0 oy
138 göst.
Diğer kategorisinde (1,326 puan) tarafından
Kızlar doktora gittim alttan muaneye istedi Baktı enfeksiyon kapmışsın dedi antibiyotik kullanman gerekiyor dedi birde iç çamaşırından mı geldi dedi düşündüğümde bir iç çamaşırımı giydikten sonra böyle olmaya başladı bir süre geçmişti.şimdi tekrar başladı iç çamaşırlarımı attım hepsini yeniledim ama tekrar başladı doktor da antibiyotik dedi ama kalpten rahatsızım her ilacı bünyem kaldırmıyor daha düşük dozda ilaç verdi ama kan neden var dediğimde ya duymadı ya da cevap vermek istemedi sizce neden kanlı sümüğümsü yapı gelirki ilaçta hiçbir işe yaramıyor kaç gün oldu hala aynıyım faydası yok ne yapabilirim doğal ya da eczaneden ne yapsam geçer kızlar birde nelere dikkat etmeliyim kist v.s değil dedi ilişki durumuda yaşanmadı şaşırdım kaldım korkuyorumda.

3 Cevaplar

0 oy
(1,104 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm bilgim yok ama gene git doktora yada eczaneye sor ...
(1,326 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim öyle yapayım tekrardan geçmiyor çünkü
-Reklam-
0 oy
(7,121 puan) tarafından
O sorun bende de var bu ayın 5 inden beri aralıksız lekelenme tarzı akıntım oluyo aynı dediğin gibi sümük gibi kanlı koyu kahverengi . Günde 3 4 günlük ped değişyorum bende gidicem doktora bunun için. Gerçi bende son 5 6 aydır oluyodu ama ara ara şimdi nerdeyse bir aydır geçmedi
(1,326 puan) tarafından
Ya inşallah kötü birşey değildir üşütüyorum diye düşünüyorum bende ama üşütmeylede kanın ne alakası var diyorum koku kaşıntı falan yok ama bu kan beni korkutuyor gittiğinde nedenini benimlede paylaşırsan çok  sevinirim canım belki doktorun ayrı tavsiye verir ve geçer

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 104 göst.
25 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Duruu12 (271 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 192 göst.
25 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nujiyan (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 363 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Emir112021 (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (438 puan) tarafından soruldu

397,105 soru

11,877,175 cevap

35,993 kullanıcı

...