0 oy
523 göst.
Aile kategorisinde (189 puan) tarafından
Kızlar kaynanam eşim bana ne alsa sorun çıkartıyor tansiyonu çıkıyor küsüyor falan.normalde ailem alıyor herşeyimi eşim korkak alamıyor.eşim dükkanı olduğu için erkek giyim satıyor.başqa dükkandan görümcem çorap istemişdi kendisi için eşim banada onada almış.kaynanamada daha yeni almıştı ve bir kutu dolusu yeni açılmamış çorapı var gözü doymuyor.dün gördü banada almış afra tafra kızıyla arkamdan konuşuyor ihtiyacımız yok falan yine tansiyonu çıktı kavga çıkartmak istiyordu.bugün o çorapları ona vermek istiyorum benim gözüm yok dünya malında istemiyorumda inanınki korkar oldum annemler aldğındada gözü var hep utanmasa onun içinde kavga çıkartacak.annemlerde hep onun içinde herşey alırlar.napayım bilmiyorum adi bir çorap ya çok anlamsız onun için bygün yatağından kalkmıyor küsmüş guya.veriyimmi ona onları ya napıyım

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Saçmalama mecbur alışacak hatta inadına al hastalanır hastalansın. Kocan sana almak zorunda 
(189 puan) tarafından
Alsada burnumzdan geliyor kavga çıkarıyor bayılıyor tansıyonu çıkıyor.onun için ailem alıyor herşeyimi napıyım benimkide böyle hayatmış artık napacağımı bilmiyorum.
tarafından
Bayılırsa alın direk hastaneye götürün ilgilenmeyin siz ambulans çağırın iş ciddiye binecek o zaman ne yapacak bakalıö
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Verme kuzu tavrınızı koyun eşinizin tavrı da önemli onun demesi lazım anne bak bu benim eşim hala senin yüzünden ailesi düzüyor eşyasını sen anamsın o eşim biri kız kardeşim diye. Ha demezse de siz diyin kötü olacaksanız böyle olun
(189 puan) tarafından
Eşimi pişman ederler o lafı dese.görümcelerim bugün konuşuyorki anne bakma onlara biz bize yeteriz biz sana bakarız.sanki bana işitdiriyolar aşağılıyolar vallah iç çamaşırını bile yıkamıştım görümcemin insan yaptığlnı demezde neyse.ama o beni hor görüyor.kendimi geçtim yarın bebeğim doğunca onuda kıskanacak bişeu alınca bebeğim için üzülüyorum böyle ailesi korkak babası hiç bişey yapamayan annesi olucak
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Ay ne vercem çıldırsın isterse ona inat aldırırdım herşeyi gözüne soka soka o kim oluyo ya sen geçsin hevesin var bu dünyaya kaynananın triplerini çekmeyemi geldin 
(189 puan) tarafından
Ben çekmek için gelmişim insanın yüzü diyil bahtı güzel olmalı hakitedende doğru söz
(1,068 puan) tarafından
O düşünce çok yanlış bende yıllarca aynı hatayı yaptım sürekli birilerini memnun etmek için uğraştım hizmetçi oldum kıymetmi bilindi sanki hiç uğraşma sen boyun eydikçe daha çok yüklenecek istediklerini verme ellerine
0 oy
tarafından
Nazını çektikçe bela olur bu kaynana boşver ayilsada bayilsada bakma hiç bişey de verme kıskançlıktan ölsün kocanı elinde tut ne o öyle sana bakmak ve istediklerini almak zorunda
(189 puan) tarafından
Eşim hepsinden korkuyor benide öyle gösterdi elimden bişey gelmiyoe bayılıb etse öldürürler beni.
0 oy
(3,490 puan) tarafından
Saçmalama ya. Ne diye vereceksin altı üstü çorap. Çocuk değil ya bu. Küsmek filan. Evli barklı kadına ihryaçlarını niye anne babası alıyo hala ben anlamadım o nasıl koca o da bi değişik. 
(189 puan) tarafından
Korkuyor değişemiyorumda eşimin huyunu çok korkak yazmış vatsapdan ver diye çorapları onlara
(3,490 puan) tarafından
Tavrını ortaya koymadığın sürece böyle sürüp gider. Razıyım dersen ver ama yıpranırsın gün geçtikçe. Çocuk var mı

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 241 göst.
21 Aralık 2023 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 1,750 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 975 göst.
14 Mart 2021 Aile kategorisinde Kezban94 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 481 göst.