0 oy
81 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (248 puan) tarafından
Kızlar merhaba.

Normal akıntıdan farklı olarak kuru akıntım var kum gibi yani dökülüyor resmen daha önce birkac kere daha böyle olmuştu ama sürekli araştırmama rağmen int.de böyle bişey rastlamadım kuru akıntı neden olur acaba kum gibi yani daha önce ne duydum ne gördüm başına gelen var mı acaba tuvaletimi yaparken ağrım sızım herhangi bir sıkıntım yok 

3 Cevaplar

0 oy
(1,019 puan) tarafından
Mantar olabilir mi derin dökülüyorsa
(248 puan) tarafından
Diyorum ya canım kaşıntım falan ağrım sızım yok daha önce mantar olmuştum baya kaşıntısı oluyordu öyle bı durumum yok canım
-Reklam-
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Akıntın olunca iç çamasırında kuruyomu ki acaba kuzm ondanda öyle gözükür belki beyaz toz gibi
(248 puan) tarafından
Yok be canım öyle değil  o kadar uzun süre çamaşır değiştirmemezlik yapmıyorum 3-4 kere değiştiriyorum çok dikkat ederim böyle şeylere ama bu nrden olur anlamadım böbreklerde kumla ilgisi var mı diye merak ettim belki bilen çıkar
(1,045 puan) tarafından
Yok kuzm sanmıyorum böbrekteki kum idrarla gözükür diye biliyorm akıntıyla olmaz heralde
(248 puan) tarafından
Yaa aşağıda da yazdım zaten çise oturdugumda da dökülüyor ama böbrek kumu olsa ağrı da olur heralde bilemedim
(1,045 puan) tarafından
Aynen ağrıda yanmada olur canım ama eğer dökülüyo gibi hissediyosan eğer ihmal etme her insanda aynı gözükmez belki
(248 puan) tarafından
Anladım canım sağolasin doktora gittiğimde sorucsm mutlaka
0 oy
tarafından
Aslında akıntı kuru değil bence, normal çok az bı sızıntı şeklinde oluyor farkinda olmadan sen kuruyor sende kuru geldiğini zannediyorsun bende bı kaç kez iç camasirimda kurumuş gibi akıntı gördüm ondan başka biseyden oldugunu zannetmiyorum
(248 puan) tarafından
Ya sanmıyorum canım normal afedersin cisimi yaparken bile oturdugumda dökülüyor içimden öyle kuru geliyor yani
tarafından
Hee onu bilmiyorum vallaha ama diğer türlü benxexe bı kac kez oldu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 114 göst.
14 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zehraTekin (366 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 167 göst.
0 oy
2 cevap 147 göst.
21 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 327 göst.
11 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minnnnak (1,420 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...