0 oy
199 göst.
Aile kategorisinde (597 puan) tarafından
Hayirli sabahlar kizlar. Oglum suan 15aylik ve 2.cocuguma hamileyim henuz daha cok yeni 7+0 haftalik. 

Bir yanim uzuldu evliligimde bazi sorunlar var , bzyuk ev arioz suanki evimiz 1+1 ve almanyada cogu kisi cocuksuz yeni evki ufak evde oturur ama artik cocuj var diye 2+1 arioduk, isimizde yok ama kafama taktigim en son sey cunki oyle yada boyle elhamdulillah bu ulkede gecinilir bi sekilde ama bi yanim cok sevindi oglum abi okuyor  arkadas gibi buyurler. Bir sirdasi, yandasi, arkadasi, dostu, kardesiolacak insaAllah. 

Ama neler beklio beni. Aralarinda 23ay olacak ? Bi siralar sanoi oglum hiss edio hep kucak istio. Wc bile beraber gidiyoruz ya... 

Ve ben cok disari cikan biriyim. Kardes bebek arabasi almak mantiklimi 23aylik bir cocuga ?  Suanda yuruyor ama iste sag sola kosuyo bazen yokusu cikmakda yoruluyor. 

4 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kız daha çok var şimdiden düşünme,yaş farkı tam olması gerektiği gibi bence
(597 puan) tarafından
2yas bencede guzel ama anne icin ne tur zorluklar yasarim. Ay vallaha cokndusunuyom. Ev bulamadik en cok kafaya taktigim o. Bevek arabasini Qllah naisb ederse alirsam ztn dogumdan 1 2 ay once alirim daha erken almam. Oglumdada hic bise almadim. Ne zaman 6.aylik hamileligimi doldurdum o zaman basladim almaya nolur nolmaz diye hem bekledim
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hayırlı olsun..benimkileri arasında 15 ay var o yüzden bölüm kıskançlığı bilmiyo 22 aylik şuan,bebeğin doğduğunda oglun 3 yaşına yakın oluyo ve ister istemez kıskançlık olabilir aradaki dengeyi korumanız gerekiyo cok şükür ben o zorluğu yaşamadım hatta genel anlamda zorluk yaşamıyorum rahat bakıyorum 
(597 puan) tarafından
MasaAllah cnm. Ben cpcuk gelisimi okuduguma ragmen cok tedirginim nedense. aslinda dusunuyorumda tek tedirginlik sebebim esim olabilir. O baya negativ bir insan. Kendisi sorumlulukdan cok kaciyor ve bunu etrafa. Cokiyi yansitio. Ister istemez bende etkileniom
tarafından
Kız Merve senden tecrubelisi mi var sen iki çocuk anasisin 3. De yolda sen bize tavsiye ver hele bacım:))
(13,664 puan) tarafından
:D yok anam bunda çok korkuyorum Faruk 3.5 olcak
Ayşe 15 ay :/
Nasıl becercem bilmiyorum:/
(597 puan) tarafından
MasaAllah cnm aynen vallaha senin korkmaman gerek :D
tarafından
Sağlıkla gelsin yavrucaklar inşallah Allah'ım yardım eder
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Bende onu düşünüyorum canım doğunca benimki aralarında 2 buçuk yaş olacak ama neler bekliyor nasıl olacak diye düşünüyorum ama Rabbim sabrını verir diyorum
(597 puan) tarafından
Tabiki rabbom sabrini verecekdir ama iste esim yangina korukle gidio
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun. Hiç korkma. Çoçuklar biraz büyüyünce iyiki hemen olmuş diye seviniceksin hatta. Gözün aydın 
(597 puan) tarafından
InsaAllah cnm. Rabbim heoimizinkini sag saglim kucagimiza almayi nasib etsin insaAllah. En azindan arkadasca buyurler

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 96 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde Aslsmyr (799 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 230 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 502 göst.
22 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Aysedem (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 204 göst.