0 oy
322 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Kızlar biliyorum biraz acayip bir soru olacak ama kumanda kayboldu ve bulamıyorum oyuncakların içine falan baktım dolapların içine falanda baktım yok yani nereye girdi anlamıyorum misafir vardı 2 gün önce o günden beri kumanda yok televizyon kumandası eşim bul su kumandayı diyor ama ben bulamıyorum ya misafir çocukları bı yere mi soktu acaba off siz olsanız nereye bakarsınız ilk 

36 Cevaplar

0 oy
tarafından

Benimki patates kovasından çıkmıştı canım :D

tarafından
Kaloriferle minderin arasına sıkışmış 2 gündür aradığım şeyi şimdi post açar açmaz nasıl olduysa buldum inanamıyorum şu anda
tarafından
Neyse kuzum gözün aydın bulunmuş sonuçta
tarafından
Benim oğlumda patates kovasına atmıştı çekmecelere.koyar halının altına saklar
tarafından
Benim kızımda ince olan şeyleri ve çorapları halının altına saklar bir kere banka kartimi saklanmıştı halının altına
-Reklam-
0 oy
tarafından
Buzdolabından çıktı bir keresinden hahahhaha
tarafından
Hahahahaha en azından buldun ben soğuk su olsun diye bardağı koyacagima kumandayı koymuşum haahh
tarafından
Hahahagsg
tarafından
Ya bende annemle falan iş yaparken konuşurum genelde acmisken dolapta az soğusun diyorum heralde ☺️☺️
tarafından
Bende bir kere toz şekeri aradım aradım yok buzdolabına koymuşum kahvaltılıklarla
tarafından
Ben telefonu elimde iken ararım benim kadar dalgini vae mı bilmem telefon elimde evde telefon arıyorum sonra eşim arıyor 3 kere falan yaşadım bunu neyse kapat kapat ben seni arayacağım diyorum ne oldu diyor telefonu bulamıyorum bulunca sana dönerim diyorum sonra kapatıyorum telefon elimde sonra eşimi geri arıyorum iyiyim merak etme diyorum sonra kahkahalar işte hahahahah
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Koltuk kenarlarına, yataklarin kenarlarina bakarım ben ilk ve oralardan çıkar hep :D dün kızımın yatağının kenarından çıktı mesela oraya saklamış :D

tarafından
Kaloriferle minderin arasına sıkışmış 2 gündür aradığım şeyi şimdi post açar açmaz nasıl olduysa buldum inanamıyorum şu anda
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Koltuk araları ve koltukların altında buluyorum ben genelde bornozun cebinden cikmisligi bile var sen düşün ☺️ çok ilginç yerlere atabiliyor çocuklar 
tarafından
(1,105 puan) tarafından
Hadi gözün aydın ☺️
0 oy
(29 puan) tarafından
Mutfak çekmecelerine bak benim oğlum herşeyi oraya saklıyor 
tarafından
0 oy
tarafından
Mutfakta ki çekmeceden buldum bikere :) 
tarafından
0 oy
tarafından

Benimki mutfak dolabından çıkıyor hep:D

tarafından
0 oy
(487 puan) tarafından
Ay bu ara herkesin kumandasi kayboluyor :D gecen kaybolan biri ic camasiri komidininden bulmustu
tarafından
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Oyun çadırları vardı içi top dolu havuz gibi. Ordan cikmisti bı defa her yeri aradım kaç gün bulamamistim. Bı defaainda mutfak çekmecesinden de buldum 
tarafından
(3,151 puan) tarafından
Beklenecek yer valla şaşırmadım çıkmıştır :)
0 oy
tarafından

O kumanda heryerden çıkabilir bizimki en son kirli sepetin en altından çıkmıştı :D koltuk aralarına filan bi bak bakalım oyuncak kutusu varsa orayada bak 

tarafından
tarafından
Hajajhaha demek post açılmasını bekliyomuş gözün aydın :D biz bi ara pes edip yeni kumanda almayı düşünmüştük
tarafından
Valla bende öyle düşündüm dedim buraya bı yazayım belki biri bı fikir söyler diye sonra yazdım kalktım tekrar aramaya bu sefer buldum
tarafından
:D kalorifer minderim yok olsa aklıma gelir miydi bilmiyorum yine kolay yere sokmuşlar
0 oy
(61 puan) tarafından
Benim oglumda yeni kumanda aldik ikinci gunu hem eski hem yeni kumandayı sakladı evi talan ettim 1 hafta kumandası kaldik yeni birtane daha aldik cekyatlarimin alti hep dolu icine baktim ama ustun koru yani sonra gecen gün cekyatin arkasından icine hafif boşluk var ondan koymus oraya cekyatin altından birsey alınacaktır kizim cekyatin arasındaydı ole gordu aksam esim kumanda isteyince 3 tane birden verdim ;)))))
tarafından
0 oy
(7,576 puan) tarafından

Az once bende onla cebellesiyordum dolaba saklamis pilleri cikartmis birisi koltuk altindan dieri oyuncaklarin icinden cikti :)

tarafından
0 oy
tarafından

Eşim evdeydi bende anneme gitmiştim aradı kumandayı sordu bebek bakim.cantamdan cikti:D

tarafından
0 oy
(721 puan) tarafından

Benim ki bir daha bulunmamak üzere kayb oldu:D 

tarafından
Buldum kız
(721 puan) tarafından
Iyi ne güzel darisi benim başıma, benim kizim qaliba çöp poşetine atdi ben bulamiyorum :)
0 oy
tarafından
Bizimki genelde kırlent arkalarına ve kanepe altına atar
tarafından
Buldum çok şükür ya
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Kanepe veya yatagin alti
tarafından
Minderle kaloriferrin araya sıkışmış buldum
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Her an her yerden :woot:

tarafından
Buldum buldum
0 oy
(4,889 puan) tarafından

Benimki kalemlik kutusundan çıkmıştı :D

tarafından
Buldum ya çok şükür
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Biizmki kumanda değilde anahtarı gıda dolabına koymuş kızım anneannesinin evinde cilingirci cagircaktik tesadüfen bulduk :))
tarafından
Hahaha
0 oy
tarafından
Koltuğun arasına baktınmı cnm
tarafından

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 216 göst.
26 Ocak 2022 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 482 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde SakuraCicegi (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 213 göst.
10 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 322 göst.

379,319 soru

11,354,084 cevap

34,827 kullanıcı

...