0 oy
364 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Esime dukkan icin para verdi esimin ailesi neyse her ay 4.500 oduyor ama bundan öncesinde babam esime askerlik kredisi cekti bir kac kere daha para verdi esim isten cikti derken 5 aydir ailemin borçlarını oduyemiyoruz. Gecen kayinvalodemle konusurken dedim annem cok baski yapıyor laf söylüyor borçlarını odiyemedigimiz icin dedim o da bana vermeselerdi o zaman demez mi o gun bugundur konuşmuyorum. Yarin kayinvalidemin taksitinin günü esimin de parasi yok o kadar veremicek annem babamdan habersiz bana 5000 verecek siz olsaniz verir miydiniz kayinvalidenize o paradan? Vermeselerdi dedigi ses tonu hep kulağımda yediremiyorum o benim ailem icin oyle desjn ben annemin kirani falan ode diye verdiği parayi vereyim 

16 Cevaplar

0 oy
(503 puan) tarafından
tabi ki vermezdim. eğer kayınvalidem de dese ki bize borcunuzu ödemediniz diye VERMESEYDİNİZ  derim 
tarafından
Dimi ya hakliziniz vermeyi düşünmem bile sacmalik
(503 puan) tarafından
aynen öyle canım, zaten kayınvaliden kendisine vermen gereken cevabı sana önceden söylemiş bak sağolsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Verme canım niye veriyorsun niye anne baba olmuşlar evlatlarına borç mu veriyorlar parayi hayret ne değişik insanlar var ya 
tarafından
Ya yuksek.mevla oldugu icin saygi duyuyorum benim.babam 5 aydir bir kere bile bir sey demedi daha da cok evimin erzagini cocugumun bezine kadar aliyor
tarafından
Ben olsam asla  vermezdim bu şartlar altinda
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Zırnık koklatmam ☺️
tarafından
Dimi kiz haklisiniz ya
(4,961 puan) tarafından
Oğlundan alsın nasıl aliyosa aileden alıp asla verme
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Vermem öncelik kendi ailemin borcunu öderim sorarsa sana vermiyonuzmu diye sorarsa vermeseydin derim ama bir tarafın borcunu bitirince onun borcunuda öderim hakkı kalmasın üstümde 
tarafından
Ya olsa her iki tarafında odensin ama.su an ici  yok
(1,068 puan) tarafından
Yoksa sanada yok onada yok terbiyesiz kadın hakkı hukuku bilmez dengesiz
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Tabii ki vermiceksin sorarsa da vermeseydiniz diceksin. 
tarafından
Konuşmuyorum ben o gunden sonra
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Kendi ailen ayıbın büyüğünü yapmış sen hala kaynanam diyorsun 
(1,856 puan) tarafından
Evet eşin calisamadigi için odeyememis annen neden sana baskı yapıyor ayıp bence
tarafından
Dukkan aldigini duyunca yapmaya başladı ki bana borcunu oduyemiyor nasil yapıyor bunu diyor annem.emekli ve hâlâ calisiyor geceli gündüzlü
(1,856 puan) tarafından
Tamam da ne olursa olsun yaptığı çok ama çok ayıp eşin ailene kinlenir o lafları duyarsa ben olsam borcunu verip nefret ederdim
tarafından
Esim ailemin hakli olduklarinin farkinda anlatamadigim seyler var çünkü
(1,856 puan) tarafından
Yok kaynanan haklı yani senin o cumlene ben de olsam öyle derdim ama kaynanan da parasını hemen istememeli olmaz o da kendi oğluyla anlassin sen boşver kötü olma
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Aslaaaaa vermezdim, oda vermeseymiş size borç para o zaman
tarafından
Bende vermicem
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Ne eşime söylerim o parayı ne kaynanama veririm.
tarafından
Saklicam zaten parayi
(2,119 puan) tarafından
Sakla, hatta nakit zor olursa al altını koy bir yere. Çocuklarına harcarsın
0 oy
tarafından
İnsan hiç evladına borç verir mi ya onların çocuğu tabiki ihtiyacı olduğunda yardım edicekler verme para falan anne babasiniz oğlunuz dan paramı istiyorsunuz de 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Eşin ne yaparsa yapsın kendi anasına borcunu. Asla verme 
0 oy
(4,979 puan) tarafından
Tabiki de asla vermezdim o bnm ailemin bna verdiği para asl asla....
0 oy
tarafından
Asla vermezdim kesin
0 oy
tarafından
Asla vermem soracak olırsada vermeseydiniz derm 
0 oy
(628 puan) tarafından
Kaynanana Aynı lafı söyle. Vermeseymiş. Annenden gelen parayı sakın verme onlara
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Annenin parası varken niye baskı yapıyor borc için anlamadım canım. Bir de kaynanaya yuz goz olmamak lazım oyle esinle konus boyle seyleri bence. Ben bu lafın ustune vermezdim tabii. 
tarafından
Yok kuzum annemin parasi nakit avans cekip verecem yine borca girecek
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Tabii ki vermem kendine gel apta.llik etme bihter:D 

Kız sen şaka mı yapıyn öyle bir para verecekse al kötü gün için kendine para biriktir koy köşeye.. vermeseydi demese hadi anlarım da sağolsun verdi mi diyecek yine vermeseydi diyecek saf misin bacım sen

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 255 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Asli_eren_47 (763 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 446 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 160 göst.
0 oy
27 cevap 439 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Esmosum (7,747 puan) tarafından soruldu