0 oy
180 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından kapalı
............
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ayy şimdiden böyleyse ileriyi düşünemiyorum canm yaa
-Reklam-
0 oy
(7,839 puan) tarafından
Anne kuzusu olan bir erkekle evlenmek zor aklını karıştırmayım da ne bileyim yani çok sorun yaşarsınız gibime geldi şimdiden böyleyse baksana.
0 oy
tarafından
Abartılı giyinirse giyinsin seni değil onu ayiplarlar boşver çok küçük konular İnankı ama uzak durmanda fayda anlaşma bırak gitsin şimdi soz Nisan mecbur biraz zamanla oturur her şey merak etme 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Yol yakınken vazgeç bacım valla sonra başını duvarlara vurursun ana kuzusu iyi değil
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Canım aynen benim durumu yaşamışsin bende gelinlik bakamya gittik kaynsnmla nişanlım yoktu sonra bende normal bitane beğendim kayananmda gitmiş demiş seninki en pahalısini beğenmiş nişanlım beni aradı ben sana diyorum idare et sen daha beter masraf çıkarıyorsun ben ağladım ne kadar üzüldüm evlendik ama ben bin pişmanım şimdi 1 buçuk senedir evlenmişz eşim hiçbirseye karışmaz ama anası bir kazak alsam sorun çıkarır senin dikkat etmen gereken tek bir nokta var eşin arkanda mi dehil mi şimdiden anasını tutup seni savunmuyorsa hemen nişanı at ileride daha büyük sorunlar yasarsiniz

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 233 göst.
0 oy
6 cevap 492 göst.
0 oy
6 cevap 309 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sermir (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 165 göst.
29 Ekim 2021 Aile kategorisinde Edcmnf (587 puan) tarafından soruldu

377,850 soru