0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (1,539 puan) tarafından
Kızlar kızımın bugün uykudan gözünü açamıyor acaba 4 gün hep ateşi vardı yoruldu obyzudem mi ki iki gün önce iyileşmiş ti uyandiriyirum yada kendi uyaniyor doğru düzgün beslenmiyir su içti biraz suyu kustu sonra ama biraz fazla kaçırdı suyu aç oda midesini bulandırdi sanırım o yüzden biraz önce 120 ml yapmıştım 60 ml kalmış içti ama yine uyudu bugün toplam bir saat anca kaldı ayakta sürekli uyuyor napacam bilmiyorum korkuyorum 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaç günlükb.       
(1,539 puan) tarafından
16 aylık olacak bu ay sonunda 30 unda
-Reklam-
0 oy
(7,591 puan) tarafından
Verdiğin ilaçlarmı uyku yaptı acaba.
(1,539 puan) tarafından
İlaçları falan bıraktık canım ilaç vermiyorum artık sürekli uyuyor uyutmayim diyorum geliyor bacağıma kafasını koyuyorum ayakta uyuyor kucağıma alıyorum uyuyor ilgisini çekecek şeyler açıyorum  netten onunla uyuyor gidiyor halının üstüne yatıyor uyuyor yeri var salonda oraya gidip yatıyor uyuyor kızım normalde çok fazla hareketliydi maşallah ama ne oyuncağa ne reklamlara ne çizgi flime bakmıyor anlamdım niye böyle oldu
(7,591 puan) tarafından
Valla bilemedim doktoru yokmu takip eden bir arayıp sorsan
(1,539 puan) tarafından
Yok canım varda o devlette arayamiyorum şimdi acibadem sigorta yapıp Acıbademden hekim sececem devlette bu hastalığında çok sıkıntı yaşadım o yüzden daha doktorumuz yok
(7,591 puan) tarafından
Düzelir merak etme benimkide dört aylıkken iki gün full uyumuştu uykusunda zorla emzirmiştim.
0 oy
tarafından
Benimkide aşı olunca çok uyuyor akşamüstü uyuyor ertesi gün kalkıyor banyo yaptırıyorum öyle ayiliyor yoruluyordur
(1,539 puan) tarafından
Hım olabilir canım bakalım babası gelsin ya götürecem doktora yada bı banyo falan yaptırırım bakalım
0 oy
(3,672 puan) tarafından
Kan şekeri düşmüş olabilir tatlı şeyler yedirmeyi dene
(1,539 puan) tarafından
Yok yemedi çikolata da ağzına biraz sürdüm ama kucağımda yine uyudu
(3,672 puan) tarafından
O zaman götür bı doktora canım anlaşılır serum falan takarlar
(1,539 puan) tarafından
Öyle yapıyım bakalım kucağından indirdim oyuncaklarınin başına koydum biraz oynasın diye biraz hareketlendi sanırım olmadı götürecem doktora eşim gelince
(3,672 puan) tarafından
Sen götür canım hiç bişey yememiş serum takarlar en azından kanına falan bakarlar şekeri falan düşmüşse kendine de gelir kuzucuk
(1,539 puan) tarafından
Tamam canım deneyim bakalim başka bı mama aldım Bebelac kullanıyordum şimdi sma aldım onu deneyecem

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 183 göst.
0 oy
6 cevap 240 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde Gaynanamgalpben (454 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 136 göst.
29 Ocak 2021 Aile kategorisinde EbruMeva (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 159 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Halime tonka (78 puan) tarafından soruldu