0 oy
156 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (534 puan) tarafından
tarafından kapalı
Çocuğum ilk doğduğunda bir arkadaşım çeyrek taktı sonra annemin birine çeyrek takması gerekiyordu ama haftasonuydu bende bunu tak alınca koyarız yerine dedim eşimin haberi yoktu daha doğrusu o süreçte yanimizda değildi sonra o çeyrek alınmayinca bende hiç eşime bahsetmedim öyle bir altının varlığından ama annem takan kişi için o bile çeyrek taktı diye eşimin yanında söyledi 

Simdi durum şu en baştan eşime desem sorun olmazdı ama ben söylemedim ve annem olmayan çeyreği var gibi söyledi ama 1 yıldan fazla oldu hala yok

Ailem annem bana her türlü maddi desteği çıkar açıkçası çok şeyimi de karşılar o yuzden hiç istemedim ama bize yakın zamanda para lazım olacak 

Simdi ben ne yapacam bilmiyorum şu an annemlere lazım oldu diyemem çünkü durumlari iyi,  anneme de al diyemem çünkü bana maddi destek oluyor yüzsüzlük yapmış olurum 

Ne yapacağımı bilmiyorum kendim de alıp koyamıyorum param yok
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

2 Cevaplar

0 oy
(7,666 puan) tarafından
Ben istemezdim 
(534 puan) tarafından
Eşine ne derdin peki bende isteyemiyorum
(7,666 puan) tarafından
Eşin o 1 çeyreğe mi bel bağlamış yani hiç takilmayadabilirdi. bir şey demezdim çeyrek filan yok derdim
(534 puan) tarafından
Eşim çeyreğe bel bağlamadi en baştan söyleseydim sorun yoktu zaten ama biz olmayan çeyreği var dedik nasıl şimdi yok diyim adam ne yaptin demeyecek mi
(7,666 puan) tarafından
Desin o bebeğin hakkı sonuçta. Annen den istesen bu sefer sizden elini ayağını çekse daha kötü
(66 puan) tarafından
Bende isteyemezdim
-Reklam-
0 oy
(3,579 puan) tarafından
Söyle açık açık ya para lazım de 
(534 puan) tarafından
Utanıyorum işte bir çeyreği mi sakiniyo dicek
(775 puan) tarafından
Eşine olduğu gibi soyke canım istesem verir unutmuştur ama sence isteyeyimmi de eşine bence anlar işte dersede istersin

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 266 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 584 göst.
5 Aralık 2021 Aile kategorisinde Anneciik (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 331 göst.
5 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 615 göst.