0 oy
391 göst.
Aile kategorisinde (38 puan) tarafından
Eşimle severek evlendim ben 23 o 31 yaşında bir yaşında bi oğlum var iş geregi memleketten ayrıyız her şeyin o kadar güzel olacağına inanarak bi adım attım hemen hamile kaldım iki yıl bile olmadı daha evliligimize kocam hayal ettiğimin tam tersi bi insan olmaya başladı benim le zorla sohbet ettiriyorum çocukla zorla ilgilendiriyorum bu sorunları dile getirdikçe saçmalıyor muşum gibi bakıyor böyle enerhik mutlu olalım istiyorum ama sanki dünyası başına yıkılmış gibi davranıyor sürekli evde yatsa TV izlese dışarı çıkalım deyince bile zorla bir defa agzından duymadım anlatıyorum hep çıkmıyor muyuz diyor TV izlerken o kadar dalıyo ki konuştuklarımı duymuyor bile sorunu hep bende arıyormuş gibi her şeyi benden bekliyor sen demedin sen yapmadın çocugumu büyütüyorum evimi temizlerim hep düzenli onun için 20 kilo verdim , üniversitesi okudum ama gel gör ki mutlu degilim kimse anlamıyor anlatamıyorum uzun oldu kızlar var mı bi çift diyeceginiz söz içimi döküyüm dedim 

8 Cevaplar

+1 oy
(4,889 puan) tarafından
Ne zaman ki birileri için değil kendin için biseyler yapmaya başlarsan o zaman mutlu olursun. Önce kendini sev kendine değer ver 
(38 puan) tarafından
Ben hep kendimden taviz verdim küstü peşinden gittim kavga etti ben özür dileidm galiba haklısın
-Reklam-
+1 oy
tarafından
2 yıldır evliyim aynı şeyleri yaşıyorum ben artık takmıyorum o gelince hoşgeldin diyorum yemek yiyip koltuğa uzanıp TV izler bir muhabbetimiz olmaz en son beni terledi bende bir daha hal hatır sormadım sormuyorum kızımla ve kendimle ilgileniyorum hava iyi oldu mu alıyorum kızımı merkeze gezmeye gidiyorum çünkü artık bişeyler anlatmaktan yoruldum çabalamaktan yoruldum oda artık farkında 
0 oy
(67 puan) tarafından
Peki tartismalarda en cok hangi cumleyi kullaniyor eşiniz
(38 puan) tarafından
Allah Allah ,ne alakası var ,ben anlamdım seni ,ne olmasını istiyorsun
(67 puan) tarafından
Adil yildirim diye biri var youtubeda onu takip ediyorum canim ve bu cümlelerin anlamini o adamin videolarini dinleyerek daha iyi anlarsin çünkü kimsenin gunahini almak istemem ne yaşadığınizida bilemem belkide adamjn işi ağır bir iş sadece dinlenmek istiyorda olabilir senle hic alakasi olmayabilir de bu durumun sen o adamı dinle
(38 puan) tarafından
Bi gün diyor çok çalıştık bir gün sohbet muhabbet iş bahane ama teşekkür ederim izliycem
0 oy
tarafından
Desem belki lincleyebilirler beni ama doğu erkek böyle burda biraz oku  ne kadar senin gibi derdini anlatan  var burda birinci benimde benimde öyle  sevmeye gelince kızları sever  hemen  geri çekilir bu  artık bende normal  bilmiyorum bence kafaya takma es geç gitsin ben öyle yapıyorum valla çok rahat hatta biri eksilmiş oluyor basimdan
(38 puan) tarafından
İnanır mısın her gün öyle yapıcam diye uyanıyorum ama kendi kendimi yiyorum
tarafından
Valla insan inanki biraz öyle yapında alışıyor  valla boşver takma gitsin zaten olucez  bari  kalan günleri rahat yasiyalim
(38 puan) tarafından
Artık hayat felsefem bu olacak inanır mısın oğlumu büyütücem hiç bir şeye aldırış etmiycem kendisi de eşlik ederse etsin etmezse de kendi bilir
0 oy
(2,151 puan) tarafından
Verdiğimiz değerin karşılığıni bulamayınca üzülüyoruz aslında hepsi bu
(38 puan) tarafından
Çok deger veriyoruz
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Senin ve onun beklemtileri farklı. 

Bende ayni seyleri hissediyorum bazen bi sarki cakinca kalkip dans edekim istiyorum. 

Cocugumuzla deli gibi kosturalim. 

Ne bileyim ben o gun kalkanadam A dan Z ye her seyini yapabilsin kizimizin. Yedirsin,icirsin,gezdirsin gibi...

Tüm bunlar oluyi biliyo musun? Once kendinden başla.sen şöyle sen böyle deme. Hayatim aksama ne yemek istersin de? Su tatliyi yapayim da gelince ye seversin de. Once ilgini ona ver. Oyle guzel ilgilen sonra aşkım biliyorun tirgunsun ama bende çok bunaldim, yüzüm dusuyir ister istemez uzerine alinma cok yorgun olmadigin bı gün gezmeye ne dersin de. 

Ya once kendini düzelt yani kendin gez, markete git pazara cik parka cik. Sürekli soylenmek pek etkili degil bence
(7,791 puan) tarafından
Ya acikcasi bizim duzeldi gibi hemen hemen  ben kendimi duzletmistim dekistim ki oizmicam sana hic hep guleryuzlu olcam istume duseni yapcam inşallah sende cabalarsin her sey guzel olur diye ve yaptim da..  Ama bazen esim benden cok çabalar simdi hnai karsilikli cabaya döndü olay cok şükür
(38 puan) tarafından
İnşallah hep böyle gider kuzum bende bi deneyim bakalım belki olumlu etki gösterir
(7,791 puan) tarafından
Yani bizim tabi başka şeyler de oldu sonra duzelme vesilesi canim yani en dibe batmasan yuzeye cikamiyosun biz oyle olduk :) inşallah sizde feraga çıkarsınız
(38 puan) tarafından
İnşallah çok üstüne gitmiyorum ve şuan yoruldum diye mısır patlatıyor belki buraya yazmam vesile olmuştur :)
(7,791 puan) tarafından
Bilmiyorum ama ne güzel bazi seyleri salmak gerek yani şöyle kibarca rahatsiznoldugun konuyu dile getir anlayacagi sekilde sonra geri cekil.  Ama bundan once sen boyle guler yuzlu kavgaya yer aramayan bi yapida ol
0 oy
(974 puan) tarafından
Kimsenin kimseye tahammülü kalmamış gibi hayat böyle olmuş nedense  Rabb'im kimsemi sasirtmasin
(38 puan) tarafından
Demi hrp bi stres hep bi kavga bütün hayatlar
0 oy
(13,088 puan) tarafından
Tek söyleyeceğim ne yapıyorsan kendin için yap kayinvalideme diye diye alıştım ben çocuğu bile kendim için doğurdum anne olayım diye sürekli bir şeyleri başkaları için yaparsak bu hayat eziyet olur bırak o senin için bir şeyler yapsın veya yapmasın ama sen kendini düşün ha birde o minnak bebisi gerisi boş 
(38 puan) tarafından
Bebegim benim her şeyim panzehrim canımı sıka sıka onla olan günleri de zehir ediyorum ama artık hep iyi düşüncem yüzüm gülecek ve takmıycam onu iyi bir evlat olarak yetiştiricem bir şeyler düzelmese de pek umurumda olmaz hrl artık
(13,088 puan) tarafından
Onun sana olan sevgisi senin ona olan sevgin yeter bence canım ve unutma her çocuk mutlu bir annenin elinde büyümeyi hak eder
(38 puan) tarafından
Çok şükür o bana rabbimin emaneti ve hissediyor bugün hep agladı ben mutsuzum diye biliyorum buna hakkım yok onun için tskmıycam artık

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 144 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde Gamze güler (1,348 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 301 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 154 göst.
3 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Qelif (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 286 göst.