0 oy
102 göst.
Aile kategorisinde (166 puan) tarafından

7 haftalık hamileyim öksürüğüm 1 buçuk haftadır bitirdi bardak dolusu sıcak ballı süt süt, sıcak su, ıhlamur, tarhana çorbası ictm ne yaptıysam geçmiyor Doktor notuss öksürük şurubu kullanabilirsin dedi o da geçirmedi. Buhar kullanıyorum yine yok biraz hafifliyor ama yine başlıyor. İnşallah bebeğin kalp atışını duyarım merakla gidip bakacağım. Ama göğüs hastalıkları bölümüne de gidecem. İnşallah geçer ilaçlar bebeğe zarar vermez ya. Böyle öksürünce de endişeleniyorum. Geçmiyor ilaçlara mecbur kalıyorum :((

10 Cevaplar

0 oy
(7,690 puan) tarafından
Çam kozalagi pekmezi dene oğluma da hafif öksürse kullanıyorum anında kesiyor 
(166 puan) tarafından
Vala denedim ise yaramıyor ya. Bende alarjik astım var başlayınca tam perişan ediyor yarın doktora gideceğim artik
(7,690 puan) tarafından
Astım varsa farklı tabi
-Reklam-
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Tereyağını ye ve pekmez kesiyor 
(4,661 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
(166 puan) tarafından
Allah razı olsun canm çok sağol
(4,661 puan) tarafından
Göğsünü sıcak tut canım küçük havlu koy ve tereyağını boğazında tut biraz inan ki çocuklarımın ki böyle geçiyor
0 oy
tarafından
Ben çocuklar öksürünce balla tarçıni karıştırır yediririm akşam sabaha bişey kalmaz
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Alerji var sanırım. Çok zor oluyor eğer öyleyse
0 oy
(575 puan) tarafından
Aktarlarda satılan meyan balı var sert kahverengi tadı kötü ama birebir iyi geliyor küçük şekerler boyutunda kırıp sabah akşam öğle em iyi gelecektir
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Geçmiş olsun inşallah canim
0 oy
(4,278 puan) tarafından
Bide keçiboynuzu pekmezi dene istersen canım anında kesiyor ertesi gün sabah akşam içince aç karnına 
0 oy
(15,301 puan) tarafından
Zararı olur.mi.olmaz mi bilmiyorum ama. Kara turpun ortasını oy. Ortasına bal koy. 1 2 gün bekle. O oluşan suyu iç. 
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Eğer içebilirseniz SİCAK KAYNAR DERECEDE SÜT BİR TATLI KAŞIĞI bal bir çay kaşığı KARABİBER karıştır iç ben bir ay çektim en son netten tariflere baktım bu tarifi buldum tek seferde geçirmişti öksürüğü mu artık oksurmekten konuşamaz hale gelmiştim iki keli etsem kriz gibi tutardı beni bu karışımı içer içmez gitti tavsiye ederim ama hamilesiniz zariri olur mu bilmem
0 oy
(361 puan) tarafından
Gecmis olsun  Ayaginin altina zeytinyağıli sarimsak sür cok iyi geliyor 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 99 göst.
3 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gozdekumsal (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
1 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mutluyum (566 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 131 göst.
0 oy
4 cevap 76 göst.
24 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabiae (192 puan) tarafından soruldu

381,221 soru

11,412,422 cevap

34,956 kullanıcı

...