0 oy
221 göst.
Aile kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kızlar kaynanam ve kayınpederim 45 dk uzaklıkta köyde oturuyor. Bizim burda doktor kontrolleri var onun için gelip sizde kalıcaz dediler tamam dedik. Bunu sık sık yapıyorlar. 1 gün doktor kontrolü var ama 4 gece kalmaya karar vermişler. Buna bir sinir oldum zaten benim 2 yaşında kızım var ve çalışıyorum. Üç haftasonudur da çalışıyordum bu haftasonu işe gitmicektim ne zamandır bunu bekliyordum ve onlar keyfi bizde kalmaya karar vermişler hiç bizi düşünmeden. Neyse dün ben işteyken geldiler anahtarı da benden aldılar ve bizim eve gittiler hiç işleri olmadığı halde yatak odama ve boş çamaşır odam var dağınık oraya girmişler kapıdan anlaşılıyor girdikleri. Durup dururken buzluğumu açmışlar ben geldim buzluğun donmuş diyorlar. Ve kaynanam ev kendinin gibi davranıyor bütün dolaplarımı açıyor kapı çalsa o koşuyor biri su istese o koşarak gidiyo yere bir şey dökülüyor koşarak bez almaya gidiyor sürekli  mutfağa gidiyor hep beraber içerde oturuyoruz durup dururken mutfağa gidiyor kendine iş çıkarıyor elinde bez her yeri silmeye çalışıyor yemek yapılacak olsa bulaşık yıkanacak olsa benden önce koşmaya çalışıyor yarış yapıyor resmen ve ben bu şekilde kendi evi gibi davranmaya çalıştığı için çok sinir oluyorum siz olsanız sinir olur muydunuz kızlar 

6 Cevaplar

+1 oy
(435 puan) tarafından
Kaynanam bir sokak ötede oturuyor geçen hafta 3 gün kalmaya geldi. 10 aylık çocuğum var dip köşe giremedigim odaları sen çocuğa bak temizlik yapayım dedim o bakarken gittim yaptım ben çocuk uyuturken etrafı toparlar mutfağı temizler sağolsun.. aramız limonidir ama bu tür konularda yardım eder bende memnunum bu huyundan şahsen. Ve kendi evi gibi davransa ben sinirlenmem heralde memnun olurum çünkü bazen yapacak dermanım olmuyor hele bide çalışsam. Keyfini çıkar stres yapma bacım 
-Reklam-
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Yüzde yüz haklısın sinirlenmekte bende olsam sinirlenirdim huyu böyle demek ki alttan alttan önünü kesmeye bak derim.
(1,271 puan) tarafından
Kesinlikle önünü kesiyorum laftan anlamıyor her mutfağa gittiğinde elinden alıyorum ama her defasında da tekrar geliyor
0 oy
(12,536 puan) tarafından
Belki yardımcı olmaya çalışıyordur diyeceğim yariş halında demişsin...
(1,271 puan) tarafından
Yok ya yarış halinde ve kendi evi gibi evin kadını gibi davranmaya çalışıyor buna sinir oluyorum
0 oy
(12,779 puan) tarafından
Bence güzel bir dil ile uyar. Yani yardımcı olmak istiyorsun ama yatak odama girme diye yani oğlumun evi diye gelip kalıyorsa bile sınırını bilmesi lazım 
0 oy
(787 puan) tarafından

Aşırı sinir olurum sürekli sen misafirsin ben yaparım de sonuçta senin düzenin.hasta olsan yapmaz belkide :angry:

(1,271 puan) tarafından
Aynen öyle diyorum elinden alıyorum neye dokunsa ama resmen inadına yapıyor saniyede bir elini sürüyor bir şeylere ben alıyorum o başka bir şeye gidiyor delirceö artık
0 oy
(181 puan) tarafından

Senin kaynana benim kaynana olabilir mi:D bu kadar mı aynı olur ya

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 392 göst.
17 Mart 2022 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 349 göst.
5 Mart 2022 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 1,732 göst.