+1 oy
525 göst.
Diğer kategorisinde (264 puan) tarafından
Aslında büyük eltimi severim onun da beni sevdiğini düşünüyorum ama ortancası biraz garip sürekli bana yazan arayan oydu ben normalde de çok aramam yani kimseyi aramam derken geçenler de kaynanam hastaydı onda kalmış eşimi aradı annesi birden laf bana geldi ben de telefonu aldım eltim birden sen niye bakmadın kaynanana diye çıkıştı ben de açtım ağzımı yumdum gözümü bana mı sordun benim küçük çocuğum var sanane benden kaynanan doğumun da sana bakmış sana yapmış sen de ona bak bana annem baktı kimse gelmedi dedim eşim de kaynanam da duydu iyi oldu aslında kaynanam sürekli eşimi gazlamaya çalışıyormus çünkü karın bana bakmıyor gibisinden hayır eli ayağı tutuyor eşi de var başında iyice soğuttular ya:))) gerçi eşim de demiş anne serap sana bakamaz ben zaten eve geç geliyorum diye sonra  eltimi de sildim gitti böyle aptalca bir hareketi neden yaptı onu da anlamadım ama.neyse kaynanamla da konuşmuyorum artık pek..neden böyleler ya kimseye karışmam etmem ama herkes bir laf sokma çabasında:Ddd

24 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Merhaba merhaba mesafeliyim ağrısız başım 
(264 puan) tarafından
Artık bende valla:Dddd
-Reklam-
+1 oy
(2,165 puan) tarafından
Eltin seni kıskanıyor olmasın :)) 

Aman boşver kız ,bende sevmiyorum hiç eltimi. 

2 tane var bende birisi iyi diğeri aman almayayım.:)
(264 puan) tarafından
Ama bana yazan hep oydu o zaman niye samimiyet kuruyor anlamadım canım deli mıdır nedir bana çıkıştı birden gerçi cevabını da aldı aynen uzak olsun :Ddd
0 oy
tarafından
Eskiden samimi idin şimdi mesafeliyim
(264 puan) tarafından
En iyisiiii
0 oy
tarafından
Ayda yılda bir görürüz birbirimizi o da çok şükür aramizda oyle bir sorun yok canım o kendi evinde bej kendi evimdeyim uzak zaten bizden başka şehirde 
(264 puan) tarafından
En iyisi sanırım :Dddd
0 oy
(310 puan) tarafından
Düşman başına bir eltim var bilmiş cahil olanindan kaynanamlara olmaz lafı sayar yine yanlarında o kıymetli 
(264 puan) tarafından
Zaten hep öyle olur kötü davrandikca iyi olursun
(310 puan) tarafından
Aynen eltim olucak insan herkesle aramı bozuyor yalan yanlış konuşup şimdi aynı ortamda olsam bile ne yüz veriyorum ne konuşuyorum tabi kendisi yaranmaya calisiyor
(264 puan) tarafından
Aman uzak dur derim
(310 puan) tarafından
Ben uzak olsun da kime yakın olursa olsun
0 oy
(119,528 puan) tarafından
bemde yok simdilik
(264 puan) tarafından
İyii iyiii valla ben sonuncuyum bide çok gıcık
0 oy
(211 puan) tarafından
Geçen bayram saç başa girecekken ayırdılar o gün bu gündür görmüyorum çok şükür 
(264 puan) tarafından
Aynen bizde telefondaydi keşke dedim yüzüme bağırsaydi öyle bir elimde kalsaydı :D
(211 puan) tarafından
Toplanıp tek tek dovelim şunları en iyisi içimizde kalmasın :Dd
(264 puan) tarafından
Hahaha karşıma çıksa dovucem de
(211 puan) tarafından
Ay inşallah çıkmaz ya boşver sinirlendiğine değmez :)
(264 puan) tarafından
Çıkamaz zaten o nerde yürek:))
0 oy
(507 puan) tarafından
Benim eltim varda kaynanalarımız aynı değil :-) 
(264 puan) tarafından
Ahahhahaha oda güzel valla
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Mesafe iyidir

Benim de 2 tane var ikisi de iyiler biriyle az Bi tartıştık sonra tatlıya bağladık 
(264 puan) tarafından
İlla ki bir surtusme oluyor zaten:))) kesinlikle
(1,610 puan) tarafından
Aynen öyle :-))
0 oy
tarafından
Olsada etsem ya. Monoton bir hayatım var. Ouff :)
(264 puan) tarafından
Aman olmasın bırak ya şu ortanca eltimden sonra eltilerden soğudum bende evlenmeden önce diyodum ne eltisi ya arkadaş oluruz fln öyle olmuyormuş hep bir gıcıklık:Ddde
tarafından
Genelde çekememezlik çok oluyor. Boşver mesafe koy en iyisi :)
(264 puan) tarafından
Sanki kumasiyim şunu bile duydum eşimle balayına gidecektik ortanca eltim bizim otele gitmek istiyomus gidememiş kaynanam eşimi tembihliyor ona söylemesin diye tabi yüz vermedm sonra bu kadın bana hep yazdı en son yüzünü belli etti engelledim canım
0 oy
(216 puan) tarafından
O kadar hatasını gördüm ki bana karşı yüzüne bile bakmıyorum
(264 puan) tarafından
Anlıyorum bakmaman daha iyi
0 oy
(339 puan) tarafından
Canım emin ol en iyisi mesafe Ne kadar mesafe olursa o kadar tatlı olunuyor kimseye hakketiginden fazla ilgi gösterilmez sonra herkezin tiribiyle yine biz ugraşıyoruz en iyisi meraba nssılsın okadar ilerisi fazls geliyor 
(264 puan) tarafından
Aynen canım şuan hiç biriyle muhatap olmuyorum büyüğü hariç
0 oy
(7,376 puan) tarafından
5 eltim var biri kaynanamla oturuyordu bende sabah iniyorum para birdi ben hiç bir şey alamıyordum aşağıdan yukarıya hiç bir şey vermiyordu benim eşimde parası vardı ve tartışma çıktı aramızda diğerlerine de fazla görmüyorum zaten merhaba merhaba o kadar 
(7,376 puan) tarafından
Düşün hepsine tek başıma baş ediyom bir de öyle fenalar valla
(264 puan) tarafından
Konuşabiliyorsan arada da olsa bravo kanlı bıçaklı olmadıysan yani tebrik ediyorum seni :Dddd
(7,376 puan) tarafından
Görümcelerde 1 in le kavgalıyım diğerlerine konuşuyom eltilrimlede sadece 1 inle iyim diğerlerine anlaşamıyom
(264 puan) tarafından
O kadar kalabalığa normal :Dddd
(7,376 puan) tarafından
Kız hepsinin en az 4 çocuğu var en az benim kızım kayınperimin 41.torunu torunlarının çocukları var bizde sonra dahada torun var hepsi aynı yerde oturuyor yemeğe geldiler mi yanmış okuyoz o bulaşık başka yerde yıkanmıyordur bide hepsi mesela 3 çeşit yemek var çorba içip yemeği yemiyor hepsini aynı anda yiyorlar büssürü tabakk Allah düşündükçe o günler aklıma geliyor
0 oy
(780 puan) tarafından
Aynı dert bende de var kaynanam bugün parça verdi bacağından eltimle.kaynimla gitti direk hiç eve sokmadan bana almış gelmişler burda yediler içtiler bana da bırakıp gittiler 2 tane küçük bebegim var üstelik o zmaninda yapmış da şimdi yapamazmis falan ama sıkıntı su ki kaynanam hala onları dilinden düşürmez toz kondurmaz daha yeni uzandım valla bugün mutfakta toplanacak bebeler anca uyudu valla çığlık aticam kocamı camdan Atacam 
(264 puan) tarafından
Ne düşüncesiz insanlar ya boşver canım sen de hastayım de bir dahakine bahane bul yüz verme eşin de kalksın yardım etsin :)))
0 oy
tarafından
Ablam olduğu için kavga etsek de uzun sürmez :)
(264 puan) tarafından
Hahahah ayy ne güzel ya
tarafından
Evet güzel gerçekten :)
0 oy
(3,832 puan) tarafından

Konuşmuyoruz ki:D

(264 puan) tarafından
Belki daha iyidir:)))
(3,832 puan) tarafından
Evet kafa rahat:)
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben dövdüm onu benden uzak artık
(264 puan) tarafından
:D eline sağlık
0 oy
(7,458 puan) tarafından
gorumce ıyı anlasıyom eltı bıraz sorun hem yabancı anlasamıyom garıp huyları var bıraz
(264 puan) tarafından
Hhahahha nereli ki
(7,458 puan) tarafından
vaslı
0 oy
(7,066 puan) tarafından
3,5 yıllık evliyim bir eltim var altlı üstlü oturuyoruz çok şükür şuana kadar hiç kavgamız olmadı.

Sana gelince canım bence mesafe her zaman iyidir kafa rahat. 
(264 puan) tarafından
İnşallah olmaz da. Evet canım düzgün durmayana mesafemi koydum
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Çok kavga etmisimdir
(264 puan) tarafından
Mesafe en iyisi

İlgili sorular

+1 oy
37 cevap 721 göst.
+1 oy
36 cevap 565 göst.