+1 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (571 puan) tarafından
Evlilik teklifo aldiniz mi 

29 Cevaplar

+1 oy
(1,186 puan) tarafından
Almadım :((((((((((((
-Reklam-
0 oy
tarafından

Almadım   nasıl oldu bende pek bilmiyorum baktım evlanmisiz:D

0 oy
(8,543 puan) tarafından
Sahil kenarında  başbaşaydk bilmiyodum sürpriz oldu.  

Önümde diz çöktü canm eşim♥️☺
0 oy
(748 puan) tarafından
Onnasil bisi bacı ben öküzümden gormedim
tarafından
Hahaha aradıgım yorum
(571 puan) tarafından
Hahaaa
0 oy
tarafından

Is çıkışı cafeye gittik pasta kestik sonra beni eve birakti kapının onunde diz çöktü evlenme teklifi etti cafede etsene be adam :D

(571 puan) tarafından
Cafede etseydi iyiydi
tarafından
Aynen ya ama esim kalabalik ortamlarda oyle seyleri sevmiyo mesela foto cekilirken bile millet bize bakiyo diye dusunuyo halbuki herkes kendi havasinda hem milletten banane ben istedigimi yaparm ama o oyle degil
0 oy
(5,319 puan) tarafından
Nişandan sonra aldım :D bı ayıcık bir telefon almış birde yazı yazdırmış anamın ilk ve tek gelini olur musun diye :D kuytu köşede yaptı gerçi nişandan sonra olsa ne olmasa ne de hiç yoktan iyi 
(5,319 puan) tarafından
Durum ciddi vahimmiş senin hayır desen geri dönüşü olmayan :D
(7,036 puan) tarafından
Evet bende dedim hayir deme şansimi var sanki evet  dedim zaten 4 saat sonra felan resmi nikahimiz kiyikdi
(5,319 puan) tarafından
Olsun artık canım işini riske atmak istememiş eşin uyanık mış
(7,036 puan) tarafından
Evet aynen vala bide nikah masasinda dusunmem lazim demez mi kaynim atladi ordan gelinlikle evlenme teklifi ederken aklin nerdeydi diye :D hahahhaha canim kaynim
(5,319 puan) tarafından
İyi demiş valla helal olsun :D
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Aldım  :) güzel bı çiçek yaptırmıştı gel biraz dolaşalım dedi çıktım sahile gittik ama kimsenin olmadığı yere götürdü azının içinde benimle evlenir misin dedi diz çöktü yüzüğü taktı bende azının içinde evet dedim evlendik:))
(571 puan) tarafından
Allah daha mutlu etsin
(519 puan) tarafından
Ağzının içinde derken canım  :)
(1,272 puan) tarafından
Çok sessiz zor duydum yani çok utandı
(519 puan) tarafından
Himm anladım canım
0 oy
tarafından
Telefonda kör papatyasi çalıp etti sonra evde mum ışığında elinde yüzük eşliğinde etmisti
(571 puan) tarafından
Romantizim....
tarafından
Çok romantiktir kendisi Allah'a şükür
0 oy
(850 puan) tarafından

Aldım daha sakin bir evlilik teklifi almayı tercih ederdim ama maça gidecektik stad girişinde muhabir benimle röportaj yaparken bir baktım eşim diz çöküp evlilik teklifi etti, arkada pankart açıldı, konfetiler patladı meğer muhabir de işin içindeymiş..öyle bir teklifi işte ;)

(571 puan) tarafından
Cok guzelmis  valla nasil bir duygu kalabaligin icinde
(850 puan) tarafından
Heyecanlı ama biraz da utandım, o heyecandan yüzüğü takmayı unuttu dedim tak artık :))etraftakiler de bekledi cevabımı :))bir de fotoğraflar videolar o gazetenin haberine çıkmıştı yerel ama bilinen bir gazeteydi..kocaman çiçekle üzerinde forma maç izledik sonra :))
0 oy
(288 puan) tarafından
Almadım zaten 4 yıldır sevgiliydik okullar bitince evlenecegiz deyip duruyorduk direk haftaya istemeye geleceğiz dedi ve geldiler :))))
0 oy
(1,777 puan) tarafından

Telefondan ağrı söylemişti benim gibi safta tamam dedi :D sonra kolumdan tuttu oturttu nikah masasına ikimizde gayet öküzdük

0 oy
(1,736 puan) tarafından
İlk görüştüğümüz yere gittik sahilde. Telefonda konuşurken birden ona döndüm elinde yüzük. Baktım yüzüne "benle evleneceksin ya, o yüzdrn aldım" dedi canım benim :) :) :) 
0 oy
(15,833 puan) tarafından
Almadım. Sadece eşimle ilk konuştuğumuz gun seni kurban bayraminda isticem dedi. Sonra ayrıldık kurban bayramı gelince gelip beni istedi. Dedigini yaptı yani
0 oy
tarafından
Görücü usulü oldu bizim teklif yoktu
0 oy
tarafından
Telefondaaa soyledi:))))) nekaaaaaa romantikkk demi
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Evlilik teklifi için Ankaradan Istanbula götürdü beni. Galata kulesinin tepesinde evlenme teklifi etti. Daha önce aramızda Galata kulesinin efsanesini konuşmuştuk ordan esinlenmiş <3

0 oy
(7,036 puan) tarafından
Benimkinden rimantik kimse almamistir her hal burda :D uzerimde gelinlikle kuforde beklerken arkayi donuyirmar ya bir dondum adam diz cokmus evlenme teklifi ediyir :D uzerimde gelin lik var yok deme şansim varmi dedim sanki evet dedim bnd :D 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Ahhh çok romantikti İzmir focada güzel bir restoranda yemek yedik ardından gezerken pankart açmış arkadaşları herkes toplanmış ne oldu diye merak edip gittik önümde diz çöktü teklif etti kabul ettim çok çok güzeldi herkes alkışladı fln :)
0 oy
tarafından

Ayrilmistim eşimden :D sabahın 5 inde aradı ama nasil ağlıyor görüşelim diye tamam dedim söz mü dedi söz dedim akşama doğru msj atıp duruyo gorusmeyecekmiyiz diye vazgectim gelmiyorum dedim :D disari ciktim arkadaslarimla geziyordum bi an canım sıkıldı icim tuhaf oldu vicdan yaptim galiba aradim nerdesin geliyorum dedim oyle gorustuk iste yaninda kuzeni ve baska arkadasi vardi diz çöktü ağliyor evlen benimle senden çocuk istiyorum diye  devamini anlatmiyim bu kadari kafi :D

0 oy
(1,785 puan) tarafından
İlk buluşma da evlilik teklifi aldım cafe de eşim yere çöktü yüzüğü açtı konuşamadı heyecandan bende hemen yüzüğü aldım içindeki sünger de koptu geldi :D sonra evet diyip sarlmıştım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 347 göst.
18 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Berilnur (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 722 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,610 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 525 göst.
28 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 570 göst.