0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Günaydın canlarım <3

Güzel pazarlar diliyorum herkese. Eşim evde olduğu için hiç güzel pazar degil bana:D

Neyse canlarım. Kızım 10 aylığından beri yürüyor. Ara ara düşüyor tabi . Nisanın 2sinde 13 aylık olucak. Sizce yürüme arkadaşı almalımiyim ? Yoksa ' Artık yürüyor alma bence' mi dersiniz? 

Çok düşmüyor ama yinede kafasını ağzını bir yerlere vuruyor yere düşerken. Hiç değilse buna tutunup giderse düşüp vurmaz bir yerlerini diye düşünüyorum .

image

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Artık yürüyor hiç gerek yok onu alacağına başka bir ihtiyacını al kuzum. Çocuk bu düşe kalka büyüyecek. Hem düşsün ki dengesini kurmayı öğrensin :) 

tarafından
Tamam canım bende emin olamadım zaten canım. Sizlerede sormak istedim banada saçma geldi :D ama ana yüreği hep alayım herşeyi diye düşünüyorum
tarafından
Ah o hep alayım isteği beni batıracak :D dün bir oyuncak araba aldım oğluma. Eşim gördü iyi olmuş 100 tane arabası var yazık 101inci yoktu iyi olmuş aldığın dedi. Dalga geçti benimle :)
-Reklam-
0 oy
(4,907 puan) tarafından
Yok kuzum gerek yok kendi tutunup kalkabilsin yavaş yavaş öğrenir 
0 oy
tarafından
Bence gerek yok yuruyo binmez ona 
0 oy
tarafından
Bence alma canım zaten yürümeye başlamış iyice ayaklanır onun yerine kumbara yapıp kumbarasina at parayı
0 oy
(3,466 puan) tarafından
Kızzz daha yeni doğurdun ne çabuk 13 aylık oldu vay be zamannnn :)))
tarafından
Kumsalll sen böyle dedin aklıma geldi hamileydin oğlun olacağını öğrendiğinde, oğlan çocuğu nasıl oluyor gibi birşey demiştin. Hazır değildin :D sana hele bir kucağına al bak nasıl olur göreceksin demiştim.
Nasıl birşey anlat bakayım oğlan annesi olmak :) :) :) kaç aylık oldu adını ne koydunuz
(3,466 puan) tarafından
Ayy evet ağlamıştım ben kız istiyorum erkek istemiyorum diye :)  şimdi iyi ki diyorum :) canım oğlum benimmm :) adını Kerem Ege koyduk, 7 ay 1 günlük oldu bile :)
tarafından
Ooooy zamana bak maşallah ❤️❤️❤️ Adıyla yaşasın inşallah ❤️
(3,466 puan) tarafından
Amin inşallah :) hiç geçmiyo gibi gelse de 7 ay geçmiş gitmiş işte
0 oy
(44,840 puan) tarafından
İki cocugumada almadım koltukdan destek alıp kalktılar öle öle yürüdüler 
0 oy
(4,041 puan) tarafından
Benim ilk çocuğum parkta kendi bebek arabasini süre süre öğrendi yürümeyi.  Yoksa be de alıcaktim bundan o zamanlar iyi ki almadim demiştim
0 oy
(120,865 puan) tarafından
gunaydin funda

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 152 göst.
24 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melekkk34 (6,858 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 107 göst.
5 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Hosmerim (2,906 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 320 göst.
23 Kasım 2023 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,653 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde esrausen676 (90 puan) tarafından soruldu

397,337 soru

11,884,166 cevap

36,004 kullanıcı