0 oy
404 göst.
Aile kategorisinde (101 puan) tarafından
tarafından kapalı
Ramazan boyunca ne biz gittik ne bize gelindi hep kavga icerisindeydik coğu gece yalnız kaldım oğlumla beynim artık uykusuzluk dan yorgunluktan dondu kaldı eşimin annesi çağırdıydi ama beni istemedi neymiş çocuğu ben varken sevemiyormus o gün gittik ilkinde yaptığını gbi oturan çocuğu yakasindan kaldırdı çıtçıtlı badisi açıldı az kalsın düşüyordu korktu da eşim hiç bişi demedi hamur gibi oynadılar bı ara mutfağa gttim çikolata yedirmisler ona ayrı kızdım anası evden çıkarken çocuğu benden alıp odaya kaçtı vermem dedi inat etti ayar oldum dedim bidaha gelenin o gün bugündür yarın bayram aylarca yarını bekledim ben eşim oğlumuz bir gün mutlu olucak tık akşam oldu sen gel yarın sabahın köründe iki araba toplanıp büyüklere kalvaltiya gidicez de benim şantal attı planlamislar onaylamış bana emir veriyor erken kalk diye bütün hafta evdeyim yarın ixin evi bile temizledim gelen olur diye sinirlerimi bozdu bu bir değil iki değil geçen şeker bayrami hamileyken de ilk yukarı gtmisdik ama smdk beni istemiyor çocuk aglamasin diye yanında durim istiyorlar tartıştık kavga birden büyüdü çocuk zaten ağlamaktan gözleri şisdi salonda.n yatak odasına gidiyordum küfürler etti yarın gidikcek dedi gitmiyorum dedim oğlumun ilk bayramı sen git dedjm birden çenemi kavradı sıktı çocuk korktu o an üstüme gelmesin diye elime geleni savurdum kovdum odadan kilitledim kapıyı dişlerim kanıyordu vurdu kapıyı gtti bı iki saat sonra geldi yarın nolcak diyor yüzüme bakmadan onlarla en son gittiğimde de kavga etmiştik çocuğuma ve bana zarar verdiler di düzelir dedim olmuyor gerçekten alttan almaktan bıktım oğlum 7aylik ve 7aydir ızdırap çekiyorum çocuk dan yana bı sıkıntım yok beraber ağlıyor beraber gülüyoruz gine tekiz akşam yemehi de zehir oldu . Evet biliyorum çok saçma bir şey yüzünden kavga ettik linclemeyin lütfen gerçekten dayanamıyorum ramazan boyunca anneme getirmedi hele annemgil Allah razı olsun erzak kolisi yolladı iki tane bir teşekkür bile etmedi kandil zamanı rüyamda anneannemi gördüm gülüyordu öptüm yanakladindan uzun zamandır gtmedim mezarına dedimdi cuma günü getirirmisin diye araba birden bozuldu dün çıktı tamirden ne kadar doğru bilemem babasının da yeni aldığı araba vardı getirebilirdi niye böyle yapıyor(lar ) anlamıyorum biraz uzun oldu kusura bakmayın yarin sabah olucak birde öyle ugras çocuğun d8si kaşınıyor huzursuz kabız uyuyabilecegimi zannetmiyorum
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

11 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Kendisi gitsin ne diye seni zorluyor ki 
(101 puan) tarafından
Bebeği de istiyorlar ama bensiz yapamaz beni istemiyorlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Post cok uzun :((
(101 puan) tarafından
Yazmadiklarim bile var :(((
tarafından
Hahah
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Asla gitme dişini de kanatmis ben senin yerinde olsam ailemin evine gider göz dağı verirdim az korkut bence 
(101 puan) tarafından
Biraz geç oldu kusura bakmayın büyük neneyle dedenin hatrina gittim fazla yuzgoz olmadım oğlumda benim kopyam fazla sevdirmedi hep ağladı  bı iki saat durduk kendi anneme geçtik öğlenden akşama kadar bebeğim hiç ağlamadi hep güldü çünkü ben mutluydum gezdik o taraf gbi evde durmadık yoldayken eşime  babası  sesli mesj attı o tarafa gttiniz kaç saat durdunuz hanfendi buraya da gelir bı gün ins fln dedi ayar oldum dedim gidelim madem gttik ama nasıl ağlıyor sevmesini bilmiyorlar onu anlamış oldum  nys gine uzun oldu kusura bakmayın ◕‿◕
(7,709 puan) tarafından
Yani sonuç ne? Boşanma olmayacak anladığım kadarıyla
(101 puan) tarafından
Sabrımı zorluyor evet ama boşanmak gerçekten o kadar kolay değil
(7,709 puan) tarafından
Buna sabır olmaz olsun canım. Dinde de bu böyledir. Can güvenliğin senin ya da çocuklarının yoksa boşanma haktır. Umarım bundan sonra bu ve bunun gibi kötü anlarınız hiç olmaz.
(101 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inşallah
0 oy
tarafından
kafayı mı yedin? tabii ki haklısın. dişlerini kırıyormuş, bunlar normal şeyler mi allah aşkına? annesi ayrı oğlu ayrı ruh hastası. ben olsam direkt boşardım. pisliklerin eline düşmüşsün resmen
(101 puan) tarafından
O noktaya geldik çocuk için evde iki yabancı olduk günlerce aylarca konuşmadık görmedik birbirimizi ve 5 saattir de yok ölsek kimin umurunda ama kalvalti önemli
0 oy
tarafından
Dediğin gibi çok bos seyler ya gerçekten üzülüyorum yok iftara vagır dıye esimle kavga ettik yok bayram ziyareti için eşimle kavga ettik bi hayrı da kalmıyo ki böylr sen gidiver çikolatayı her kaynana yediriyo heralde hadi sen gitmiyosun esin ne dıye seni zorluyo keşke karsılıklı anlayıs olsa.
(101 puan) tarafından
Yediklerini not aliyordum gelmiş çikolata citos yiyor çocukla madak yapıyor ağzı sulanıyor günah degilmi görmesem yalanlıyor. Anlayış 0
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Gitme kendi defolup gitsin güzelce söylemek yerine insanlıktan çıkmış adam değil böyleleri kadın döverler bir yeri yiyorsa kendi gibi birini dövsün görelim cocuga yazik ya bazen sesimiz yükseliyor evde korkuyor kizim en çok onlar etkileniyor ben yapmıyorum onun yaninda tartışma psikolojik olarak etkilenir gece yatmaz aglar kalkar korkar ya 
(101 puan) tarafından
Evet  rüya görüyor yanımda yatıyor ben bile gün içinde istemsizce bağrınca içim acıyor anlamıyor diyorum kendine gel op sarıl kokla yemin ederim kendime o zmn geliyorum yoksa kafayı yemişdim
0 oy
tarafından
Boşver cnm git büyüklük sende kalsın evi e huzursuzluk gitmesin ama giderken sunu de o kadar yaptığı iz şeye rağmen geliyorum benim ailemede seybgi saygı vericeksin ve kimse çocuğumu hirpalayarak sevemez net söylüyorum tepkimi veriririm de
(101 puan) tarafından
Hep söylüyorum canım annesinin babasının yanında mum kesiliyor çocuğa bana vurmaya kalktılar gıkı çıkmadı omu saygı sevgi vericek aileme neler dedi neler
0 oy
tarafından
Asla gitme o ne öyle zorla güzellik mi olur. Şiddet bile uygulamış tavrını koy. Ailesinin bebeğe yaptığı sevmek mi Allah aşkına öyle bebek sevmek ilk defa duydum. Ailen yakindaysa çok ailene git bayramlaşmaya
(101 puan) tarafından
Daha nicesi bı ara oğlumun pipisini çekmişler watsapdan atmış dedesi teyzesjne hayır benim oğlumun mahremi neden bu kadar açık ben sevmem öyle aç pipini göster diyenlerden ins oyle olmaz :((
tarafından
Aaa çok yazık cahil insanlar. Allah yardımcın olsun
(101 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Elleri kırılsın inşallah ben olsam senin yerinde ailemin yanına giderdim 
(101 puan) tarafından
Hamileyken iyiydi bı valiz hazırlar giderdim smdi bebek yerindemi duruyor
0 oy
tarafından
7 aylık bebeğin sensiz ne işi var? Doğru olanı yapiyorsun. Allah sana sabır, eşine insanlık ihsan etsin.
(101 puan) tarafından
Devam sütü almış anası onu yollamış herhalde ayrı bir yere giderse yedirir diye daha ek gıda da kaldık  kimsenin umurunda değil
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Yapacagın tek sey taksi tutup ailenin yanına dönmek bu insanlar güzellikten anlamazlar
(101 puan) tarafından
Evet. Birdehakine öyle yaparım ama annemgillerle çok durdum o bile kafi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 354 göst.
18 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eminee (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 802 göst.
11 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,820 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 385 göst.
+1 oy
73 cevap 1,904 göst.

379,254 soru

11,352,179 cevap

34,823 kullanıcı

...