0 oy
722 göst.
Diğer kategorisinde (13,266 puan) tarafından

Varsa anılarınız anlatın,

Fotoğraf falan atın :)

Azcik güzellik görelim yahu :)

50 Cevaplar

+1 oy
(1,414 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ahahahaha ben ona adını bile bilmeyip abi diye hitap ederken onun ben tost yerken karşıma geçip dik dik bakması ben noldu abi hayırdır deyince de "-ee Karadenize gelin gelcen mi.?" Demesi tekliften sayılıyorsa evet aldım evlilik teklifi sjsjsjsj
(13,266 puan) tarafından
Bence en güzel teklif bu olabilirrrrrrr ayyy anlat detaylı çabuk ol :D
(1,414 puan) tarafından
Ahahah kız öyle uzun bir hikayemiz yok
Ben iş yerimin lojmanında kalıyodum 3 ay filan olmuştu yerleşeli yemekleri çok kötüydü bigün kızlarla konuşuyoruz ztn 45 kiloyum aç kala kala iyice çökecem dedim  1 temmuzdu Sümeyye diye bi arkadaş aşağı tarafta kantinci ararsan kapıya kadar da getiriyo ama sadece tostları var aç kalmaktan iyidir dedi tostcu diye attı numarayı bende öyle kaydettim "Tostcu" ismini dahi bilmem akşamına aradım gece 23.30 vardiya bitimi çıkışta getirecek tostu neyse bu gelmiş bekliyo 23.50 filan saat el salladım abi bnm siparişi veren diye bu geldi 20 tl parayı hesaplayıp bozamadı kızlar gülme krizinde :) bende abi sende Karadenizlilik var mı dedim evet neden ki dedi saate baktım az kalmış birazdan hesabı yaparsın dedim kızlar kahkahayı patlattı ama bu hala anlamadı espiriyi elime aldım artık paraları ben bozdum verdim ona:)) öylece tanışmış olduk..
7 temmuza kadar da kimi zmn aradım o getirdi tost kimi zmn kızlarla gittik kantinde yedik.. 7 temmuzda da bizim kübra bunlara domates aldırmış menemen yaptırmış dedi gel beraber gidelim 4 kız gittik menemen yiyoz bu geldi dik dik bakıyo bende noldu abi hayırdır dedim bu bana baktı baktı "Eee Karadenize gelin gelcen mi.?" Dedi ben mal gibi kaldım şoku atlatınca kızlarla göz göze geldik dedim bu ne diyo anlayan varmı kızlar.? Sümeyye evlilik teklifi ediyo sanırım dedi Sonra ona döndüm git abi dalga geçme benle dedim o da yoo ciddi sordum ben dedi Bende böyle teklif mi olur ya dedim o da ee yemeğe götürsem gelecekmiydin dedi filan derken ben kalkıp gittim o menemenin tadı hala ağzımda kaç kez yaptırdım o günkü gibi güzel değil yapamıyo :)))  7 eylülde nişan 10 ekimde nikah oldu evlendikten 2 hafta sonra hamileydim :)
(1,414 puan) tarafından
Uzun hikayemiz yok deyip destan yazmam sjsjsj
(13,266 puan) tarafından
Ahahahah bayildimmm inan ki heycanla okudum :D
(1,414 puan) tarafından
O 3 ay çok heyecanlı geçmişti bnm için ❤
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Aldim kapadokyada  oturuyorum    zten    orda yapmisti esim bana evlilik teklifinii 

Beni arayip çok şık giyin    arayincadaa   kapiya in kuafore  gidicez demisti   kuafore gittik saclarmi yaptrmstm makyaj falann ..  sonraa peri bacalarinin arasinda bir masa kurdurtmus esim orda teklif etmisti 

Al sana bir de fotoo

image

image

(13,266 puan) tarafından
Ay çok güzel olmuuuuus :)))))
tarafından
Evet :) eşim sagolsun etmisti
(7,377 puan) tarafından
Şekerim benim sen hep güzelsin dünyalar güzeli bir anne olacaksın çok ta tatliş siniz Allah ayırmasın
tarafından
♥︎ bebegimmmmmmmm benimmmm :)
    Cokkk sagoll canımın ciğeriiii :) :) :) :)
Seniii birsuruuuuu coook sevyrm :)
(7,377 puan) tarafından
Saol şekerim benimmm tatlişimmm
+1 oy
(22,072 puan) tarafından
Aldim benim adam bekarken cok romantikti simdi kalas odun oldu mervos:D anlatmicam oyuzden 
(13,266 puan) tarafından
Anlat kız
+1 oy
(1,463 puan) tarafından

Kapıya çık almaya geldim seni dedi aldı gitti:D kaçarak evlendik oldu bittiye geldi herşey nerdeee evlilik teklifi odundu hâlâ bı romantikligini görmedim :D

(13,266 puan) tarafından
Biz de kaçtık ..
Ne teklif ne bişey.
Habire senle evlencem ben diyodu ,evlendi :D
(1,463 puan) tarafından
Yanlız değilmişim:D pandemi gelini olduğum için balayı da olmadı çocuk doğunca gideriz diyo onda da kışa denk geliyo bedavaya gittim gibime geliyoda hadi hayırlısı :D
(13,266 puan) tarafından
Benm 11 sene oldu  pehhh ümidi jestim ben :D
0 oy
tarafından
Sanane bundan 
(13,266 puan) tarafından
Yaşamadık kızım öyle şeyler,
Milletin mutluluğuna ortak olalım bari ;/
tarafından
Gel yat göğsume başını oksayayim
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Yok ya ne teklifi evlenek dedi evlendik :D
(13,266 puan) tarafından
:/  kaderdaşım
(1,918 puan) tarafından
Ay bizimde öyle oldu ben sectim tektasimi bile evlenince hepten öküz oldu o ayri tabi :))
0 oy
(5,220 puan) tarafından

He aldım telefonda görüntülü konuşurken puhahahahh :D

(13,266 puan) tarafından
O da bişey :D
0 oy
tarafından
Resim atamam açıktım yaptı birşeyler ☺️
(13,266 puan) tarafından
Anlatsana :)
tarafından
Aileler tanışmıştı ama nişan olmamıştı bulusamiyoruz tabi gizli saklı merkeze sinava gidecektim beyimiz Erzurum'dan Hatay a gelmiş haberim yoktu iş yeri sıkıntılı parası yok diye gel dememistim kaynanam alyansını vermiş bozdur git gör diye uni. kapısında elinde çiçek yüzükle bekliyordu benimle evlenir misin yollar uzadıkça uzuyor yüzük gümüş ama kabul edersen dedi kurban olurum canicim ❣️❣️
tarafından
Bu arada yıldız mom a alyansını geçen sene anneler gününde geri aldık bizim yüzümüzden gume gitmişti kadının yüzüğü ahahha ☺️
(13,266 puan) tarafından
Vayyy çok beğendim :)
0 oy
tarafından

Ne evlilik teklifi kız :D

(13,266 puan) tarafından
:D ahahah bizim oraların çocuğu yapmıştır kiz
tarafından
Yapmaz mı kız  hemde deniz kenarında yapti ☺☺☺
0 oy
tarafından

Yapmadi 

Nişanlaninca yap dedim artk benmsn ne gerek var dedi 

Yapmadi :ermm:

(13,266 puan) tarafından
:( ne biçimler bizimkiler ya
0 oy
(808 puan) tarafından
Teklif almayacanlardanım etmedi ya odun :)
(13,266 puan) tarafından
Mikroplar:D
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Yok almadım nasıl evlendik bilmiyorum ama eşim ben sana evlilik teklifi etmediysem niye evlendin diyo  kafalar çok karışık 
(13,266 puan) tarafından
:D döne nerelisin
(1,068 puan) tarafından
Afyon  emirdağlı  ama doğma büyüme Eskişehir
0 oy
(15,552 puan) tarafından

Benimki bana seni kurban bayramında istemeye gelecem dedi ve ayrı olmamıza rağmen gelip istemişti bu evlilik teklifi sayılır mı :D

(13,266 puan) tarafından
Sayılmaz valla :D ahahah  bayramın kutlu olsun deseydin :D
0 oy
(3,830 puan) tarafından

Kız kulesinde aldım 2018 sevgililer gününde ❤️

image

(13,266 puan) tarafından
Vay vay vay :)
0 oy
(373 puan) tarafından

Eşim çok romantiktir:D konfetiler eşliğinde güzel bir teklif etti açık havada <3birde kendi boyunda bir ayıcık almisti arkasına beraber harika bir teklifti :angel:

(13,266 puan) tarafından
Ne güzel:)
0 oy
tarafından
düzenlendi

Sürpriz sonlu benimkisi,sonunu anlatayım :) en son aktablar falan bir minibüsle geldiler pasta kestik aksjak :)

tarafından
Severler böyle curcunalı ortamları :)
(13,266 puan) tarafından
Ya ama çok komk :D
tarafından
Hemde nasıl komik:)
(13,266 puan) tarafından
Baya da kalabalık gelmişler aahha
tarafından
Valla nereden baksan 20 kişi vardır, diyorum ya minibüs tutmuşlar diye :)
0 oy
(4,991 puan) tarafından
bedavadan geldik yaa☺️☺️
(13,266 puan) tarafından
Yemin ederim öyle
0 oy
(13,607 puan) tarafından
Yok ya nerdeee. Herşeyi oldu bittiye getirdi. 
(13,266 puan) tarafından
Hiç anı bişey yok ne biçim iş :/
0 oy
(760 puan) tarafından

evlilik teklifi mi ? hic duymadim neki :)

(13,266 puan) tarafından
Ahahaha sen eşittir ben
0 oy
(567 puan) tarafından
3 kere desem inanır mısın
(13,266 puan) tarafından
Ay anlatsana beee agzimn suyu aktı ahahah
(567 puan) tarafından
Canım eşim benim bende daha romantik değildi diye kızıyorum :D ilki basit ama komikti açık öğretim okuyordum sınav vardı oda kapıda beni bekliyordu arabanın aynasına yüzük ve kuru gül yaprakları koymuştu ilk zamanlarımızdı ama birbirimize hemen aşık olduk sevdik yani bize erken gelmedi sınavdan çıktım arabaya bindim burnunda birşey var dedi bende bakmadım ilk sonra aynayı açtım gül yaprakları ve yüzük kucağımda
(567 puan) tarafından
Ikinci doğum günümü kutlarken üçüncü aile arasında
(13,266 puan) tarafından
Çok güzel:)
(567 puan) tarafından
Öyle :) allah hepimizin mutluluğunu daim etsin önemli olan o kalpler bir olsun yeter ki

İlgili sorular

+1 oy
29 cevap 314 göst.
30 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Bercemkaya (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 343 göst.
18 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Berilnur (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 523 göst.
28 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 570 göst.