0 oy
500 göst.
Diğer kategorisinde (590 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
esim biz sevgiliyken benden ayrildi baska bi kizla sevgama hala aklima geliyo ve kavga ediyorum dogrumu yapiyorum bilmiyorum ama

24 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Eskileri açarsan kafan cok karışır ve hep huzursuzluk çıkar, kabul edip evlenmişsin kendini yoruyorsun sadece 
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ya unut,ya git kuzum böyle yaşanmaz
0 oy
tarafından
Aman olan olmuş boşver boşuna huzurunu bozma canım 
0 oy
(7,830 puan) tarafından
Yani affetmisin gitmiş açman dogru değil bastan affetmeseydin neyse
0 oy
tarafından
seni aldattimi senden ayrilip baska biriyle mi oldu.. eger oyleyse bu seninle ilgili bir durum degil.. belki seni seviyorken yapti kii onu da kendine yapmis oluyor.
(590 puan) tarafından
benden ayrildi ve o kizla sevgili oldu
tarafından
o zaman seni aldatmis olmuyor. haa tabi eminim seni seviyordur o anda falan ama bu kendine yaptigi bir hata.. sonra sana geldiginde senin de ona donmussun.. suan bunlari dusunme bence yanii ben onu aldatmadigim halde surekli bunlari duyuyorsam o zaman aldatim da duyayim da diyebilir sonucta..
(590 puan) tarafından
iki gunluk insana pastalar kesip cikma teklifi ediyo biz kac senelik iliskimizde yapmadi bu hep aklima geliyo ve sinir oluyorum evet evlendim unuturum sandim ama unutamadimda
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Evliyken böyle dengesizlikler yspmıyorsa sorun yok dertsiz başın dert ararsan Allah verir kurcalama işte adam olgunlşmış şimdi yapma
0 oy
(356 puan) tarafından
Boşu boşuna kendi huzunu bozarsın 
0 oy
tarafından
Gereksiz bence artik eski dedigin gibi gecmis artik
0 oy
(2,218 puan) tarafından
İyide madem başına kakicaktinn niye bidaha geldiginde kabul edip evlendin? Yanlış yapıyorsun sünger çek isteseydi onunla evlenirdi
0 oy
tarafından
Bir kere kabul etmişsin ısıtıp ısıtıp önüne koyarsan teşvik edersin o ututmuşsada sen onun aklına getiriyorsun önünü bırak hem kendini hem eşini hemde evliliğini bunaltma rahat bırak cnm
0 oy
(587 puan) tarafından
Boşuna kendini yıpratıyosun  evlenmişsin sonuçta artık geçmiş geçmişte kaldı üstüne düşüp eşinin de aklına sokma derim
(590 puan) tarafından
evet ama iki gunluk insana pastalar kesip partiler yapti bana sevgili oldugumiz evlendigimizden beri hicbisey yapmadi hala hazmedemiyorum aklima geliyo
(587 puan) tarafından
Baştan eşim sen istemezsin sevmezsin yada yapmaya gerek yok gözüyle bakıyor olablr özel bir gününüz yaklaşınca alttan alttan sor şirinlikle, bazı erkekler böyle düşünmüyor düşünemiyorlr
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Canım yürürken önümüze bakarak yürüyoruz dimi arkaya bakarak değıl :) unut geçmişi ;) 
0 oy
(4,988 puan) tarafından
Böyle yapmaya devam edersen ne sen mutlu olursun nede busekilde ömür geçer 
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Yanlış yapıyon. Geçmiş geçmişte kaldı. Sen böyle davranarak eşini kendinden soğutuyorsun ister istemez hemen eski sevgilisini aklına getiriyorsun yapma bence 
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Kuzum bunu kafaya takcabı bilerek niye evlendin. Evlendin artık bunu takmaman ve belli etmemen gerekli. Yoksa huzurunuz kalmaz
0 oy
(2,564 puan) tarafından
1 unutmadıysan evlenmiyecektin

2 olan olmuş bak ne güzel diyorsun biz sevgiliykrn ayrıldık sevgili oldu sen aynıyken ayrı üstünden geçmiş olan olmuş seni seçmiş boş ver huzurunu bozma CNM 
0 oy
(7,158 puan) tarafından
Ay biz aynı kafadayız canım ben de öyleyimdir ama iyi bir şey yapmıyorsun. 
0 oy
(1,732 puan) tarafından

Geçmişe değil geleceğe bak tapusu sende:D

(590 puan) tarafından
haha:))
0 oy
tarafından
Çok yanlış yapıyorsun geçmiş gitmiş sizde evlenmissiniz daha arkasına düşmeye ne gerek var 
0 oy
(133 puan) tarafından
Arkana bakarsan önünü göremezsin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 120 göst.
15 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 186 göst.
17 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Reyyreyyy (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.