0 oy
215 göst.
Aile kategorisinde (384 puan) tarafından
Kızlar biraz saçma gelicek ama  iki sene önce bir parfüm aldım arkadasimla arabamıza bindik eve geldim parfümü bir defa sıktım  bidaha asla parfümü bulamadım parfüm yer yarıldı içine girdi  bir türlü aklimdan cikmiyo o parfume ne oldu acaba söz konusu parfüm deyil onun üstüne 20 parfüm  aldım ama çok merak ediyorum o parfüm ne oldu duayla bulunuyo diye duymuştum varmı aranızdan bilen

11 Cevaplar

0 oy
(2,749 puan) tarafından

Kız söz konusu parfüm olmasada unut sen az bir süre de değil olsa belki sonradan cikar derdim 

Benm evin içinde altın yuzuklerim kayboldu dua ettim günlerce aradim umudumu yitirip unuttum :)

İbrahim Ethem duasını oku birde bı kısa dua var netten bak onu oku

(384 puan) tarafından
Buldunmu altinini
(2,749 puan) tarafından
Yok bı Tane de degldi 4 taneydi bulamdm başta günlerce arayp umut ettim dua ettm ama bulamynca aramayi biraktm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Duayla bulunması değilde falcı nerde oldugunu yada kimin aldıgını söylermiş ama inanmıyorum ben ona. Benim kuzenimin evin içinde kimligi kayboldu evin içinde dediler bütün evi talan ettiler bulamadılar
0 oy
(13,852 puan) tarafından
Hangi duaydi bilmiyorum ama bende altinlarimi kaybettim ve o duayı okuyarak aradim ve buldum. Burdan tavsiye etmislerdi o duayi. Insallah bilen biri görür ve söyler hangi dua olduğunu. 
(666 puan) tarafından
Kız benimde altın küpem kayboldu bulabilirmiyim acaba
(13,852 puan) tarafından
Ben inanarak okudum ve buldum. Bence dene canim.
(666 puan) tarafından
Kız uzun zaman oldu babamlarin evinde duayı okusam annem onlar mi bulur acaba nasıl olurki
(13,852 puan) tarafından
Calinmadiysa bulunabilir belki.  Birde okuyan kişi bulur bence.
0 oy
(666 puan) tarafından
Bence uzun süre kaybolup bulunamayan şey kesinlikle çalınmıştır çalınan şeyde duayla bulunsa o hoooo
0 oy
(310 puan) tarafından
Etem dede Etem dede gömleği keten dede kaybolan eşyanın adını söyle onu bulursam yedi göbek atam dede İnanmazsınız ama kaybolan herşeyim i böyle buluyorum ben
0 oy
(3,080 puan) tarafından
Ezan okunurken 40 defa El hak soyleyin o eşyası bulma niyetiyle kismette varsa bulursunuz. Ben seneler önce kaybettigim bi eşya için yapmıştım ve bulmuştum
(2,749 puan) tarafından
Bunu bilmiyordm duymamistm da umudumu kaybetmisim ama bende bunu denicem sagolasn
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Hz. İbrahim ruhuna fatiha oku canim. Niyet edip. Kaybolan eşyanın bulunmasi icin de.
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Şeytan aldı götürdü satamadan getirdi diyorum bazen böyle buluyorum:))))
0 oy
tarafından

Benimde eşimin bana evlilik yıl dönümünde yüzüğüm kayboldu

0 oy
(5,485 puan) tarafından
Kaybolan esylarimi Ibrahim Ethem duası ile çok buldum canım 

Benim bildiğim kadarıyla 

Ibrahim Ethem kürkünü dikem eğer *kaybolan eşya neyse onu diyorum* param bulunursa sana 3 Fatiha okuyam diyorum tekrarlıyorum ara ara mutlaka buluyorum 

Sure de değişebilir o an aklıma ne gelirse onu okuyam diyorum 
0 oy
(355 puan) tarafından
Şeytan aldı götürdü satamadan getirdi şaka şaka internetten bakıp arardim

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 344 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Vuslat_vuslat (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 323 göst.
25 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy