0 oy
173 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (230 puan) tarafından
Kızçeler bebeğim 6 aylık 2 kere adet oldum ama hiç adet gibi değildi 12 gündür fena haldeyim kan kaybından ölecem sanki bi akıl verin normal mi 

3 Cevaplar

0 oy
(6,858 puan) tarafından
9 aylıkken oldum ilk çok oed kullandım hatta post felan açtım 60 80 ped kdr 2 adet fln idi. Herkes Dr git dedi ama bişi yoktu Cnm kontrolde bilemiyorum Sezaryen minoldn sende
(230 puan) tarafından
Ankarada doğum yaptım bebeğim 25 günlükken evime geri döndüm canım erzurum oltudayım minnacık yer burası bide doktor sıkıntı olunca hiç gidisim gelmedi ne yalan söyleyim
(6,858 puan) tarafından
Ağrı kesici al az kessin derim imkan yoksa cnm
(230 puan) tarafından
Sağol canımın içi teşekkür ederim
(6,858 puan) tarafından
Çorap giy ayaklarina sıcak tut kendini sıcak su torbası koy Cnm geçmiş olsn
(230 puan) tarafından
Sağol canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız o kadar çoksa tabikide kadın doğuma görünmen lazım bendede olmuştu doktor kesinlikle seni görmem lazım demişti 
(230 puan) tarafından
Ya ilçede oturuyorum ufacık yer 1 tane doktor var oda k.öpek gibi azarlıyor hiç gitmek istemiyorum ya
0 oy
(872 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Imkaniniz olursa bir doktora gidin. Ultrason falan çeksin. Tabiki de doğumdan sonra herşey değişiyor. Benim de kızım 10 aylıkken başladı, 3 kere normal oldu bu sefer de çok korktum kan kaybından bayılacak sandim. Kimse de yoktu yanimda. Resmen başım döndü ellerim titredi. Şimdi eşim evdeyken bi doktora gitmeyi düşünüyorum.
(230 puan) tarafından
Teşekkür ederim , bende baya kötü haldeyim ama doktor sıkıntı 15 gün sonre erzuruma gidicem olmazsa bi gidiyim ya
(872 puan) tarafından
Şimdi güçsüz oluyorsanız şeker probleminiz yoksa şekerli çay yada şekeri bir bardak kaynar suya eritip için. Ben öyle yaptım biraz güç oldu yoksa kalkamıyordum yataktan kızıma bakacak kimse yoktu.
(230 puan) tarafından
Teşekkür ederim tavsiyeniz için

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 108 göst.
16 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur123 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,033 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 500 göst.
0 oy
6 cevap 279 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 1anneadayi (1,267 puan) tarafından soruldu

382,980 soru

11,464,096 cevap

35,058 kullanıcı

...