0 oy
224 göst.
Aile kategorisinde (55 puan) tarafından

Önceden de sessiz uyumazdim ama gebelikten sonra daha çok horlamaya başladım zaten alerjik astımim vardı hafif nefes darlığı gibi düşünün bir de üstüne 20 kilo alınca ve 9. Ayın sonundayim karnım burnumda horlamam coşmuş arttık.. ayri yatmakda istemiyo benden..  uyku hapı kullaniyo beni duymasın derin uyusun diye o bile kâr etmiyomuş artık.. :( napcami şaşırdım yazık uykusuz kalıyo benim yüzümden yaa.. :unsure: uyku bantları var nefes açısı onlardan alsam etkisi olur mu acaba yada gebelikte zarar li olur mu ki.. sizin varmı böyle sorunlarıniz ne yapıyorsunuz..

12 Cevaplar

0 oy
(346 puan) tarafından
Canım böyle durumlarda anlayışla karşılasın uyuyamıyorsa başka odada uyusun sonuçta senin elinde olan birşey değil 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Valla bende kocamdan muzdaribim uyuyamıyorum çıt sesine uyanırım horlamasından 10 kere uyanırım gece eşini çok iyi anlıyorum ama yapcak bişey yok eğee doğumdan sonra düzelirse o zamana kadar ayrı yatın canım bişey kalmamış zaten. Bide sinüslerin doluysa sirkeli su çekebilirsin genzine kadar İbrahim saraçoğlu öyle diyo bende eşime diyorum ama 1 kere yaptı sadece devam etse geçer belki :'(

0 oy
(1,569 puan) tarafından
Dayansin biraz bi ay kalmis sen onun yerinde olsan sorun edrrmiydin bu kadar benim de o sorun var di dogum yaptim gecti biz hatta artık işi gırgır boyutuna tasimistik uyanunca esim yine ne horluyordun diyordu kakhkaha atiyorduk :)
0 oy
(13,712 puan) tarafından

İki gebeligimde de allerjik rinittim ve 9.haftada burnum kapandı taaa doğuma kadar.

Her gece horlayaraj uyandım krndi sesime.
 Çok utanıyodm hep diyodum istersen ayrı yat 1 defa bile şikayet etmedi 

Biz olsak çok şikayet ederiz ama adamlar daha anlayışlı,boşver  sende
0 oy
tarafından
Son günlerin zaten. Kendine dert etme boşuna. Eşin horluyor olsa sen laf etmezsin böyle. Utanacak bişey yok. Burun bantı da kullanılmıyor diye biliyorum. İlk hamileliğimde aynı sorunu yaşayınca eczaneden bant almaya gittim. Çalışan hamileyken kullanamazsınız dedi.
0 oy
(422 puan) tarafından
Dayansın falan demişler de, dayanilmiyor ki. Yaşayan bilir. Eşim de horluyordu. Valla aylarca ayrı yattık. Sonra gitti ameliyat oldu. Düzeldi öyle geldi yanıma. Yoksa mümkün değil uyuyamıyorum. İdare edilecek bir şey değil gerçekten. Bence huzurunuz için bir süre ayrı yatin :)
(13,093 puan) tarafından
Benim de Esim de horluyor bazen ritim yapıyor:)) demem yatak da yatma diye duyduğun zaman durtuyorum yada yastığı düzeltiyorum
Suan mesela horluyor:))
(422 puan) tarafından
Kaç kere uyanıp dürtcem onu. Nasil uyku uyuyacağım
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kendi senden az horluyordur dalınca eminim. İdare etmesi lazım normal bir durum yaşamıyorsun 
0 oy
tarafından

Kız suyun içine yarım muz koyup kaynatıp icince narkoz yemis gibi uyuyomuşun ver kocana bi dene :D

0 oy
(1,850 puan) tarafından

Bende çok sessiz uyuyan birisiyim ilk evlenmişiz daha yatiyoz eşim bakmış yaşıyom mu :woot:o kadar aldığım nefes bile hissedilmez yani hahaha:woot:

Dr git bi belki çözümü vardir

0 oy
(222 puan) tarafından
Dik yatmaya çalış o zaman azalıyor aynı durumlar bende de var. 
0 oy
tarafından
Yarın çocuk olduğunda bakalım nasıl uyuyacak horlamaya bu kadar takıyorsa :D
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Cift yastik kullnim başını yuksekte tutmayi dene..

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 84 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 137 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Arzuylcn41 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 233 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (887 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 376 göst.