0 oy
454 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından
Kizlar 4 tane gorumcem var 3 u Allah icin iyi ama 1 birisi surekli beni kucuk gorur surekli asagalar yan komsum olur kendisi ve hic ona gitmek gelmek gelmez icimdem bu yuzden esimle tartismamiz oluyor bu aralar hic aramiyorum ve yazmiyorum benim icin neysede kucuk kizim icin gitmek istemiyorum onunda 2 cocugu var ve biri kucuk 5 yasinda digeri 8. Oraya gittigimiz zaman bebegimin burnundan getiriyorlar. En son gittigimizde kizimin kolunu kivirirken yakaladim ve kizimi kucagima aldim gorumcemde onlar cocuk oynuyor dedi sinirlendim gecen seferdw buyuk olan kizima soda icirmek istemisti bu yuzden araya mesafe koymak istiyorum halasi gorecek tamam ama bunlar fazla degilmi sizce ? Daha bir suru sey ama cok uzun olsun istemedim. 

10 Cevaplar

0 oy
(7,246 puan) tarafından
Mesafe herzaman güzeldir 
(26 puan) tarafından
Aynen
-Reklam-
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Onlar çocuk oyun oynuyor ne demek. Allah korusun zarar verirler uzak dur. Eşinle münakaşaya bile girme. Nerden bilcek gidip gitmedini. Önce cocuklarına sahip çıksın. Çocuklarının oyuncağı değil bebeğin
(26 puan) tarafından
Esime yaziyor sureki karin niye bize hic gelmiyor evde butun gun napiyor neden bana zaman ayirip yazmiyor
(2,545 puan) tarafından
Bir gün olmadı karşına al kocama yazdını gördüm de. Dicem de bu kadın sülale karıştırır. Eşinde  arada kalıp söylemesi lazım çocukla ugrasıyor sana gelmek zorunda değil diye ki bir daha söyleyemesin üç beş gün küs olurlar haddini öğrenir
(26 puan) tarafından
Esim soyluyor savunuyor ama iste Doldurusada getiriyor bazen esimi
(2,545 puan) tarafından
İnsanı huzursuzlaştırıyor. Sen taviz verme vacım karekterini oturt. seni aşağıda görüyorsa bunları lafları ile belirtirken duygu düşüncelerini hep belir. Ne demek istedin diye sor. Afallar
0 oy
tarafından
yani bu kendi cocugu zarae veren annelerin onlar cocuk lafina hastayim.. onlar cocuksa cocuk gibi yetistiriceksin o zaman !! cocugumun zarar gordugu hic bir yere bende gitmek istemem
(26 puan) tarafından
Ne yazmak ne gorusmek ne de onun evine gitmek icimden gelmiyor. 2 aylikken zorla kizimi kendi evine goturmek istedi ama izin vermedim tabi ozmandan belli sinir oluyorum kizimle ilgili durumlara
tarafından
mecbur slm vericeksin ama eskide kaldi o cocugu alip goturmeler artik oyle bir dunya yok
(26 puan) tarafından
Tabikii selamimi veririm konusurum kusmem sonucta esimin ablasi ama benim bebegimin annesi benim
tarafından
aynen oyle cnm.. herkes yerini bilsin
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Mesafe en iyisi. Benim de senin gibi 4 tane görümcem var 3 ü çok iyi çok severim onlarda beni sever ama o 1 tane adı batasıca var onun numarası bile bende yok onu görünce şeytan görmüş gibi iğreniyorum ondan o gelince bilerek kaynanam gile gitmiyorum o gidince kaynanam gile gidiyorum sende mesafenin koy bence. Herkes haddini bilsin
(26 puan) tarafından
Seninde Allah yardimcin olsun canim
(1,610 puan) tarafından
Benim artık onunla herhangi bir konuşmam bile yok eşim de sen bilirsin der bana. Görümce illetinden çeken herkese Allah yardım  etsin
(26 puan) tarafından
36 yasinda ben 22 cekiniyorum ben :( esimle arami bile acar onda var o potansiyel
(1,610 puan) tarafından
Çekinme hiç bence
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Şöyle postlar okurken ruhumu sıkıyorlar sanki böyle insanların nesli hic bitmicek değil mi böyle davranirken alttlarinda yatan niyeti ve zihniyeti gerçekten çok merak ediyorum başkaları onlarn çocuklarına yapınca niye sessiz kalmıyorlar
(26 puan) tarafından
O kadar haklisiniz ki gecen gun oglu aglamis butun aileyi ariyor oglumu kim aglatti diye ama benim kizim aglayinca aglasin bisey olmaz diyor
(1,019 puan) tarafından
Öyle öyle bu tip insanlar mesafe her zaman iyidir uzak dur sende
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Çocuk diye birbirlerini öldürsünler karışmayalım benim görümcem inde koca 11 yaşında oğlu 3 yaşındaki kızımı dövüyor kafasına top atıyor bir şey diyince yine ona  çok bir şey yapmıyor ablasının kızının boğazını sıkıyor  onun huyu o ellemeyin deli o  felan dedim ben onun ablası değilim benimde huyum boğazını sıkar duvara vururum kimse niye neden demesin huyum bu o deli bende deli şimdi eşim benden ayrı alıp gitmiyor kızımı hele çocukların okulu yoksa evdelerse hiç gitmiyor   hatta o gün dedi getirme evime biraz şapkalı biraz ciddi yine aldı geldi böyle bir insan ömrümde görmedim hadi demeye kalmıyor dışarıda bitiyor yalnız değilsin yani canm ama mesafe koy eşin ne derse desin ben çocuğumu sokakta bulmadım benim evladım benim için değerli kimseye dövdürmem 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Mesafe her zaman iyidir 
0 oy
tarafından
Iyi çocuktur diyelim bebegin başına iş getirsinler. Oldu. Neden uan komsusunuz. Sanırım olabilecek en kotu şey gorumceyle komsu olmak
0 oy
(12,990 puan) tarafından
Kocan niye karışıyor ki canın isterse gider istemezse gitmesin 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Halasi kendi cocugunu görsün. Al bende halayim 4 saat yol var aramizda. Ayda yilda bir goruyom yegenimi. Gormedim diye de olmedim,onlar da ölmez. Mesafe iyidir.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 405 göst.
1 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 326 göst.
14 Ekim 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 606 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sevims0022 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 230 göst.