0 oy
901 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,659 puan) tarafından
Ablama geldim misafirliğe ama kızım durmuyor hiç durmuyor sabahın yedisinde başlar ağlamaya gece birine kadar yedi yirmi dört ağlıyor abartısız ben en son ablamın anneannemin yanında oturup ağladım isyan ettim keşke dogurmasaydim engelinden dolayı onada o eziyeti cektirmeseydim diye ne koşup oynayabiliyor ne oturabiliyor hicbirsey yapamiyor yattığı yerde hep öyle kalıyor ağladım çok zor isyan ettim sonra pişman oldum niye Allah'ım ben niye benimde evladım sağlıklı olmadı dedim ablam teselli etti ama çok pişman oldum isyan ettiğim için kızım benim canım kanım herseyim ama hiç durmuyir bir saniye hep kulaklarımda ağlaması Allah için kimse linclemesin benim derdim bana yeter ben evladıma yanıyorum onun o haline kendime yanıyorum için parçalanıyor aglamadigim gün yok naoacagimi bilmiyorum derdimi sadece paylaşmak istedim biliyorum isyan ettim çok pişmanım ama artık kafayı yiyordum

39 Cevaplar

+4 oy
(8,581 puan) tarafından
Bu senin imtihanın.  Sabret sabırlı ol isyan etme. Allahm gücüne gider kuzum benim .   Her ne olursa olsun o evlattt canın kanın  :(
(1,659 puan) tarafından
Çok pisman oldum ama artık hergun ağlıyorum durmuyor bir saniye sürekli ağlıyor ben artık kafayı yemek üzereyim ne için ağladığını bile bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy hastaligi neki rabbim yardim etsin 
tarafından
Keske olsaydi rabbim sabir ve sifa göndersin
(2,564 puan) tarafından
Amin CNM inşalalh allah ya3dımcısı olsun benim kızım da da  ilk doğdu iğne ucu kadar delik vardı çok dua ettim geçsin diye allahım meleğinin yüzme baktı kapan dı sorun çıkmadı keşke her bebebk sağlıklı olsa ama hepsi bir imtihan CNM
tarafından
Kalbindemi delik vardi
(2,564 puan) tarafından
Yok CNM kuyruk sokumun da
tarafından
Himm alkah herkese saglikli evlat versin zor
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Öffff kuzum yaa burnumun direği sızladı 

Allah şifasını versin 

Allah ferahlıklar versin
(1,659 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Kaç yaşında güzeller güzeli evladın canım 
(1,659 puan) tarafından
2 yaşına geçen hafta girdi daha
0 oy
tarafından
Kurban olurum o prensesee, sende üzme kendini sen de kolay şeyler yaşamıyorsun 
(1,659 puan) tarafından
Allah razı olsun canım elimden birşey gelmiyor aglamasiyla daha çok kahroluyorum ben sanki benim canım yaniyormus gibi
0 oy
tarafından
Allah sana sabır evladinada şifa versin inşallah. 
(1,659 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Kuzum sabır sabır Rabbimin imtihanı mğkafatı büyüktür. Tövbe et esatağrirullah de hep zikir çek bitanem benim.
(1,659 puan) tarafından
Çekecem canım çok pişman oldum ama artık dayanacak gücüm kalmadı hiç durmuyor çok pişman oldum
(2,545 puan) tarafından
Bir anda olmuş sen tövbe et Rabbim kabul eyler bitanem. Üzme bunun için, mevsim geçişlerinden rahatsızlık olabilir mi . Polenler ürediği için hastalık yaygınlaştı bir doktora götür kuzum. Derdini söyleyemediğinden ağlıyordur
(1,659 puan) tarafından
Ediyorum bol bol tövbe canım yok bu iki ay falandir öyle oldu yemek yemiyor sürekli ağlıyor çok zayıfladı kemik oldu resmen 2 yaşında 8 kiloya düştü doktor birşeyi.yok diyor ama bana göre de var anneler hisseder bir çocuk bu kadar ağlamaz ya hangi çocuk uykusundan uyanıp catlayana kadar ağlar sebebosiz yere
(2,545 puan) tarafından
Evet kuzum anneler tabi hisseder. Sabahları pekmez ver kuzu kahvaltı yapmıyorsa çorba ver. Çorba ile iştahı açılır. Benim oğlumda rahatsız çorba yediriyorum sabahları kandıra kandıra. 3 Yasin 3 Tebareke 3 amme ve kısa sureler okudum ümmeti müslüman içinde bebegine ve sanada hediye ettim kuzum
(1,659 puan) tarafından
Allah bin kere senden razı olsun canım Rabbim kabul etsin çorba azda olsa icirebiliyorum ama pekmez mümkün değil direk kusturuyor kendini verdiğim gibi❤️❤️
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Rabbim sabrını bol imtihanını kolay eylesin canımın içi dua et❤️
(1,659 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun bol bol dua ediyorum hep ona dağıtıyorum şifasını bulsunn diye
(1,154 puan) tarafından
Rabbim şifasını versin kuzucuğumun inşallah
0 oy
(356 puan) tarafından
Durumunu yaşamayan bilemez ama her söylediğimiz dua yerine geçer annesin genede aklına öyle şeyler getirme benimde küçük oğlumda rahatsızlık var bazen sabır etmek geleceklerini düşünmek insanı dahada fazla yoruyor 
(1,659 puan) tarafından
Doğru canım bazen sinirime kendime engel olamıyorum ama onun bu acılari çekmesinin sebebi ben miyim diye düşünüyorum onu digurarak ona kötülük mü ettim diyorum çocuğum bir gün rahat yüzü görmedi doğduğundan beri ameliyatlar hastalıklar geçirmediği şey kalmadı
0 oy
tarafından
Rabbım sana sabır versin kuzum oda sürekli yatıyorsa bir yerleri ağriyodur o yüzden ağlıyordur nolur isyan etme :(
(1,659 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun ya doktora götürdüm doktor dedi birşeyi yok coxuk ağlar nazlaniyordur falan dedi ama bu coxuk biryeri agiriyor ya hangi çocuk uykudan uyanıp sebebesiz yere saatlerce ağlar canı yanar gibi başta bende dedim nazlaniyordur huysuzdur ama sanki biryeri agiriyor gibi ağrı kesici verince birazda olsa sakinlesiyor
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Yaşadığın kolay değil canım insanız hepimiz rabbim sana kolaylık versin 
(1,659 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun ben kendimi yetersiz hisediyorum ona yetemedigimu düşünüyorum artık
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun normalde de bebek ağlaması çok zor gelirken senin özel bir durumun varmis eminim kat kat daha zordur Rabbim büyüktür 
(1,659 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun yemin ederim sürekli aglmasi kulaklarımda hiç susmuyor hep ağlıyor naoacagimi bilmiyorum
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Ay canım benim kim seni niye linclesin yaşayan bilir bak sonunda pişman olmuşsun sen çok güzel bı annesin rabbim sana kolaylık sabır huzur sağlık versin inşallah canım benimmmmm
(1,659 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun ben iyi bir anne olduğumu dusunmuyorum eğer ki iyi bir anne olsaydım yedi yirmi dört aglamazdi daha neresi agiriyor bilmiyorum tek bildiğim canın yandihi ama doktorlar nazlaniyor birşeyi yok diyor herkes öyle diyor hatta çevremdeki ama ben hisediyorum biryeri agiriyor
0 oy
(780 puan) tarafından
Rabbim affetsin inşallah canm üzüntüyle söylemişsin sabrını versin senin cennet anahtarin o melek 
(1,659 puan) tarafından
Amin canım birqnlik öfkeyle sinirle söyledim o kadar doldum ki ona da hak veriyorum onu da anlıyorum onun içinde çok zor
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Gözlerim dolu dolu okudum rabbim yar ve yardımcın olsun tedavisi filan yok mu agrısı var o yüzden mi ağlıyor acaba kuzu sıkılıyor olabilir arabaya koyup gezdirsen filan hiç mi susmuyor canim 
(1,659 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun evet evde falan dışarda arabayla gezdirince susuyor kuvaktayken de susuyor ama yerde oldu mu durmadan ağlıyor ben biryeri agiriyor diyorum doktor birşeyi yok diyor ama uykudan bile sebesizn uyanıp çığlık cigliha ağlıyor
(7,249 puan) tarafından
Ah kuzum bilemezsin ki annesi belki vardır ağrısı bazen hiç durmuyor diye öyle söyleniyorum ki ağlattın beni rabbim ummadığın yerden bir kapı açsın insallah da koşup oynasın yavru
0 oy
tarafından

Oyy kurban olurum onun tırnağına istesek hiç yaratabilirmiyiz tırnağını.Yavrummm benimm kim bilir onun nasıl zoruna gidiyor öylece uzanmak 

Sabır cekk Allahina dua et evlat can kokusu cennet ne olursa olsun Sen onun umudusun  ona gülüp onunla ilgilenip oyun oynadığın zaman kim bilir nasıl gülüyorsun yavrumm  sevgini hep hissettir olur mu Allahin sana verdiği mucizesi O senin Cennet kapınnn 

Sabrın Bol Olsun<3

(1,659 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun gitmez mi zoruna benim bile gidiyor çocukları koşarak gordugimde onu yerde gordugumde içimden hep keşke sende yuruseydin kossaydin diyorum öyle güzel bir bebek ki elini yüzüme koyup bazen beni seviyor öyle mutlu oluyorum ki keşke elimde olsa onu iyilestirsem ama tedavisi yok ömür boyu böyle olacak maalesef
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Gebeliğin de bilindi mi canım. Ayrıntılı ultrason da falan belli oldu mu hastalığı. Bazen doktor hatası oluyor tedavisi hiçmi yokmuş. Rabbim yardım etsin. Kalben söylemediğini Allah biliyor. İnşallah Allah ım şifa verir. 
(1,659 puan) tarafından
12 haftalıkken öğrendim bile isteye doğurdum aldırmadım kalbi atiyordu kiyamazdim ona alacaksa Rabbim alsın dedim ne dualar ettim Rabbim onu bağışlasın diye doktor doğuma girmeden hazirlikli ol dedi doğumda gözümü actigim gibi ağlamaya başladım doktor yaşıyor diyince dunayalr benim oldu zorluğu çok var ama yine canım kanım herseyim sadece keşke şifası olsada iyilesseydi diyorum doktor hatası yok benimkinde
(3,551 puan) tarafından
Hmm Allah sana bağışlasın canım. Rabbim in mucizesine akıl ermez. İnşallah hiç öyle olmamış gibi şifa verir.
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah anaların hakkı ödenmez ama engelli bebek analarının hakkı hiç ödenmez. Allahım sana bolca sabır güç versin sevgiyle büyüt bebeni inşallah
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Yabancı bir dizide izledim kadının çocuğu sakat doğacak kadın bir an çocuğun bütün hayatını gözünde canlandırıyor önceleri fizik tedavi ile çocuğunu geliştirmeye çalışıyor sonunda sonuç alıyor ama çok umutsuzluğa düşüyor çocuğun ağlamasına dayanamıyor kendi de ağlıyor. Hayalinin sonunda çocuk sakat haliyle üniversite okuyan insanlara ilham veren mutlu bir çocuk oluyor. Kadın bu hayal ile çocuğa bağlanıyor. Bunlari düşünürken başarısız hallerini de hayal ediyor isyan ettiği anları da 

Zor durum Allah ikinizin de mükâfatını verir insallah
(1,659 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun hep diyorum zaten ne olursa olsun sırtımda da tasisam okutacam onu sonuna kadar kendi başının  çaresine bakacak biz ölünce kimseye muhtaç olmadan yaşamayı ogretecem ona hiçbir zaman off bunu yapamadım demiyecek herseyi alacağımız evi bile ona göre alıp planlayacam diyorum
0 oy
(7,025 puan) tarafından
Offf gerçekten çok üzüldüm canım keşke elimizden bir şey gelse de yapabilsek tek yapabileceğimiz şey dua etmek :(
(1,659 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun duanız yeter bol bol dua edin kızıma yeter şifasını bulsun ağrıları neyi varsa geçip gitsin adı Elif
(7,025 puan) tarafından
Tabi ki ederim canım Rabbim tez zamanda şifasını versin kuzumun  ❤

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 1,013 göst.
20 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 1,205 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 321 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu