0 oy
449 göst.
Aile kategorisinde (303 puan) tarafından

Kızlar 2 yıllık evliyim açtığım postlardan bilir belki bazıları gebeyim. Eşim askeri personel günün çoğunluğu evdedir hep ev işlerinde yardım etmez, ne bilim en basit yerde ki çöpü kaldırıp çöpe atmaz birşey istediği zaman dibindeki şeyi bile benden ister bende artık yoruluyorum her hafta ağırlık artıyor yardımcı olmasını istiyorum ben bilmiyorum aşkım yapamıyorum yaptığım şeyi beğenmiyorsun diyor. Her ne kadar beğenmesem de bahanesi budur. Asla yemek yaptığını hatırlamam, evi toplardı kirli iş yapardı beğenmezdim midem gitmezdi yaptığı işe, temiz yap diye diye temizlikde de yardım etmemeye başladı. Velhasıl kelam evde yardımcı olmuyor bana bütün yük boynumda darlanıp ağlıyorum sürekli dile getiriyorum eşime ama yok yan gel yat herşey elinin altında sanırım ben alıştırdım rahatlığa ama 2 yıldır da söyleniyorum yap et diye annesi buna dağıtmayı öğretmiş toplamayı değil sanırım. Aileden kaynaklı durum diyede düşünüyorum. Kaynanama söyledim olabilir erkek dedi arkasını topla sende dedi bana çok zoruma gitti resmen köle gibi his ettim. Ne yapmam gerek eşimi yola getirmek için cidden böyle olmuyor bazen eşimden soğuyorum çocuk olsa ne yapacağım ben:(kötü bir eş değil çok iyi ama böyle olması beni üzüyor evin hizmetçisi gibi his ettiriyor. Yargılamayın lütfen akıl verecekseniz konuşun moral bozacaksanız yorum yapmayın lütfen zaten moralim bozuk ve bu durum üzüyor beni. Benimle aynı durumda olan var mı çok merak ediyorum.

21 Cevaplar

0 oy
(657 puan) tarafından
Bizim Türk aileleri böyle  oğlum sen otur kızım sennkalk diye diye yetiştirilmil maalesef 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 883 göst.
0 oy
6 cevap 406 göst.
0 oy
6 cevap 740 göst.
28 Eylül 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 607 göst.

379,089 soru