0 oy
469 göst.
Aile kategorisinde (625 puan) tarafından
Sabah uyandım ekmek aldm çayı demledim eşimde görevde kendisi neyse kahvaltı yi hazırlarken oğlum ağladı baya susmadı anne senn bak deddim ondada durmadı neyse oğlanı biraz zarzor sakinleştirmeye çalıştm emzirmeye başladım kaynanam bir bardak çay doldurmuş birde zeytin almış yarım ekmek tepsiye koymuş gözümün önünde yedi o kadar çok üzüldüm ki ben onun hastalığı ve kayinpedirimle anlasamio die yanıma çağırdım eşim bile istemezken çocuklarında dahil bana bu yaptigindan ne anlamam lazım moralim bozuluyor eşim yokken 1 bardak bile kaldırmio eşin gelince yağ cekio yemek yapmaya  çalışır bulaşık etrafı toparlar ne anlamam gerekir bu hareketlerden bebeğim 37 günlük ama lohusalık burnumdan geldi

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kocanızın bile istemediğini siz nie istersiniz anlamıyorum valla 
(625 puan) tarafından
Hastaydı burda topladı  kendini
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oğlunun yanında başka yokken başka davranan bir kaç post daha okuddum bende yaşadım demekki yapıyorlar ya. Çok da takmamak lazım. Sen doğruyu bildikten sonra amaaann..
(625 puan) tarafından
Mallesef
tarafından
Hepsi ayni ki canim hatta kendini sorgularsn acaba ben mi yanlis anlıyorum on yargiyla yaklaşıyorum filan diye. Sonra yalniz kalınca yine ayni
(625 puan) tarafından
Aynen öyle:(
0 oy
(418 puan) tarafından
Oğluna gösteriş yapıyor resmen daha yeni annesin lohusasın eline mi yapışır ! 
(625 puan) tarafından
Yemek yapsa saatlerce anlatır yemek yaptım yoruldum
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Getirmeseydin yanına canım kalsaydı evinde 
(625 puan) tarafından
Haklısın bende hata
0 oy
tarafından
Yani hazirlamak yerine kendini mi doyuruyor sadece sorsan gün gelir gelin lohusalık döneminde yanında kaldım ben baktım der Allah bildiği gibi yapsın
(625 puan) tarafından
Amin inşallah Allah a havale ediyorum
0 oy
(169 puan) tarafından
Maaalesef hata sende yüz vermiceksin ,
(625 puan) tarafından
Haklısın  Allah a havale ediyorum
0 oy
(84 puan) tarafından
Ben 1 yıl dolmadı daha evliyim 23 haftalık da gebeyim. Şunu anladım eşimin aklına gelmeyen şey için ben şunu annene yapalım dememeyi öğrendim. Eşim konusunu açmasa sormuyorum bile kayınvalidemle alakalı bir şey. Maalesef Yüz verince astarını istiyorlar. İnşallah bir yolu bulursunuz da gönderirsiniz. Eşine söyle inşallah o anlar 
(625 puan) tarafından
Anlio hatta kizio
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Ben olsam eşimin yanında laf sokarim hiç affetmem madem öyle al sana böyle nefret ederim ikili oynayan insanlardan 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 224 göst.
21 Aralık 2023 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 1,734 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 219 göst.
26 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 487 göst.