0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde (623 puan) tarafından
OOff kızlar Vala şiştim 3 gündür. Eşimle kayseriye geldik pazar günü. Burda evimiz var kiracı çıktı evi boyamaya tadilata flan geldik ev batmış başka türlü kiraya verilmezdi tekrar. Her neyse zaten evi o halde görünce aşırı moralim bozuldu bir de eltim gilde kalıyoruz o da iyice tuz biber oldu. Oğlum 22 aylık onun da 25 aylık kızı var. 2 tane de oğlu 12 ve 17 yaşında. Neyse kızı sürekli oğlumu dövüyor itiyor saçını çekiyor şap diye yüzüne vuruyor 2 dk gözümü ayıramıyorum üstünden. Birsey yedirsem onunki bitince gelip zorla oğlumun yediğini alıyor su veriyorum çocuğun ağzından alıyor kendi içiyor. Oyuncak oynatıyorum hepsini toplayıp bas bas bağırıyor vermiyor oğluma. Annesi de hiç birsey demiyor anca yapma kızım diyor sinir oluyorum ya. Benim oğlum ne vurmayı bilir ne öyle kıskançlık flan. Tam tersi birsey isteyince anne Feyza diyor ona da verim istiyor gidip gidip saçını okşuyor sarılmaya çalışıyor. Çok şükür hic zararı olmaz şimdiye kadar. Ama bugün artık canıma tak etti çocuğu kaydıraktan itti o sinirle sen de vur oğlum dedim oğlum uzaktan vurur gibi yaptı kızı hemen ağlamaya başladı. Ben de dedim sen benim oğlumu dövunce nasıl oluyormuş biz dokunmadık ortalığı yıktın annesi hala ordan gülüyor kriz geçirecem ya. Bulaşık birikiyor o hala telefonla uğraşıyor ben topluyorum yemek vakti geliyor o TV izliyor ya da telefonla konuşuyor kalkıp ben hazırlıyorum sofrayı flan. Daralıyorm çünkü hiç sevmem ben iş varken oturmayı. Mecbur olmasak 1 dk durmam ama işimiz bitmedi gidemiyoruz eşimi teyzesi çağırdı tek başına sağolsun her gün arıyor gel diye ama eşim oraya gidersen yanlış anlaşılır diyor. Ya çocuğum deli oldu bağırış çağırış içinde ağlayıp duruyor geceleri. Uzun oldu hakkınızı helal edin çok doluyum ya 

12 Cevaplar

+4 oy
(62 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Niye mecbursunuz gidin otelde kalın sonucta eltinin evi bulaşığı falan istediğinde yikar istedigide tv izler ya da baska bir sey... bu konuda haksizin. Belki o da evinde kalmanizdan rahatsızdır ama diyemiyorsur. Ha cocugun konusunda da madem vuruyor uzak tutacaksın yani öbürü de çocuk anlamaz, annesi de vurdumduymaz sanırım. eee o zaman durulur mu o evde?
(623 puan) tarafından
Eşim hayatta kalmaz otelde. Öyle birsey yapsak topa tutarlar bizi. Eltim istemiyor değil sadece aşırı rahat köye gelince de öyle ama bu çocukların durumu çok bunaltıyor beni. Yoksa birbirimizde çok kalırız onlar köye gelir bizde kalırlar Biz gelir kalırız ama ilk defa çocuklar böyle yapınca ee annesi de birsey demeyince heralde hersey gözüme batıyor
-Reklam-
+1 oy
(48,961 puan) tarafından
gidin teyzeye en güzeli 
(623 puan) tarafından
Eşim gelsin söylicem sabah gitmiceksek götürsün beni daraldım artık gerçekten
0 oy
(27 puan) tarafından
Evin içinde ev olmazin kaniti
(623 puan) tarafından
Kesinlikle olmazmış. Düşünüyorum eskiler nasıl yaşamış herkes bir arada ya vurdum duymaz olacaksın ya da böyle demeki
(27 puan) tarafından
Şimdiki zaman kıskançlık ve yuva yikma
0 oy
(3,154 puan) tarafından
Eşin kalsın  cok istiyorsa sen git teyzesine misafirliğin süresi 3 gün zaten biraz da teyzesinde kalın 
(623 puan) tarafından
Bugün gidecektik zaten ama eşim emlakciyi bekliyor. Sabah çıkıp gidecez inşallah sabrediyorum
0 oy
(2,275 puan) tarafından
Net giderdim teyzesine ayipsa ayıp çocuğundan önemli değil. Şimdi derler çocuk bu, hayır canım bir çocuğa annesi eğitim verir, ama anne telefondan televizyondan vakit bulamiyormus. Sen yapıyorsun diye iyice salmiş 
(623 puan) tarafından
Evet canım çok şükür biri anlamış beni. Sırf o yüzden çocuğumu da alıp dışarı çıkarıyorum sürekli ya da kaldığımız odaya geçip orda oyalamaya çalışıyorum. Kaynım akşam gelince çocuklarla nasıl oynuyor ilgileniyor görmen lazım. Dün akşam en son kızdı şarjın bitmedi mi senin çay yapsan bize diye. Anca öyle kalktı
(2,275 puan) tarafından
Ooo çok ayıp ama siz orada misafirsiniz, aynısını o gelince sen yapsan nasıl hisseder acaba. Eşinle konuş gidin hiç kalmayın eslerinde bu ayıp kafasını anlamıyorum valla git bir otelde kal daha rahat edersiniz
(623 puan) tarafından
Asla öyle yapmıyorum. Geldiler mi şaşıyorum ne yapacağımı telefonun şarjı 2 gün gidiyor. Köyde de öyle yapıyor o yüzden artık kayın validem çok kötü kızdı 3 aydır gitmiyor ona. Onları yaptığı beni ilgilendirmez neyse de çocuğuna kızmamasi çileden çıkardı beni
(2,275 puan) tarafından
Böyle yapan kızar mi canim. Çocuğun ne yaptığı umrunda değil ki. Doğru birşey yapmıyor insan çocuğuna eğitim verir. Bugün sen sikayetcisin yarın okula basladi mi bir başkası onunla kavga eder. Tamam çocuk şuan anlamayacak yaşta ama müdahalle ederse biz zaman sonra yapmaz.
(623 puan) tarafından
Maalesef hiç müdahale etmiyor. Ortanca oğlu çok defa okul değiştirdi şikayet edildi. Çocuklar eğitimi önce evde alır diye bir laf var gerçekten doğruymuş. Bir de benimle dalga geçiyor oğlun çok nazlı herseye ağlıyor korkuyor diye
0 oy
(2,971 puan) tarafından
Ayyy patladım burda okurken 

Topla tası tarağı yallah de arkana bakmadan kaç 

Ayıp mı?? 

Ayıp yatak odasında olur

Hiç kusura bakmasın 

Sen kendi evini temizle 

Gel elti yemeği yap

Birde çocuğa yüklensin 

Hoşşşşttttttt
(623 puan) tarafından
Evet ya çocuğu alıp alıp dışarı kaçıyorum çocuk kıza yaklaşmaya korkuyor artık. 2 dk tuvalete gidiyorum çocuk tuvalet kapısına geliyor dövdü diye. Anne görmüyor bile. Söyleyince de yapma kızımmmm diyor kibar kibar. Eşim gelsin birazdan sabah gitmiceksek teyzesine götürsün canıma tak etti
0 oy
(356 puan) tarafından
Çok zor bir durum Allah kolaylık versin imkan varken kaçın bnce teyzenin evine çocuğa yazık 
(623 puan) tarafından
Yavrumu görsen gece anne diye bana sarılıp durdu ya. Kafayı yicem bir de normal birseymis gibi gülüyor. Akşama kadar TV de hep kötü kötü çizgi film açık oğlu izliyor kıza da alıştırmis canavar kavga dövüş flan. Oğlum ister istemez gözü dalıyor birden koşup ağlıyor dalga geçiyorlar en de herseyden korkuyorsub diye. Ben de arada izletiyorum ama niloya pepe elif flan
0 oy
(847 puan) tarafından
Teyzem burada olduğumuzu biliyor biraz da onda kalalım ayıp olmasın deyip ayrılabilirsiniz evden eşinin teyzesiyse o söylesin senin teyzense sen söyle bunda alınacaklari bir durum olmaz aksine teyzemiz alınıyor dersiniz
(623 puan) tarafından
Eşimin teyzesi canım. Ben de öyle dedim az önce aradım gelince bakarız dedi dur bakalım
0 oy
(1,637 puan) tarafından
Eltinde kalıyorsun belki onun düzeni öyle işleri sonra da yapıyor olabilir. Telefonla konuşuyorda olabilir. Kusura bakmayın rahatsız oluyorsanız başka yere gidebilirsiniz. Herkesin düzeni var canım istemiyor bazen benimde bulaşığım kalır. Çocukla anlaşamayabilir o zaman toplanıp gidiceksiniz otele kimse de sizi kabul etmek zorunda değil. 
(623 puan) tarafından
Kimse misafiri varken de düzeni aynı devam etmez kusura bakma. Onlar bana geldiklerinde ben şaşıyorum hizmet etmekten. Çocuğumun yatağına kadar veriyorum kızına oğlum yanımda yatıyor. Bizde misafire kıymet verilir saygı gösterilir misafir geldi mi yemek eksik olmaz o uyanmadan kahvaltı hazır olur bir yere çıkılmaz misafirle vakit gecirikir. Çok şükür ben ailemden öyle gördüm öyle yapıyorum. Belki de o yüzden garibime gidiyor.
(1,637 puan) tarafından
Garibine gitmesin her insan farklı. Bende öyle yaparım ama herkes aynı olmak zorunda değil. Beğenmiyorsanız çeker gidersiniz bu dediklerinizi eltinize de söyleyin dikkat ederse ne âlâ
(1,637 puan) tarafından
Neden peki eleştirmek için demiyorum. Eşin uyumsuz mu yada aralarında geçen bir şey mi var mesela neden yani yoksa keyfi mı öyle istiyor
(623 puan) tarafından
Yok canım aralarında geçen birsey yok bazen benim zorumla gelir kalır. Annesi babası öyle istiyor. Eşimin abileri köye geldiğinde de eşleri ailesine gidecekse onları bırakır geri kaynanam gile gelir kalırlar
0 oy
(678 puan) tarafından
Yani bence Bir otelde falan kalmanız gerekiyor orası zaten onun evi onun düzeni misafir olan sizsiniz. Bu kadar problem varken aynı evde kalmamanız gerekiyor. Sorun şu bunca olana rağmen sizin hala orada olmanız
(623 puan) tarafından
Gitmemize izin vermiyorlwr. Dün eşime dedim bizi otobüse bindir gidelim daha işin varsa kaynım kızdı ne demek ben gidecem eşin burda sen nereye gidiyorsun. İşini var diye ki geldiniz illa flan dedi. Teyzene gidim diyorum ona da bakarız deyip duruyor. Aile yapısı biraz farklı otel flan hayatta bilmezler öyle birsey yapsak sülale ayağa kalkar yadirgar herkes bizi. Mecburiyetten kalıyorum keyfimden değil
(678 puan) tarafından
Çok zor bir durum, Allah kolaylık versin inşallah. Umarım kısa sürede evine geçersiniz
(623 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkür ederim
0 oy
(4,028 puan) tarafından
Bir de teyzenin evini şenlendirelim deyip gidebilirsiniz.  Yalnızmış kadın çok da iyi olurdu aslında 
(623 puan) tarafından
Söyledim eşime canım. Gelince bakarız dedi bekliyorum bakalım
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Cnm sana bişey diycem bak... Ben yeni gelin iken evdekiler bize yeni eve çıkın falan dedi eşim tmm dedi inşaatçı çalışmaya gitti kayinim bize gidin evden nerde kalıyorsanız kalın dedi tabi bizde yeni ayrıldık evden kiraya verecegimiz parayı yeni alacağımız eve veririz bnm de o zmn bir oğlum vardı büyük kayinim gel bizde kalın eviniz yapılınca gidin sonuçta hepimiz bir ailenin insanlarıyiz falan işte bnm oğlum 1 yaşında kayinimin kızı 5 yaşında oğlumu dovuyordu ısırıyordu kayinimin oğlu 10 yaşında oğlumu temiz kıyafetlerle ben orda değilken soğuk suya tuttu falan ben birgün hıçkıra hıçkıra ağladım ve kaynanamlardaki bana ait olan odada kaldım ne zmn bitecek böyle acılar diye...tabi onun 5 yaşındaki kızı yanıma geldi biz seni evimizde istemiyoruz senin oğlunu dövüp ısırıyorum ki bizden git diye yani kısaca bence senin ordan gitmen için öyle yapıyorlar...biraz uzun oldu ama
(623 puan) tarafından
Yok canım onun çocuklar genel olarak öyle. Erkek çocukları da öyle gittikleri her evde kavga edip çıkıyor köye geldiklerinde bayramda öbür eltimin çocuklarıyla mutlaka kavga eder herkes karısını gider anasına bırakır gelir. Şükür ki benim ordaki evim ayrı. Oğlu annesine vuruyor dövüyor geçenlerde tencere kapağı fırlattı kolunu burktu annesinin. Ama kızıyla oğlum ilk defa öyle oldular sanırım o da büyüdükçe abilerine benziyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 393 göst.
26 Mart 2022 Aile kategorisinde Efe annesi (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 296 göst.
14 Mart 2024 Aile kategorisinde Alaska (929 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 150 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde Gamze güler (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 314 göst.