0 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde (3,127 puan) tarafından
Kizlar k.bakmayin amniyon sıvısı sızıntısı yaşayan var mı hangi renk oluyor bir de miktarı ne kadar geliyor az bişey akıntı şeklinde mi oluyor yoksa daha çok mu ıslatıyor ?

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Çok açık sarımsı şeffaf hafif kaygan. Ne şekilde olduğu değişiyor bazen birden su şeklinde boşalır bazende akıntı şeklinde camaşırı ıslatır ara ara gelir
-Reklam-
0 oy
(302 puan) tarafından
Rengi olmaz amniyon sıvısının ayrıca Sızıntı olduğunu sen anlamazsın idrarla bile gidebiliyor anlaşılmıyor. Benim ultrasonda doktor azaldığını farkedince acaba sızıyor mu diye kağıt gibi bir şeyle test yaptı mor çıkınca amniyon sıvısı oluyormuş benimde siziyormus bebek enfeksiyon kapar dedi suni sancı ile doğum yaptırdı hemen 
(3,127 puan) tarafından
İnternetten baktım da açık sarı ıhlamur gibi bir rengi varmış ama bu sizinti sizde az az mı geliyordu? Bir de test pedini bende yarın alıcam inşallah kötü bişey çıkmazsa kontrol günümü bekliycem hastaneme de biraz uzağım annemlere geldim burda rahat ediyorum çünkü bir çocuğum daha varda
(302 puan) tarafından
Ben farketmedim her şey normaldi canım doktor farketti suyun azalmış dedi sizintidan emin olmak için o testi yapti. Akıntım falan normaldi benim doktor idrarla bile az az gider farketmezsin demişti
(3,127 puan) tarafından
Ya hadi ya acile filan mı gitsem yarın
(3,127 puan) tarafından
Sancı filan var mıydı sizde peki vajinada ağrı filan
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Kadın doğum doktoruna bir git anlat bir çubuk var onunla test yapsınlar amniyon sıvısı mi değil mi belli olur
(3,127 puan) tarafından
Kendi doktorum uzakta ama test pedi varmış biraz araştırdım da yarın ondan alıcam zaten hastanede de ondan yapılıyormuş. İnşallah bişey yoktur :(
(1,713 puan) tarafından
İnşallah kuzum
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Canım benim ilk iki gün iki kez geldi yani bir gün ara ile normal akıntı tarzı ama biraz çöktü altına kaçırmış gibi şeffaf ve kokusu yok en sonunda 2 günün sonunda suyum kople bosaldi eğer böyle bir şüphe var işe doktora git benim %10 suyum kalmıştı Allah korusun bisi olur falan doktora git 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 134 göst.
0 oy
8 cevap 280 göst.
0 oy
4 cevap 158 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 160 göst.

379,303 soru

11,353,577 cevap

34,826 kullanıcı

...