0 oy
1,028 göst.
Diğer kategorisinde (258 puan) tarafından

image

Eşim üniversitesi de çalışıyor. Dün mesajlarına bakıyordum yabancı uyruklu bir kız öğrencinin idari işleri varmış kız konuyla ilgili mesaj yazmış eşimde kısa kısa cevaplar vermiş. Sonra da eşim ben düzenlerim çıktı alırım yazmış sonra da okuşdaysan gel beraber bakalım yazmış eşim. Kız da yurttayım hocam geliyorum hemen yazmış. Sabah gördüm sinirdwn delirdim resmen. Eşime sordum o da o an şartlar onu gerektirdi dedi. Bende evli olman şartı her şartın önüne geçiyor karşı cinsle böyle konuşamazsın dedim. Sizce de haklı değil miyim? Eşime güveniyorum o ayrı tabi 

44 Cevaplar

0 oy
(2,132 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yine yorumları hayretle okuduğum bir post. Eşinin telefonunda görmen ve delirmen tepki vermen bence doğru değil. Eşinin aklına da böyle bir ihtimali sokma bence. Bu çocuk masum bir mesaj da olabilir ama iki yetişkin insan öğretmen öğrenci olunca birden duygular, hormonlar ortadan kalkmıyor. Bizim üniversitede öğrencisine yazan hocalar vardı. Öğrencisi ile sevgili olan bile vardı. Herkes böyle olacak diye bir şey de yok. Yani her şey olabilir ama bu mesajdan çıkarılacak böyle bir anlam yok bence. Bu sefer eşin mesajlarda bir şey yoksa bile eve gelmeden önce silip gelecek, sen görüp sorun çıkarma diye. Sonra bu yaptığı ona normal gelecek vs vs vs. O yüzden bence tepkilerini kontrol etmelisin ama arkadaşların yazdığı gibi her şey toz pembe değil.

Benim eşim lisede öğretmen, aynı okulda da çalıştık. Ona aşık kız öğrenciler vardı, ben bakışlarından vs anlıyordum ama ergenler işte ne yapacakları belli olmaz. Erkek öğretmenlerin mesafeyi iyi korumaları gerekiyor. Ben şahsen mesajlaşma olayını doğru bulmuyorum. Hiçbir kurumda. Kendi çalıştığım kurumlarda da mail sistemini kullanıyoruz. Orası daha resmi ve okul yönetimi tarafından görülüyor. Üniversitede de mail sistemi kullanıyorduk. Hiçbir hocanın numarası yoktu, maille de her şey hallediyor 
(258 puan) tarafından
Öncelikle yorumunuz da ki ince eleştiri ve güzel üslubunuz için teşekkür ederim. Cidden sizin gibi nadir olumsuz eleştiri yapan var. Evet belki yaptığım doğru ya da mantıklı olmayabilir fakat eidediğüniz gibi herşey toz pembe değil maalesef. Eşime söyledim mail ya da okul sisteminden iletişim kursaydın. Bende üniversite okudum ama hiçbir hocama telefondan mesaj yazmadım. Herşey yoz pembe değil ve artık ne olursa olsun kimseye koşulsuz gğvenilmiyor maalesef
-Reklam-
+22 oy
tarafından
Kocanın işinin gereği bu yaptığı şey. Kaldıramıyorsanız istifa ettirin. Ben de okurken hep bu suratsız, yardımcı olmayan, sorulan soruya bile cevap vermekten aciz hocaların dertleri ne diye düşünürdüm hep. Meğer karılarıymış
tarafından
Yine hakli yine hakli :)
(10,384 puan) tarafından
Aaa ece ile aynı fikirdeyim len :) kız ağzın bal yiye
(1,975 puan) tarafından
Ahahahahah çok iydi bu+++++:)))☺️☺️
tarafından
Hangimiz çekmedik çılgınlar gibi :D
(357 puan) tarafından
Karşı cins dediği öğrencisi de ha bizim de çok işimiz düşüyor yüksek lisans öğrencisi olarak hocamın odasına bin defa gittiğim oluyor ne olacak şimdi karısı izin vermiyor siye adam görevini mi yapmasın yada öğrenci öğretmeninden yardım istemesin mi tövbe yarabbim kıskanıyorsa bıraktır gercekten haklısın ece kardeşim
+5 oy
tarafından
düzenlendi
Şu brad pitt kocalarınızı eve baglayın da rahat etsın kızlarımız, cok meraklılar sızın biyerının kılı agarmıs kocalarınıza cunku 
(9,247 puan) tarafından
Hahahaha yürü be
tarafından
Jdkdkdkdkd gozdeee yarildim
tarafından
Nasıl gerılmısım ahhssh
(9,623 puan) tarafından
Ay artı vere vere yoruldum ama bu yorum tam benlik:D
Üniversitede iki tane 26 yaş genç erkek hocamız vardı bizde tabi 18 yaşındayız kimsenin aklına öyle şeyler gelmezdi ve dediğin gibi adamların saçları sakalları beyazlamıştı kimse meraklı değil milletin kocasına
tarafından
♥️♥️♥️♥️
+4 oy
tarafından
Yazının sonundaki "eşime güveniyorum" kısmı sankı formaliteden eklenmiş gibi güveniyor olsan boyle kucuk seylerı sorun etmezsin. Adam yoldan geçen kızı cevirip gel beraber dosyaya bakalım dememıs ogrencısı bısey danısmıs esınde yardımcı olmus adam unıversıtede yanı bu onun isi esım musade etmıyor yanyana  gelemeyiz falan mı deseydi cok sacma olmaz mıydı sencede
(268 puan) tarafından
Yorumunuzun basini okudum cok guldim
tarafından
Allah nesenı daım etsın canım
+4 oy
tarafından
Üniversitede okurken hiçbir hocama bir şey danistigimda, esi ne düşünür diye düşünmemiştim. Çünkü aklıma böyle bir şey gelmemişti, herkes hocalara aşık gezmiyor okulda, merak etmeyin. 
(13,825 puan) tarafından
Amin cnm cumlemizinkileri bende hiç hazır değildim ama oldu iyiki olmuş ☺️zorlukları var ama cesaretim de yoktu ikisi birlikte büyüyorlar işte☺️
tarafından
Keşke benim de o zaman olsaydı büyümüştü şimdiye kadar:) sil baştan başlamak pek bir zormuş:) senin paşalar arkadas olurlar işte ne güzel maşallah ❤️
(13,825 puan) tarafından
Hayırlısı canım seninki de sana yardım.ediyordur şimdilik kavga asamasindalar bakalım postuma bak ☹️
tarafından
Postuna geldim bile :)) benim kız tam ergen valla, 5 dakika bak diyorum zaman geçmek bilmedi diyor:) buradan da yazayım, Allah'ım gönlüne göre en guzel evi versin inşallah ❤️
(13,825 puan) tarafından
Hadi ya ☺️bak ya simdikiler. Çok fena amin cnm inşallah çok dua ediyorum ben de valla çocuklarıma uzuluyorum artik
+1 oy
(11,298 puan) tarafından
İşi ogrencilerleyse çok normal eşine güveniyorsan kendine güveniyorsundur
+1 oy
tarafından
Ben bi anormallik gormedim acikcasi. 
+1 oy
tarafından
Eşin senin sen saçmalamışsın bence canım 
+1 oy
tarafından
Kocana kilt tak cebinde gezdir tamami kim ne yapsın sizin kocalarinizi çocuk gibi birde akıl alıyorsunuz haklimiyim degilmiyim diye kendi aklınız yok galiba kadınlarda meraklı zaten sizin kılı kocaniza 
tarafından
Birde güveniyorum demiş :d kendime güvenim yok de ozman doğru olur güzel biri kapar diye odun kopuyor resmen :d
(258 puan) tarafından
Öncelikle üslubunuza dikkat edin... Aklımın yok olduğunu iddia etmişsiniz buna siz karar verip yorum yapamazsınız... Ayrıca yazık size yaaa şu üsluba bakarsak sizinde saygılı olduğuz pek söylenemez... Haa şunu da söyleyeyim cevaben kendime fazlasıyla güveniyorum maddi manevi fiziki her anlamda ben eşime güveniyorum ama her kadın gibi kıskanma içgüdülerine sahibim. Ayrıca duygusal anlamda ne durumda olduğumu bilmediğiniz için de genelleme yapmamanızı öneririm.
(770 puan) tarafından
İyide canım eşinin mesleği bu, erkek kız farketmeden yardımcı olması gerekiyor. Sadece erkeklerle ilgilense ayrım yapsa, o aldığı para helal olmaz, işini hakkıyla yapmamış olur. Bence bu durumu bu kadar büyütme. Alt tarafı beraber inceleyip göz atalım demiş ne var bunda? Cay kahve içelim dememiş :s
(9,626 puan) tarafından
Mesajda eşin veya kız gel buluşalım biseyler yapalım dememis,birbirlerinin koynuna gitmiş gibi tepki vermenin anlamı yok insan gibi konuşmuşlar bu kıskanma içgüdüsü değil,bariz güvensizlik
(9,247 puan) tarafından
Her kadın kıskançlık yapmaz bacım bende gram yok cünkğ eşimden önce kendime güvenim var ve özgüvenin yerinde ha diyelim ki aksi bir durum oluştu ne kafamı yorcam yaptımı yapacakmı aldstacskmı yapan kapıda bulur kendini araştırıp telde ipucu bakmam
0 oy
(692 puan) tarafından
İşi geregiyse olabilir baxi ama kendi halledebilecegi halde kızı çağırıyorsa tepkinde haklısın ama malum bulunduğu ortam sebebiyle kiz öğrenci ile de erkek öğrenci ile de muhatap oluyordur cok takma bence ki güveniyorum da dedin☺
0 oy
(6,201 puan) tarafından
Çokta güvenmiyosun eşine sanki bana öyle geldi 
(258 puan) tarafından
Yaa aslında güveniyorum ama yine de temkinli davranmak istiyorum her kadın gibi
(6,201 puan) tarafından
Mesajlarda bisey yok ki cnm boşuna telaş yapiyosun bence
0 oy
(3,586 puan) tarafından
Eşine gerçekten güveniyorum musun bence hayır bu konuşmada herhangi bir kötü anlaşılacak birşey yok gereksiz kiskanmışsin 
0 oy
(434 puan) tarafından
Bu mesajlarda ne var allahaşkına adam işi gereği mesajlaşmış 
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Normal bir konuşma abartacak bı şey görmedim. Mesleği gereği yüz göz oluyorsa yapacak bir şey yok. Ve güveniyorsan neden delirdin anlamadın valla.
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Eşine güvenmiyorsun canım kendini kandırma istersen konuşmada da hiç birşey yok bazı mesleklerin cinsiyeti olmuyor erkeklerle mi sadece konuşsun
0 oy
tarafından
Güvenen insan eşinin telefonu kurcalamaz  bile bence kendinizle celisiyorsunuz 
0 oy
tarafından
Senn gibiler yüzünden o erkk öğretmen faln ogrencilerle ilgnmiyor bil istedm adam meslgi geregi konusuyor ne yapsn
0 oy
tarafından
İyi de bunda ne var gayet normal
0 oy
(540 puan) tarafından
Eşiniz öğretim üyesi ise üni de bu çok normal bir mesaj 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Afedersin ama eşine n.h güveniyorsun. Şaka gibisiniz şaka...

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 842 göst.
17 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,310 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 495 göst.
0 oy
3 cevap 173 göst.
25 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur123 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 105 göst.
16 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur123 (230 puan) tarafından soruldu

380,241 soru

11,384,227 cevap

34,884 kullanıcı

...