0 oy
440 göst.
Diğer kategorisinde (264 puan) tarafından
Sürekli sınırlı uyanıyorum bu ara özellikle eşime gıcık oluyorum ve elimde değil evde durmak istemiyorum içim daralıyor ağlamak veya bağırmak istiyorum ve kabus fln görüyorum aslında evden çıkınca geçiyor eve giriyorum sonra yine aynı bu durumda olan var mı doktora mi gitsem?

12 Cevaplar

+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Demekki ruh halin dengesiz canim anlık olarak degisebiliyon bnce kendini mutlu edecek seyler bul oyalan
(264 puan) tarafından
Son bir aydır böyleyim aslında deniyorum
-Reklam-
0 oy
(249 puan) tarafından
Psikolojik destek al cnm 
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Allah huzur versin 
(264 puan) tarafından
Amin sanada
0 oy
(341 puan) tarafından
Eşinle aranda bi sorun mu war.  Bence destek al cnm
(264 puan) tarafından
Yok hep aynı şeyler ama bu ara herşeyden bıktım kacasim geliyor
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Olabiliyor kışın baya evde kaldık diye daraldığında sirkeli su ile evini sil. Sirke ile duş almak iyi geliyor bana öyle zamanlarda. Rabbim huzur mutluluk versin yuvanıza.
(264 puan) tarafından
Evet bu ara herşey gözüme batıyor Adolf Hitler gibi geziyorum evde farkındayım ama elimde olmuyor
(2,545 puan) tarafından
Sirkeli su ile mutlka yıkan biraz damlat saçına çok iyi gelir
(264 puan) tarafından
Deniyim canım bu ara cidden üstümde çok sinir var rahatlamam lazım bı sekil ins iyi gelir
(2,545 puan) tarafından
İnşallah canım benim.
(264 puan) tarafından
:)))))
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Evde temizlik yemek tam anlamıyla yapılmıyor bence bu durumda da sen kendini yetersiz hissettiğim için evini benimsemiyorsun 
(1,856 puan) tarafından
Bazen de rahat batıyor insana :))) şaka şaka  bazen depresyona giriyor insan eşin nankorse ondan da böyle olmussundur
(264 puan) tarafından
Valla aslında çok neşeli biriyim ama bu ara diyorum ya kendimi tanıyamaz oldum oda var evet beklentim olan karakteri hiç bir zaman karşılayamadi eşim belkide doldum diyorum ufak şeyler bile batar oldu
(1,856 puan) tarafından
Şimdiye kadar çok şeye sabretriysen artık sabrın taştı demektir ama mutlu olmak istiyorsan rahat ol farklı şeyler yap gez oksijen al
(264 puan) tarafından
Ettim bekarliktan doluyum zaten o kafayla evlenince böyle oldu zaten anneden miras sinir hastalığı ben de olmaya başladım galiba :)))) evet farklı şeyler yapmam çabalamam lazm içimden gelmese de denicem
(2,493 puan) tarafından
Baby baby arkadaşın saydıkları bende de oluyordu. Fikir almak için okuyordum. Hiç senin açından düşünmemeştim bak. Çok mantıklı aslında
0 oy
(13,702 puan) tarafından

Ben de dışarda sinirli evimde pamuk :D

(264 puan) tarafından
Ne güzel tam tersi valla aslında bir aydır böyleym
0 oy
tarafından
Evde bunalinca olabilir cnm ara sıra cik eşinle dışarı gez toz sohbet et
(264 puan) tarafından
Çıkıyoruz ama yine çokta mutlu hissetmiyorum
0 oy
(27 puan) tarafından
bende oyleyim ama bize zarari daha cok valla erkeklerin umrunda degil
(264 puan) tarafından
Aynen öyle maalesef
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Evinde bakara suresi ac ozerklik otu yak tütsü yak. Bol bol.havalandir evi diş kapıyı sirkeli suyla sil kendi banyo suyunun son durulama suyuna sirke kat. 
(264 puan) tarafından
Allah razı olsun denicem
0 oy
(2,067 puan) tarafından
yaa bende öyleyim  herşeyi sinirleniyorum  evde olmak bile istemiyorum  evde ips yapasım yok kızıma bazem bağırıyorum  eve gelmek bile istemiyorum  esim  evde olmayınca bazen kendimi  daha iyi hissediyorum ben bile kaçmak uzaklara gitmek isityorum kafamı dagitmak  birde kaynnalan  artok birlikte yaşıyoruz  kayınpeder öldükten sonra  iyice  ruhum sıkıldı 
0 oy
(450 puan) tarafından
Felak nas oku sirkeli suyla evini güzelce sil 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 337 göst.
15 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 929 göst.
24 Ağustos 2020 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 122 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Nurtopum (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 164 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Meryemmozer (236 puan) tarafından soruldu

380,135 soru

11,379,857 cevap

34,869 kullanıcı

...