0 oy
336 göst.
Aile kategorisinde (316 puan) tarafından
Normalde kilot bezler daha ucuz olduğu için param anca 9na yetti bende 90 tlye kilot bez aldim bayb turco bu soğukta bebegimin kıyafetini çıkart kilot bez giydir soğuk olur ama mecbur dedim aldim geleli 3 gün oldu bu gün açtım baktım citcitli bez cikti uygulamaya girdim fiyatı 126 TL sevindim aslında ama acaba hak yemiş oluyormuyum köydeyim geri de yollayamam 

11 Cevaplar

+1 oy
(7,118 puan) tarafından
Yollayamasan bile bildir sen yine de. Durumunu da anlat. Millet verme kullan demiş. Kul hakkı yemek bu kadar kolay olmamalı. İstemediğin bir ürğn gelse illa ki ugrasacaktın değişimi için öyle dusun bunu da.
(316 puan) tarafından
Aradım temsilcileri konuştum paket açıksa satıcı kabul etmez o ürünü artık dedi şimdi de satıciyla konuşmam lazım
(7,118 puan) tarafından
Konus sen canım. Satıcı helal etmedi mi kul hakkına girer.
(316 puan) tarafından
İnşallah helal eder ya
-Reklam-
0 oy
(15,898 puan) tarafından
Belki yanlış koydular bence satıcıya mesaj at
(316 puan) tarafından
Yollayın deseler yollayamam ama köydeyim ablamın adresini veriyorum hep sonrada ondan alıyorum
(15,898 puan) tarafından
Ablanın evi uzakta mi sana. Kurye eve kadar gelip alıyor. Ablana geri yollarsın kurye gelir alir
(316 puan) tarafından
Ablam 40 dakikalik uzaklıkta arabayla ayakla hiç gidemezsin zaten
0 oy
(15,636 puan) tarafından
Paranı vermişsin sonuçta kullan gitsin yaptıkları zamlara saysinlar 
(316 puan) tarafından
O da doğru valla :)
0 oy
tarafından
Müşteri hizmetlerini ara canım farkı neyse öde hak elbette çıkar dalgınlıklarına gelmiştir 
(316 puan) tarafından
Zaten param olsaydı kilot bez yerine onu alacaktım ama param yok eşimde kolu kırık çalışmıyor
tarafından
Sen yinede bildir ama bildirmen lazım onların hatası evet fakat etkisi sana olur
(316 puan) tarafından
En iyisi bildirmem en azından öyle bi hata yapmasınlar
0 oy
(22,070 puan) tarafından
O kadar zam yaptılar kiz ne verecen kullan :D
(1,424 puan) tarafından
Aynen öyle kullan geç yani sen verirsin yada farkı ödersin 2 gün sonra indirime girer zaten
(316 puan) tarafından
Parayi ödeyemem çünkü param yok :)
0 oy
(3,846 puan) tarafından
sen hepsiburadaya yaz yine de , iade edemeyecegini de belirt , senden ekstra ucret almazlar , hatta yanlis oldugu icin ozur dilerler  ve evet hata yapildigini soylemezsen hakka girersin
(316 puan) tarafından
Üste de çıkarım nasılsın böyle bi hata yaptınız ne istedim ne geldi diye :)
(3,846 puan) tarafından
benim basima da benzeri geldi trwndyolda   kitap almistim kizima daha pahalisini yollamislardi . iade edebilmem mumkun degildi kizimla . saticiyla iletisime gecince cok ozur diledi , iban istedim parayi yollamak icin,hediyemiz olsun o kitap dedi .sen hepsiburada ile gec hemen iletisime ekstra ucret almayacaklarina eminim
(316 puan) tarafından
Aradım şimdi paket açtığınız için satıcı ürünü kabul etmez dediler
0 oy
(7,183 puan) tarafından
Yanlış ürün geldi diye şikayet et üstüne sana bir de kilot bez yollasinlar (≧▽≦) Trendyol.markette posetler karışınca sende kalıyor yanlış gelen ürün üstüne senin ürünleri ya getiriyorlar ya da para iadesi yapıyorlar. 
(316 puan) tarafından
Eee sonuç gene hak yemeye giriyor kız:D hele yazıyım onlara ne diyecekler
(7,183 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yok canım neden hak olsun kendilerine bildiriyorsun sonuçta gelip alsınlar çok istiyorlarsa   ama gelip alma gibi bir şey söz konusu olmuyor :)
0 oy
(3,728 puan) tarafından
Ben olsam içim rahat etmez canım mutlaka söylerdim yine de sen bilirsin belki 40 lira sana şu an çok geliyor ama öteki dünya da bedeli daha da ağırdır eminim ki
(316 puan) tarafından
Biliyorum ama zaten param olsaydı kilot almiyicaktim 5 aylık bebeğe kilot bez olmuyor ama mecburen aldim zaten aradım geri iade nasıl olur diye şimdi paket açtığınız için satıcı kabul etmez dedi
0 oy
tarafından
Yanlışlık olmuş belliki satıcıya bilgi vermen lazım 
(316 puan) tarafından
Evet aynan
0 oy
(2,572 puan) tarafından

Belki kul hakkina girer.Sen bı konuş satıcıyla ne olur ne olmaz

(316 puan) tarafından
Mesaj attım biraz onca 2 is günü size geri dönerler yazdı
0 oy
tarafından
Hak tabikide senin istemediğin ürün olsaydı hakkını aramaz miydin bence bildir 
(316 puan) tarafından
Yok valla trentyoldan krem aldim kırık geldi ama Köyde olduğum 8cin ablamda paketleri açmadan yolluyor onu bile geri yollayamadim çünkü öyle bi lüksüm yok ne yazık ki yeni doğan bezi yollasalardi bile yollayamazdim
Ama tabiki bildirdim onlara yapmalarını bekliyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 205 göst.
2 Şubat 2022 Aile kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 776 göst.
16 Haziran 2020 Aile kategorisinde Esila65 (716 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 177 göst.
25 Mart 2022 Aile kategorisinde kaya (316 puan) tarafından soruldu
0 oy