0 oy
130 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (116 puan) tarafından
Herkese iyi bayramlar arkadaşlar benim 4 aydır sac dökülmesi sorunum var ama öyle az değil oluk oluk dökülüyor şakaklarim açıldı saç derim görünüyor bu sabah duş aldım saçlarımı taradım hüngür hüngür ağladım durmuyor azalmıyor dökülmesi doktora gittim tahlil yaptırdım değerlerim normal takviye biotin şampuan vs gibi şeyler kullandım hiç faydası olmadı 2 sene önceki resimlerime bakıyorum saclarimin yarısından çoğu gitmis 1 yaşında bebeğim var dogum sonrasi dökülme olur dedi doktor birde 20 kilo verdim ondan da olabilir ama nasıl duracak şacsiz kalicam diye korkuyorum artık saçlarımı salik bırakamıyorum hiç zaten başına gelen bilgisi olan varmi akil verin lütfen

8 Cevaplar

0 oy
(333 puan) tarafından
Öncelikle tahlil yaptırmanız gerekir bende dr gittim bu yüzden o tahlillere gore sana ampul vitamin verir bana d c b ampulleri verdi medical bi sampuan yazdi ampulleri şampuanla kırıyorum duşta 10 dk kadar bekletiyorum canim baya etkili oldu 
tarafından
Gittim doktora yazmisya zaten
(116 puan) tarafından
Evet gittim bepanten evigen ampul verdi kullandım badem yağı ve arganla karıştırıp ama hiç fayda etmedi kan sonuçlarım değerlerim gayet normal dediler
(333 puan) tarafından
Içeri değil başlığı okudum sadece stres falan da etkiliyor canim saç dökülmesini
-Reklam-
0 oy
(316 puan) tarafından
3 numaraya vurdum miss :)
(116 puan) tarafından
Belime kadar benim kıyamam ki
(316 puan) tarafından
Ya canım valla benim de çok uzundu ama hem bebeğim çok çekiyordu hem duş almak çok zordu hemde aşşırı dökülüyordu evin her yeri saçtı bende çok tiksinirim saçtan onun için kestim yine dökülüyor ama en azından daha rahatım eskisi gibi değil yani
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Benim de aynısı. Eskiden biotin kullanmıştım çok iyi gelmişti, tekrar almayı düşünüyorum hatta. Solgar markaydı. Bi de bıttım yağı aldım keşke vaktim olsa da bakım yapsam bebekten başımı alamıyorum ki:/
(116 puan) tarafından
Biotin kullanıyorum vücut killarimi arttirdi ama saçta ise yaramadi
0 oy
(1,131 puan) tarafından
Benşmde aynı şekilde dökülüyordu saç kalmayacaktı neredeyse başımda . Kan değerlerime de baktı dr. Hallales kullanıyorum ilk yıkamada etki etti

Eski formuna döndü baya saçlarım yeni bebek saçlarım çıktı çok şükür 
(116 puan) tarafından
Çeşidi varmi tek çeşit mi bende duydum daha önce denerim denemediğim pek şampuan kalmadı zaten
(292 puan) tarafından
Canım ben onun iki çeşit şampuanını da denedm hiç fayda etmedi bana
0 oy
tarafından
Hic beklemeden cildiye ye gitmelisin. Bende dogumdan sonra 13 kilo zayifladim. Tahliller iyi cikti. Doktor dokulme karsiti sampuan losyon ve vitamin hapi verdi. Keske beklemeyip hemen gitseymisim diyorum. 
(116 puan) tarafından
Gittim canım bana da aynılarını verdi 2 aydır kullanıyorum ise yaramadı benimde değerlerim herseyim normal
tarafından
Hangi marka sampuan verdi. Ben radix sampuan ve losyonunu kullaniyorum. Hap olarakta eeose
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Hallalles al cnm. Saç cikariyor dökülmeyi de durduruyor. Az pahalı ama dene mutlaka. Bnmde aynıydı şuan sakkalarim saç doldu. Bostan yer bu kadar zamana üzülmüşum
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Benimde doğumdan sonra olmuştu öyle Pantene dökülme karşıtı şampuan kullandım çok iyi geldi bi dene sende 
0 oy
tarafından
Canim vitamin e iğnesi yaptırdım kasdn 10 gün.

İyi bildiğim, kullanıb memnun kaldığım şampuan Kanazol (

Eczaneden aldım),. Birde siberian weallens firmasının saç dökülmesine karşı olan şampuanı(

Trendyolda var)
(116 puan) tarafından
İğne nasıl alınıyor peki doktorun mu yazması gerekiyor kendimiz eczaneden alıp yaptırabilir miyiz
tarafından
Bana dr yazmıştı canim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 84 göst.
10 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Linaaa_ (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 94 göst.
16 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde dicledudu (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 958 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 2 pırenses annesı (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 57 göst.
14 Şubat 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Ademir28_01 (15 puan) tarafından soruldu

376,994 soru

11,282,533 cevap

34,686 kullanıcı

...