0 oy
105 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,136 puan) tarafından
Hanımlar ben bir şampuan ve saç kremi bir de  WC temizleyicisi aldım krem ve şampuanını kullanıyorum ama çok övdüler o kadar memnun kalmadım siz kullanıyor musun

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben almadim ama arkadaşım satıyordu bir ara öyle bir övüyordu ki zorla aldırmaya çalışıyordu ve yüksek fiyatliydi biraz ürünler.sonra müşteri bulamayinca bıraktı isi ve aman parasını haketmiyor diyordu:-D
(2,136 puan) tarafından
Bence de yani diğer şampuanların görevini görüyor
-Reklam-
0 oy
(5,297 puan) tarafından
Arkadaşım gece gunduz whatsap tan pylşluro  çok güzel dyor hiç kullanmadım al dedı ama çok pahalı 
0 oy
tarafından
Canım prema ve onun anneliği sayfası var Instagram da kadın sürekli bu tarz şeylerin içeriğini araştırıyor ve paylaşıyor. 

Ben Ersağ i bitkisel sanıyordum ama değilmiş. Farmasi ona göre daha güvenilir sanırım. Onunda araştırmasını yapacak onu bekliyorum
(2,136 puan) tarafından
Ben de tamamen helal ve bitkisel olduğundan dolayı alıyorum ama bilemiyorum tabii ki gerçeği
tarafından
Her ürününde varmı bilemem ama kadın içeriğini paylaşmıştı zararlı bir madde vardı.  Instagram kullanıyorsan bakabilirsin canım.
(2,136 puan) tarafından
Tam adını yazar mısın cnm bir bakim
tarafından
Prema ve onun anneliği sayfanın adı
0 oy
(1,655 puan) tarafından
Ersağ çok güzel bı marka yer temizliğini kullanıyorum çok güzel kokusu falan var bide onu az sıcak suya bı kapak falan koyuyorum camlar mis gibi oluyor. Teyzem satıyor onda neredeyse hepsi var çok kullanır. Bide Ersagin tüyleri aldiktan sonra kullanılan bı kremi var. Düzenli kullanırsan tüylerini azaltıyor ve seyreklestiriyor. Çok güzel bı marka yani. Şiddetle tavsiye ederim. :))
0 oy
(1,859 puan) tarafından
Epey zaman önce annem yapıyordu memnundu annem ama bana çok da güzel gelmiyordu gereksiz pahalı geliyordu sonra bıraktı
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Tüy azaltıcı kreminden çok memnun kalmıştım. Diğerlerinde iş yok 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 97 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Naz07 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 149 göst.
18 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Behis (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 157 göst.
17 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,110 soru

11,317,222 cevap

34,763 kullanıcı

...