0 oy
407 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (656 puan) tarafından
Oğlum 1 yaşını geçtikten sonra ameliyat olucak şuan 9 ayının içinde daha önce yaptıran var mı? Ben ameliyatı çok izledim falan ama daha demin tiktok da bu kadın oğlunu sünnet ettiriyo ameliyathane kapısında nasıl ağlıyor 10 15 dakikalık bı ameliyat oluyor oğlu bende internetten baktım 30 ile 45 dakika arasında sürüyormuş ameliyat bende oturdum kadınla beraber ağlıyorum o ameliyat önlüğü içinde falan görürsem naskl olur nasıl ağlarım o dakikar nasıl geçer hiç bilmiyorum:((

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım ben bu ameliyat 7 yaşından önce yapılmıyor diye biliyorum benim oğlumun da öyleydi 7 yaşına kadar takip ettiler eyer inmeseydi ameliyat olacaktı ama indi şükür bence tek doktorla kalma bi kaç doktora göster lütfen 
(656 puan) tarafından
Vallaha bende kendi sehrimde 3 doktora götürdüm Bolu'da bı cerraha daha götürdüm ultrason falan hep cekilxi hepside aynı şeyi söyledi 4 cerrah gördü anliyacagin helsj ayrı ayrı ultrason çekti yumurtalık şuan diğeriyle aynı büyüyor işlevi var dedi ama pipinin üst kısmına yerleşmiş dedi
tarafından
Anam sen benim meşhur postumun seçilmiş yıldızıymışsınya hahaha yeni farkettim :) doğrudur canım belki seninkinin durumu benimkinden farklıdır ben emin ol diye bildiğimi söyledim
(656 puan) tarafından
Vallaha öyleyim ya kız ahahahaha :)) ya bacım burayı hep makara muhabbete kullanıyordum genelde ama bu iş canımı sıkmaya başladı
tarafından
Sıkılma kız millette ne dertler var bunada şükür gelir geçer inşallah
(656 puan) tarafından
Allah'ım inşallah geçer Rabbim onlara dert sızı vermesin
-Reklam-
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Kötü videolar izleme canim. oglum 6 aylikken parmaklarindan ameliyat oldu diğer oglumun hem dislerini hemde pipisinden dolayi yeni ameliyat yaptirdik. Evet bi anne icin cok cok zor ama hersy onların iyiligi için.  Güzel gecer insallah ameliyatiniz hic üzme kendini
(3,950 puan) tarafından
Canim çocuklari genelde sabahtan yapiyorlar gece 12 den sonra bisey yedirmezsin. Hastanede de kiyafeti giydirince ya ıgne yaparlar yada ağzına bi ilac verirler o çocuğu biraz uykulu yapiyor bana en zor gelen de o olmuştu:(( ama hic bisey hatirlamiyor . Hemsireler alip götürüyor sizinki kısa surecekmis cabucak biter insallah.
Benim oglumun disleri tam 3 ssat sürdü  sanki 3 Asır gibi geldi bana ama onemli olan onlarin sağlığı
(656 puan) tarafından
Vallaha öyle ya çok korkuyorum
(776 puan) tarafından
Sabahtan gidiyorsun ve çocuğa serum takıyorlar o açlığı hissettirmiyo canım merek atme canım bende sünnet yaptırdım 17 18  bişey yememisti ama açlıktan ağlamadi serumdan dolayi
(656 puan) tarafından
Kızım 5 yaşında bu zamana kadar aşıları hariç iğne yemedi serum yeemedi hiç,oğlum da şimdi böyle görmek beni çok kötü hissettirecek
(3,950 puan) tarafından
Hic üzülme canim iyi olcak onun iyiligi icin hersey
0 oy
(1,498 puan) tarafından
Yok kuzucum çok basit bir işlem o kuzenimin oğlu olmuştu çok pimpirikli biridir benim kuzenim hiç diyo korkulacak bişey değilmiş 
(656 puan) tarafından
Allah'ım inşallah bende oyle olurum :((
(1,498 puan) tarafından
Ferah tut içini canım kolay değil senin için anlayabiliyorum ama oğlunun iyiliği için bunu yapmak zorundalar Allah'ın izniyle çok kolay ve güzel olucak ☺️❤️❤️
(656 puan) tarafından
Allah'ım inşallah :))
0 oy
(69 puan) tarafından
Benim oğlum oldu 17 aylıkken pandemi döneminde biraz erteledik maalesef hiç korkmayın gecikmesi daha tehlikeli bunu bilmiyordum ve çok vicdan yapmistim ameliyathaneye göndermek işin zoru anne olarak ama çok kolay toparliyolar ertesi gün oyun oynamaya baslamisti 
(656 puan) tarafından
Allah'ım inşallah benimkide öyle olur,zaten oğlum çok aşırı hiperaktivif bı çocuk nasıl yerinde durur hiç bilmiyorum
0 oy
(3,681 puan) tarafından
23 aylık Benim oğlum da bir ay önce böbreğinde kaçak vardı pipisinden kamera ile girip kapattılar bize de doktor 20 dk sürer dedi ama 40 dk sürdü bende oğlumu hazırlarken felan tuttum kendimi ama ameliyathanenin kapısında çok ağladım birde narkozdan ayilirken beni yanına aldılar onun o halini görünce daha çok ağladım küçük de ameliyat olsa büyükte olsa o an ki duygu çok başka 
(656 puan) tarafından
İşte bende bundan korkuyorum,ben de narkozdan çok zor uyanmisim inşallah oğlum çabuk uyanır atlatır
(3,681 puan) tarafından
Uyanır canım kötü düşünme hiçbir zaman onlar çok güçlü
(656 puan) tarafından
Allah'ım güç kuvvet versin onlara
0 oy
(134 puan) tarafından
Sakin ol aksi daha beter mutlu ol. Benim kardesim inmemis testis nedeniyle 20 yasinda kanser olmus. Olmus diyorum kendisi farketmis bi farklilik oldugunu ama kimseye dememis oyle birsey olacagini dusunmemis, cunku o zamanlar agri aci birsey yokmus sadece testisinin biri sismis( o da kucukken inmeyen yukarda kalan testisi annem farketmis soylemis ama koydelermis kimse aldiris etmemis hastaneye goturmemis onemli birsey oldigunu dusunmemisler ama simdi herkes daha bilincli elinin altinda net var hemen arastiriyoruz inmemis testis ileriki yaslarda ya kisirliga yada testis kanserine sebep oluyor) . 22 yasinda agir agrilar yasadi hicbir agri kesici fayda etmedi agliyordu agrilardan ama kalcasi agriyordu hep bi doktora gittik mr felan istedi tomografi felan cektirdi ogrendik ki testis kanseriymis ama 3. Evre olmus ve kalca kemigine metastaz yapmis hemen tedavi basladi ama basaramadi teshisten tam 1 yil sonra kardesimi kanserden kaybettik o kadar hircindiki kemoterapiyi aldikca daha hircinlasti ve butun kemiklerine yayildi. 
(656 puan) tarafından
Çok çok çok geçmiş olsun,Rabbim mekanını cennet eylesin inşallah
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun
(656 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(593 puan) tarafından
Kız ben sünnete girerken ağlamıştım. Odadan götürünce çocuğu :)
(656 puan) tarafından
İşte bende diyorum nasıl yaparım diye şimdi anladın mı beni. :((
0 oy
(2,140 puan) tarafından
Benimde oğlum 1 yaşındayken aynı ameliyati oldu 1 saat kadar kaldı içerde.Ameliyat çok şükür sorunsuz geçti öğleden sonra da taburcu ettiler.

1 gün bile yatmadı eve geldigimiz gibi ayaklandı maşallah o yüzden korkulacak bir şey yok canım.
(656 puan) tarafından
Ben öyle bı stres yapıyorum ki inan sezaryene girerken bu kadar stres yapmadim
(2,140 puan) tarafından
Çok basit bir ameliyat canim hiç stres yapma.
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Üzülme şekerim olur kurtulursunuz inşallah Allah dermansız dert vermesin
(656 puan) tarafından
Amiiin bacım
0 oy
tarafından
Canım bir ay önce benim oğlum oldu hiç korkma sadece doktorun iyi olsun bı sıkıntı cikmiyo bu arada oğlum bir yaşında 
(656 puan) tarafından
Nerde yaptırdın ameliyatı doktorundan memnun kaldın mı
tarafından
Çok mennun kaldım Diyarbakır da Memorial hastanesi doktor Taner kamacı
(656 puan) tarafından
Uyy bende Düzce'de oturuyorum bacım nasıl geleyim yakınımda olsaydı gelirdim
tarafından
İnternetten araştır canım sizin oralarda da Memorial hastanesi varsa doktoruna bak çocuk cerrahisi yorumları oku
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Çok gecmis olsun oğlumda 8 aylik su fıtığı vat 1 yaşına kadar geçmezse ameliyat dediler yaşını doldursun oyle gitcem hastaneye
(656 puan) tarafından
Bende yarın giricektim doktor idari izine çıkmış bugün zorunlu olarak, pazartesi salı gelin dediler sıra artık bulursam
(1,048 puan) tarafından
Insallah kolay geçer tekrardan geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 92 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (433 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 140 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (433 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 46 göst.
2 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Baldananne (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 180 göst.
25 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,412 soru

11,524,990 cevap

35,192 kullanıcı

...