0 oy
354 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
eşimle daha önceden tartışmıştık gündüz vakti bana laf arasında seni öldürürüm kimsenin ruhu duymaz dedi  sinir anında söyledi biliyorum ama rahatsızda oldum bu cümlesinden telefonumu aldım banyoya kitledim kendimi aradım polisi ama o an sinirdende ağlıyorum eşim bana psikolojik şiddet uyguluyor gelir misiniz dedim verdim adresi 3 dakika içinde kapının önünde geldiler polisler  eşim diyor naptın sen niye aradın sinirden söyledim filan ben ne bileyim beni öldürmeyeceğini dedim neyse çaldılar kapıyı açtım anlattım böyleyken böyle diye beni aldılar karakola götürdüler eşimden şikayetçi oldum kadın sığınmada yada uzaklaştırma almak istermisiniz dediler  hayır dedim şimdi diyeceksiniz o zaman niye oraya kadar gittin karakolu oyaladın oraya kadar gitmesi lazımdı olayın korkması için polislerede dedim eşim sakin biri aslında ama ne olacağı belli olmaz kusuruma bakmayın biraz korksun ciddi bişey olmadığı sürece bidaha sizi aramam dedim linçlemeyin beni özellikle şiddet görenler okusun lütfen bunu 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Linçliycek birşey yok çok güzel yapmışsın. 
tarafından
Karakolu polisi oyalamış gibi göründüm ama aslında değil korksun istedim o an bidaha konuşmalarına dikkat etsin diyerek ama insanoğlu öldüredebilir
tarafından
Hangi kadın oyalamak için bunu yapar ki illaki caninin tehlikede olduğunu düşündun de yaptın. Kades uygulamasını indir anında gelirler
-Reklam-
0 oy
(2,293 puan) tarafından
İyi yapmışım gerçekten de gözü korkmustur inşallah
tarafından
zaten öyle çok büyük kavga eden çift değildik ama insanoğlunun ne yapacağı belli olmuyor canım ilerisi için bugün onu diyen yarın dövebilir beni şiddetin dozu artar
0 oy
tarafından
Gerekeni yapmışsın linlenicek bişey yok cnm insan evladı ne kadar sakin olsada napicagi belli olmaz
tarafından
Bende o yüzden zaten bugün bunu söyledi dedim yarın beni ya döverse ya başka bişey yaparsa diyerek önünü kesmek için
0 oy
(1,449 puan) tarafından

Ne bilim beni oldurmeyecegi cümlesine güldüm:D

tarafından
Öyle ama onu söyleyen yarın döver hep böyledir sustukça o dozu arttırırlar
(1,449 puan) tarafından
Kız doğru tabi sadece cunlen komik geldi adama demen
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Bir arkadaşımda böyle yaptı çok etkili oldu evet ama adam kinlendi eve girmiyor yıllardır boşanma aşamasındalar
tarafından
Kinlenirse kinlensin demekki adam öfkesine mukayyet olamıyor susan kadın istiyor çoğu erkek şiddete niye susalım demi ama arkadaşında kurtulmuş belkide
(1,786 puan) tarafından
O adamda hiç el kaldırmadı sizinki gibi laf dalaşı olmuş adam rezil oldu konu komşuya polis gelince.Bu erkekler başka türlü değişse keşke ucu yine kadına dokunuyor.Arkadaşım şimdi daha mutlu çünkü kafaları farklıydı ama adam maddi desteğini azalttı
tarafından
Pamuk ipliğine bağlıymış belkide bahane aramıştır ayrılmak için adam o zaman rezil olmayı baştan düşünseler öyle saçma sapan konuşmazlar herkes duyunca rezillik oluyor ya kadınların çilesi gerçekten bitmiyor iyi kötü herşeyin ucunda biz varız
(1,786 puan) tarafından
Kendileri kadını rezil ederken iyi işte ibretlik oluyo böyle.seninki ne durumda pıstımı
tarafından
pısmaz olurmu :) rezil olma korkusu benim eşimdede var etrafı çok düşünür böyle insanlar yapmak isteseler bile biz yine aynı yola başvurucamız için kendilerini geri çekerler yaptığı işte kamu ile ilgili ordanda sıkıntı olabilir
0 oy
(611 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın. Bir daha ağzından cikanada dikkat eder. 
tarafından
Kesinlikle etmeli
0 oy
(13,319 puan) tarafından
Baya olaylı evlilginiz varmış 

Peki simdj nasıl bir şans daha vermiştin  diye hatırlıyorum 
tarafından
Aslında olaylı değil 13 senelik evliyiz toplasan bi elin parmağını geçmez ettiğimiz kavgalar onlarda küçük küçük en olaylısı buydu zaten şimdi 5. Gün daha bişey anlamadım :) kendiside yoğun çalışıyor toplasan 2-3 saat görüyorum çocuklarla ilgileniyor bana yardım ediyor akıllanmış gibi tabi bunlar ilk zamanlar olduğu için yanılmamak lazım önümüzdeki günlerde daha net belli olur
0 oy
tarafından
Çok iyi yapmissin canim akıllı kızsın keşke bende en başında yapsaydım çok takdir ettim seni 
tarafından
İşte korktum ileride katlanmasın diye gerekli oluyor gerçekten senin eşinin nesi var canım şiddet filan yoktur inşallah
tarafından
Malesef ilk hakaretle başladı seninki gibi sonra şidet Bi kere yaptı sustum 2 3 devam etti sustuğum için 4 cü de çıktım anamın evine gittim yalvardı yakardı 1 sene dönmedim bu erkeklerin gözlerini korkutmak lazım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 535 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,012 göst.
3 Mart 2023 Diğer kategorisinde yvz (685 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 477 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 413 göst.