0 oy
650 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
Kızlar dertleşmek istedım eşimi hala çok sevıyorum ama sinirliyken aslabeni tanımıyor ufak bır tartışmadan ne hale geldık 4 nisan kızımın ilk doğum günü ve ailesi ayrı olucak yanıyorum buna yanıyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(1,032 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ne olduki anlatmak istersen burdayım sorun ne
(1,032 puan) tarafından
Uyku yok galiba
(135 puan) tarafından
Bıze huzur yokkı uyku olsun gunlerdır ne bırsey yıyorum ne uyuyorum
(1,032 puan) tarafından
Ama öyle olmaz ki canım
(135 puan) tarafından
Napacağımı bılmıyorum bır yanda ayrılmassan senı sılerız dıyen aılem bır yanda  eşim bu gün kımsenın aramasını açmadım eşim 3 kere aradı annemden aramayın dedım
(1,032 puan) tarafından
Ailen  ayrilmani mi istio canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neler oldu canım
(135 puan) tarafından
Duymadım hakeret kalmadı en son oruspuda dedı ben onu duyduğum an kalktım uzaklaştırma aldım pazartesı dava acıcam
tarafından
Eşin de kabul ediyor mu boşanmayı
(135 puan) tarafından
Etmesin ben avukat tutacam
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım
0 oy
(323 puan) tarafından
Neden böyle bir karar aldın özel değilse hakkında hayırlısı olsun inan mutsuz bir yuvada çocuk yetiştirmek daha zor 
(135 puan) tarafından
Bende ayrı bır annne babanın evladıyım ne bölüm ya cekılmez hale geldık öfkesinden bıktım.
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Bel ki barışırsınız sinirliyken karar vermeyin derim Rabbim yardımcın olsun 
(135 puan) tarafından
Sana oruspu dıyen bır adamla barışırmışsın
(1,392 puan) tarafından
Çok zor nediim barş ya da barışma diyemem hakkında hayırlısı neyse o olsun erkekler niye böyle ya hiç saygı yok çok sinirlendim şimdi ya canını sıkma Rabbim hidayet versin inşallah
(135 puan) tarafından
Bıttı canım
(1,392 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah çocuğun için yaşa
0 oy
(264 puan) tarafından
Kızın çok küçük eşinin durumu ve boşanma sebebini bilmiyorum çok haklı sebeplerin olması lazım diye düşünüyorum tabi senin kararınsa..
(72 puan) tarafından
Ee bende küfür ettim diye yazardı :)
(264 puan) tarafından
Onu bilmiyorum artık inşallah etmemiştir eğer hanimefendi gayet saygılı ve eşi terbiyesiz ise tabi ki acilen adamın düzeltilmesi düzelecegi yoksa yol verilmesi gerek.
(72 puan) tarafından
Aynen bacım öyle olmalı bencede
(135 puan) tarafından
O edınde bende ettım ama ben o lafından sonra sende benım satıcımmısın dedım evet dedı bıttı zaten
(264 puan) tarafından
O zaman yüzde yüz haklısın yaziklar olsun sağlam sacmalamis
0 oy
(30 puan) tarafından
Bizde sürekli tartışıyoruz dun aksam ki tartismada  bana guvenmiyormus 7 24 eve kapaliyim ona rağmen hala beni bastirmanin derdinde namus konusunda çok rahatmisim aileme de bana da saydirdi 
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Valla çok zor benim eşimde annesi babası ayrı büyüdü okuldaki çoğu arkadaşımın da annesi babası ayrı büyüdü gerçekten çok zor evlilik nasıl helalsa bosanmakda öyle helal ama gerçekten zor bir durum Allah bütün kadınların yar ve yardımcısı olsun . Bide şunu söylemek istiyorum geçen eşim canakkaleye gitti bnde İstanbul'a gittim abime inanır mısınız oo 3 hafta hiç geçmedi evlenmeden önce abimin evi ama evlendikden sonra abimin evine hiç sığamadım annemle konuştuğumda oda aynısını dedi evlenince insan başka yere sığamıyor felan inşallah gücünüz vardır ve ayrı eve çıkarsınız kafanız rahat olur 
0 oy
tarafından
Öfke kontrolu sorunu varsaeşin tedavi olucak. Böyle ömür geçmez. Senin de gencliğine yazık değilmi. Yıpranırsın mahf olursun.

Mesela yorgun halinde yaklaşılmıyor başka, gerekli gereksiz öfke kontrolu çok kötü

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 229 göst.
0 oy
1 cevap 82 göst.
0 oy
23 cevap 2,531 göst.
20 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,179 soru

11,411,158 cevap

34,953 kullanıcı

...