0 oy
173 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Oğluma 1 yaşından sonra kesin ameliyat dediler yaptıran varmı süreç nasıl ilerliyor ne yapmam lazım korkuyorum da biraz şuan 6,5 aylık 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet komşunun torunu oldu geçen ay onunda inmemisti. Doktor bir yaşını bekleyelim bazen bir yaşından sonra düzeliyor demiş ama duzelmeyince ameliyat ettiler. Ve doğuştan demişler. İçindeki yumurtaligi da aldılar çünkü çürümüş geç kalındığı için. Mutlaka baktır ihnal etme 
tarafından
Ayy çok sağol bizde maartin 10 da gittik iki yumurtalık da sağlikli dedi doktor 1 yaşından hemen sonra ameliyat dedi o zamana kadar yukarıya yerleşen yumurtalık %5 işlevini kaybeder dedi ama yerine gelir dedi inşallah bişey olmaz
-Reklam-
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Canm geçmiş olsun hiç bilmiyorum bu konuda bişey post yukarıda kalsın
tarafından
Sağol beybi
0 oy
(802 puan) tarafından
benim oglum 2 ay once oldu 1 bucuk yaşında oldu korkulacak bisey yok ilk 1 hafta tek agri sizi oluyor ondan sonra normale donuyor canik sıkma canını bende cok korkuyordum ama korkulacak bisey yok allah baska sert vermesin
tarafından
Narkoz süresi ne kadar oluyor nasıl ilerliyor zaman onun hakkında biraz bilgi veriri mjsjn ben çok takintiliyim da bunlar yüzüne sütüm gidicej diye korkuyorum
(802 puan) tarafından
2 saat sürüyor canim hic sikinti etme belki ozamana kadar kendiliginden de iner
tarafından
İnse bile doktor yerine gelmez gene ameliyat dedi
0 oy
(7 puan) tarafından
Bizde aynı durumu yaşıyoruz 3 aylık olunca ameliyat ddi
tarafından
Yumurtalık eline gelmihor mu ben ilk 20 günlükken fark ettim ondan sonra ilk 4 aylıkken ameliyat dedi sonrasinda ise 1 yaşında ameliyat dediler
(7 puan) tarafından
Hayır  sag yumurtalık eline gelmedi kordon kisti var bide ameliyat diyolar ama iner diye bekliyorum inşallah iner
0 oy
(930 puan) tarafından
Benim oglan da 12 yaşına gircek bir yumurtasi yukarda birazdaha sanirim biz gec kaldık sıkıntı çıkmaz inşallah esime kaç defa söyledim baktır erkek olarak goturmeye kısmet olmadı aile hekimine danisacam bilgi alcam artık utanıyor oglum göstermiyor elletmiyor 
tarafından
Bacım çok geç olmadan git göster ilerisi için sıkıntı olur Allah göstermesin
0 oy
(245 puan) tarafından
Benim oğlumda oldu korkulacak bisi yok 15 dakikalık bisi ama çıktıktan sonra emziremiyorsun ya çok ağlıyorlar benimki baya ağladı hatta ağlaya ağlaya yoruldu ve uyudu 
tarafından
Sanırım benimkide öyle olucak
(7 puan) tarafından
Beden emziremiyosyn
(245 puan) tarafından
Narkozdan dolayı 2 saat aç bırakmak zorunda olduğum için  hemşire ciğerlerine kaçar dedi
(7 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun 2 saat az Bn daha fazla saniyodum baya korktm
(245 puan) tarafından
Ama bebekler için çok uzun teşekkür ederim sizede geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 73 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 131 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.
2 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Baldananne (289 puan) tarafından soruldu

379,303 soru

11,353,552 cevap

34,826 kullanıcı

...