendim
(644 puan) tarafından
Malesef öyle suan boyum.kadar oglum var 33 yadindayim
(48,629 puan) tarafından
maşallah genç anne olmuşsun ne güzel
(644 puan) tarafından
Evet cnm evliligimin en guzel yanida anne olmak
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Kendi adina koydur madem ayrim yok oda sorun etmez sanirim 
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Ortak hesap açarak koyabilirsiniz sonuçta ikinizde çalışacaksınız yani yeni evli olduğunuzuda bilirler bu konuda nişanlın haklı canım balayında da sürekli yanında taşıyacak halin yok ya güveniyorsan kaynanaya ver gelince alırsın bişey olmaz ☺️
(4 puan) tarafından
Ortak hesap açalım yada benim hesabıma atalım diyemiyorum işte. Annem de amaan kendi hesabına atsın ne olacak sanki senden gizli bilezikleri bozdurup yiyecek mi sana sormadan hiç bir şey yapamaz dedi.
(3,551 puan) tarafından
He hee hep öyle derler ama biz magdur lar da hep ona kandık da gitti takılarımız.
(1,772 puan) tarafından
Valla bilemicimm bacı kendi kararın o zaman nasıl istersen oyle yap ama altınları ortak hesaba koy yarın birgün bişey olur gizlice çeker yer ruhun duymaz
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Bence balayına gidecekseniz kendinle götür tak nolacak, bide evlendikten sonra eşin iyi düşünmüş en iyisi bankaya atmak vallahi
0 oy
tarafından
Verme kimseye çok var sonradan yok olan altınlar kendi adına hesap aç yada kasa kirala oraya koy  
0 oy
tarafından
Kaynanana guvenmiyorsan yanında götür şakası olmaz kaybettim dese ne yapabilirsiniz ki 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Yani bence sende gözlem yapmissindir kadını .. duruma göre anne sana emanet tatile böyle gitmeyelim gelince alırım emanet almak istersen sana teslim etmek istiyorum de ama sen deeeee
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Banka da ortak hesap ac. 

Balayına giderken de bankaya koyarak git imkanın varsan yoksa da kayinvaliden harcayacak degil sonucta birak kalsin. 

Ama hesabın olsun. İkinize ait kart oluyor zaten imzalı. Ne zaman gitmis girmis görürsün.
0 oy
(3,836 puan) tarafından
madem senin benim yok senin adına olsun. annesi niye koynunda saklayacak ya. bana hic güven vermedi valla art niyeti yoksa bile 
0 oy
(119,247 puan) tarafından
Kasa senin uzerine olsun benim kasam benim ustume sakin kaptirma altinlarini
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kimseye verme.... Ve banka kiralarını arastir
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Sakın kaynanana  verme şimdiden bi hesap açmaya kasa ayarla düğünün ertesi günü git oraya at 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Valla babama bile emanet etmem. Gider bir kasa açarım adımq götürür oraya koyarım.. Kaynana ya da hiç güvenme. Senin benim hesabı yoksa kendi adına aç. Daha çook qcemisn kimseye güvenme gene devletin bankasının kasasında en güvenli durur.. 
0 oy
tarafından
Aklın varsa git bankaya kasaya koy sonradan bi tartışmada gider satarlar kimseye güvenme . İllaki ısrar ederse ozaman benim annemde dursun de 
0 oy
tarafından
Ben olsam kaynanama veririm bizz kaynanamla.ayni evde yasyoruz bileziklerim onun yaninda odasnda saklyo dugun felan oldu zamn istyorm veryo takyorum 
0 oy
tarafından

Yarinngit hesap açtır koydum bankaya de:D bakalim tepkisi ne olcak iyi ettin dermi

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Sakın ama sakın bileziklerini ya da diger altinlarini kimseye verme nisanlin da yanlis anliyorsa anlasin.Madem hersey ortak sorun yapacagini sanmiyorum 
0 oy
tarafından
Hepsini hemen sat altin hesabina uatir niye kasaya kira vericen bide
0 oy
tarafından
Ikiniz ortak hesap acabiliyorsunuz oyle yapin kimseye verme sen gercek verirsin sahte geri alirsin veya suna buna odedim veya bizim borcumuz vardi sana sonra yapariz bilezik mi soruyosun hala cevabi alabilirsin hic cirkinlesme tatli tatli konus ama gozun acik olsun caktirma

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 127 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 583 göst.
24 Mart 2022 Aile kategorisinde Sevgicicek78 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 230 göst.
25 Eylül 2021 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 515 göst.