0 oy
156 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (673 puan) tarafından
Merhaba canlar. Emzirirken ersağ moringa kapsül kullanan oldu mu acaba. Emziren annelerin sütünü artırıyor hemde metabolizmayı hizlandiriyor deniliyor ama yinede kullanan varsa fikir almak istiyorum. Çocuğuma herhangi bir yan etkisi olmaz dimi 

2 Cevaplar

+1 oy
(129 puan) tarafından
Bir ersag kullanıcısı ve üyesi olarak erşahin hamilelik boyunca omega 3 ünü zeytin yaprağı ekstratini ve kalsiyumunu  probiyotigini kullandım canim gayette memnunum kimyasal hicbir ilaç kullanmadım doğal gıda takviyesi kullanabilirsin gönül rahatligiyla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ersagin temizlik malzemelerini kullandim diger temizlik malzemelerinden fiyat ve bitkisel olmasi disinda bi fark goremedim o dedigin kapsulde oburlerinden pek bi farki yoktur muhtemelen
(673 puan) tarafından
Zayıflamak adına ilk defa böyle birsey kullanacağım ama emzirdigim için bebegim adına endişeliyim. Emzirenler kullanabiliyor diyorlar ama kullanan varmi onu öğrenmek istedim
tarafından
Anladim canim dedigim gibi yani
Ama soyle bisi var emzirirken kullanman bebegine bilmemde sana zarar cok cabuk dusersin zayiflarsan

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 60 göst.
0 oy
2 cevap 74 göst.
14 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biroglanbirkizannesi (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 287 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Fatmaaa43 (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Mother of deniz (913 puan) tarafından soruldu

379,514 soru

11,361,057 cevap

34,839 kullanıcı

...