+1 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar merhaba günaydınlar.. 

Normalde ayın 19 veya 20 sinde adet olmam gerekiyordu düzensiz hiç olmam bugün ayın 25 i hala olmadım test yaptım yok şimdi kan test verdim bekliyorum hastanede yani psikolojik olarak adet olmama gibi bişey var mı 

8 Cevaplar

0 oy
(11,320 puan) tarafından
Olabilir canım adet gecikmesi de yaşıyor olabilirsin hamilelik de olabilir Allah gönlüne göre versin
(228 puan) tarafından
Amin cnm çok teşekkür ederim
(11,320 puan) tarafından
Rica ederim canım bide kan ver gene negatifse biraz daha bekle duruma göre doktora gidersin hamilelik istiyorsan vücut alışmaya da calisiyor olabilir ya da stres vs. De etken olabilir
(228 puan) tarafından
Stres gibi bekliyorum cnm yoksa en azından aklımda soru işareti kalmaz
(11,320 puan) tarafından
Tabi canım benim 10 gün gecikti bi zaman test yaptım negatif doktora gittim bazen olabilir normal dedi
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hadi hayırlısı canım. Piskolojik böyle oluyor. ben acaba hamilemiyim diye düşünürüm ya. Hemen midemde bulanır, uykumda gelir, halsizde olurum.:D

(228 puan) tarafından
Olabilir cnm stres yapmamak için bi lan testi vereyim dedim :)
tarafından
İyi yapmışsın. Sonuçu paylaşırsın. Bekliycem
(228 puan) tarafından
Tamam cnm
(228 puan) tarafından
<5 cnm gebelik yok
tarafından
Hayırlısı canım
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Psikolojikmende insan gecikiyo hiç aklina getirme hamilelik felan stres yapınca gelmiyo iste
(228 puan) tarafından
İşte var mı yok mu stres yapmamak için kan testi yaptırdım
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Psikolojik olarak stres sıkıntı falan gexiktiriyor ama hamilelikte olabilir Allah Gönlüne göre versin 
(228 puan) tarafından
Amin cnm bakalım
0 oy
(248 puan) tarafından
Mevsim geçişlerinde düzensizlik olabiliyor canım bı şüphen yoksa psikolojik olabilir bazen oluyor oyle. Allah gönlüne göre versin canım 
(228 puan) tarafından
En azından kan testi verdim yoksa sıkıntı olmaz :)
0 oy
(119,361 puan) tarafından
ahaa sendemi       
(228 puan) tarafından
Gebelik yok sonuç yok
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Benim de bu ay 10 gün gecikti. Bende test yaptım negatif ti sonra adet oldum cnm. Bu ay herkes geç oluyor. Mevsimsel geçişlerden sanırım 
(228 puan) tarafından
Olabilir cnm gebelik yok zaten sonuç çıktı
(1,361 puan) tarafından
Hayırlısı cnm
0 oy
tarafından
Evet var ben 3 yıl boyunca istedim ve olmuyordu ederim gecikiyordu ve hepsinde de tes verdikten 10 dakika sonra adet oluyordum bazen 3 bazen 2 bazen 5 ama hep de test yaptıktan sonra adet oluyordum 
(228 puan) tarafından
Sonuç çıktı gebelik yok psikolojik demekki
tarafından
Psikolojik olarak gecikme oluyor eğer ki istiyorsan bu mübarek cuma gününde inşallah Rabbim sesimi duyar da sana bana isteyen herkese nasip eder
(228 puan) tarafından
Oğlum var 4,5 yaşında şuan açıkcası kararsızdım zaten sonuç çıktı yok sanırım psikolojik ilerleyen zamanlarda inşallah Rabbim nasip eder. Size inşallah sağlıklı bir evlat nasip eder Rabbim..

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 112 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 388 göst.
7 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esha (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde Krtll00 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 164 göst.