0 oy
264 göst.
Diğer kategorisinde (207 puan) tarafından
Kizlar artık çok yoruldum bıktım usandim eşim çok anlayışsız bugün izinli bu saatte oldu hala kalkmadı zaten kahvaltıyı bilerek geç hazırlıyorum 1.1buvuk gibi hazırdı geç kalkicagini bildiğim için yine kalkmiyo saat 4de geliyo Bi kızım var bide hamileyim sıkıntılarım var doktor yat dinlen ayakta durma fazla dedi bebegimin esi asagida kanamam oluyo sürekli sabahtan beri dikeliyorum başında haklarımı içemedim hala çok zorlanıyorum artık sürekli böyle çok düşüncesiz bana kahvaltı hazırlanmasını bile beklemedim ben yaptım zaten ama birlikte yiyelim diye bekliyorum zaten ayakta zor duruyorumsurekli tansiyonum da düşüyor zayıfım artık sinir krizi geçiririm sinirden ağlıyorum hep böyle hep düşüncesiz hep :(

9 Cevaplar

+1 oy
(9,273 puan) tarafından
Eşini düşünmeyi bırak canım. O sizi düşünmeyi çoktan bırakmış. Otur yemeğini ye. O kalkınca ona da koyarsın bişeyler yer içer.
-Reklam-
+1 oy
(15,242 puan) tarafından
Kahvaltıyı hazırlayıp bir de birlikte yiyelim diye bu saate kadar aç mı bekledin kanamana rağmen iş yapmani geçtim bu kadar aç beklediğin için kabahat sende hazırladın madem ye karnındaki çocuğa yazık git otur ye sonra da git uzan o da ne zaman uyanırsa gidip çayı ısıtıp yesin bir zahmet 
0 oy
(260 puan) tarafından
Git basina kiz bu cocuga bisi olursa seninsuclarim.de bi kalk az bisi yardim et de de cok sancim oluyo de kiz yani ben hamileligimde esim yemek bile yapiyodu normalde yapmaz arada bi yapar yardim eder ama hamileligimde agir tasimadim dorudurust yemek yapamadim esim hava alim diye disari cikarir yemek yer gelirdik 
0 oy
(5,375 puan) tarafından
Seni hatta çocuklarını düşünmeyen adamı sen neden bu kadar önemsiyorsun ki 
0 oy
(2,856 puan) tarafından
Niye bekliyorsun ki sen onu yemek icin otur ye. Yazık günah. 
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Kocan seninle kahvaltı etsin diye bu saate kadar kahvaltı etmeyip vitaminlerini almadın mı? Yemezse yemesin zıkkımın kökünü yesin sen niye yemiyorsun. Bu eşinin değil senin suçun. Yardımcı olmalı ama kendine eziyet etmiyorsun bebeğine ediyorsun. 
0 oy
(3,479 puan) tarafından
Bacim gidip uyandirsana. Desene kardesim gormuyomusun halimi sikinti mi ne yatiyosun diye. He kalkmiyo mu kalktignda ye kaldir sofrayi, kalkinca kendine kendi kursun.
0 oy
(151 puan) tarafından
Hamile bir kadın olarak şu 3 defa yemiş olman

lazımdı
0 oy
(172 puan) tarafından
Ben olsam hayatta beklemezdim bebeğimin sağlığı onun benim onla birlikte yeme keyfimden önce gelir hatalisin diyim sana bebeğini düşün önce 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 1,118 göst.
0 oy
21 cevap 861 göst.
0 oy
30 cevap 812 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde Ben anneyim (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 717 göst.
12 Kasım 2020 Diğer kategorisinde BalkızımAzra (91 puan) tarafından soruldu

397,110 soru