0 oy
235 göst.
Aile kategorisinde (683 puan) tarafından
Evlendim eşim askere gitti,  hamileydm son aylarımdı anneme gitmek istedm vahh biz bnu nasıl zapdedicez dedi dizlerini dövdü beni göndermedi hiç bişey demedim. Kayınbabam iflas etti bilezik istediler 2 tane verdm, sonra kenarda köşede kendi parası çıktı, eşim anne madem paran vardı niye istediniz deynce ben kötü oldm oğlumu kışkırtıo die hastalandı günlerce, halbuki hç bşey dememştm gerçkden eşime. Altınlarımı alp hırsız girdi süsü verip yıllarca kafamız da kuşkyla yaşattılar ne malum alp annesine vermediği dediler, yıllar sonra itiraf ettiler. Oğlum otizm tanısı aldı ben kurdeşen oldum aynı binada ayrı eve çıkmştk yaralarımdan kollarımı açıp kapatamıyordum, kapımı çalıp bir tas çorba vermediler. Yıllar sonra annem geldi 2 doğumum da ikizlerm oldu 1 hafta hastane de yanımda kaldı eve gönderdim annemi az dinlen die annem gelirken misafirliğe gittiler. Daha gelirken dolmuşla gelsn dediler. Anlatsam burdan arşa çıkar neler neler. O kdr çok dolmuşum ki son Bi kaç yıldır bana karşı biraz daha iyi, bende yüzüne iyiyim ama içim atmıo artk en ufak Bi fenalığına tahammülüm kalmamış işin aksi tarafı bunları ve daha fazlasını yapn kadın kendni en iyi en idareci en sessiz kaynvalide görüo ve eşi ailesi de öyle görüo. Dilde birşey yok çnkü hepsi alttan alttan sessiz. O kdr bıkmşm ki içimi dökmek istedim

5 Cevaplar

0 oy
(3,451 puan) tarafından
Yoo çok sakinsin bence, daha ilk başta hamileyken anneme gitmek istedim biz bunu nasıl zapdedicez dediginde bile tepkini koyup gitmeliydin annene mesela
(683 puan) tarafından
Ahh keşke ne akla hizmet katlandysam şuan olsa çekemem ama o zaman çekmşm
-Reklam-
0 oy
(88 puan) tarafından
Allah kimseyi böyle İnsanlarla sınamasın gerçekten başına gelen bilir en iyi bana da psikolojin bozuk buluttan nem kapıyosun deyip duruyorlar daha üç yıllık evliyiz ama kendileri hiç susmaz sürekli fısır fısır arkadaya bile kalmadan konuşur sonra sen suçlu olursun kendi akıl ve ruh sağlığım ve evladım için hepsini beynimde bitirdim artık herkesin kendi amel defteri istediği gibi doldursun sende takma Allahın adaleti şaşmaz elbet tecelli eder 
(683 puan) tarafından
Aynen öyle takmayım diyorum Bi süre unutuyorum sonra bişey olsa hepsi geri gelio aklıma inan unutmak çok istyorm. Yiğeni var benmle yaşt ben yeni evlendiğimde bana demişlerdi Bi ara onu düşünmştk die. Daha sonra ben memlekete gittim oğlumu tedavi için benm gittiğim gün çağrmşlar yatılı bu normal mi. Bu arada istenmeyen gelin olsam içm yanmck evlenirken neler dediler nasl sahiplenmişlerfi
(88 puan) tarafından
Normal mi değil mi sorusuna bakarsak canım elbette değil bi insanın arkasından konuşmak da normal feil sürekli bişey çıkarmak vs yaptıkları en ufak şey dahi normal değil ama napıcaksın kendini göz önüne al eski yazılarını da okudum iyi niyetli birine benziyorsun kendin bu huyunu değiştirebiliyo musun bazı insanlar malesef değişmiyo ama unutma insanın kendi kendine ettiğini bi köy toplansa yine de edemez derler herkes bi gün ne ekerse onu biçer benim kaynanam görümcem de öyle üç geliniz bi bana yapmamışlar onlara benden de çok yapmışlar eltimle konuştum geçen kaynanam kayınbabamın hatrına sabrediyo herkes yarın onlar ölsün bak bakalım nolucak ona kimse yüzüne bile bakmıcak dedi ne kadar kötü demi insanlar anlamıyo ama bi gün elbet anlarlar ya dünyada ya ahirette sıkma güzel canını çocuklarına odaklan inan kimseden kimseye fayda yok
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Sende bir sorun görmedim kim olsa sinirlenir bu durumlara 
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Gel kardeşim gel sende bendensinn ayni benim kayinvalidemi anlaattin. Bu tarz insanlar tehlikeli olur politikaci sinsi kendini iyi gosterip durur insanlarda sorun sende zanneder. Bak kendin bile.kuskuya düşmüşün 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben bunları yaşasaydım sen bendeki sınırı görseydin bence sen çok sakinsin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 402 göst.
5 Nisan 2024 Aile kategorisinde ikiiprensesinannesi (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 173 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde busra01busra (999 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 612 göst.
0 oy
7 cevap 240 göst.

380,406 soru

11,389,862 cevap

34,897 kullanıcı

...