0 oy
300 göst.
Diğer kategorisinde (2,000 puan) tarafından
Özellikle içinde kaos olabilecek gıcık postları arıyor gözüm. Söyle fikrime ters bir şey olsa da nefretli yorumlar yapsam diye girip bakıyorum gün içinde uygulamaya. Hep asabi bir tarafım vardı da bu kadar da sorun arayan bulan ya da oluşturan bir insan değildim. 33 haftalık hamileyim hamilelik hormonları mi tetikliyor nedir

10 Cevaplar

0 oy
(7,250 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Hormonlardan bacım hormaonlardan :D 

Sağlıcakla al kucağına bebişi ❤️❤️
(2,000 puan) tarafından
Hayırla sağlıkla geçer ınşaallah bakalimmmm
(7,250 puan) tarafından
İnşallah canım ❤️

Kizmi erkekmi
(2,000 puan) tarafından
Kızım olacak ınşaallah <3
(7,250 puan) tarafından
Ay ne guzellll sağ salim kucağına alırsın inşallah canım ❤️❤️❤️
(2,000 puan) tarafından
Insaallahhhh <3
-Reklam-
0 oy
(2,587 puan) tarafından

:D  Yani ben hamileyken hiç ugrasamazdim buranın postlariyla yapı herhalde :)))) 

(2,000 puan) tarafından
Benin gün ici en büyük eğlencem herhalde hatta bu ara biraz sakin sanırım ortalık eğlencem azaldı biraz skdjsjs
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Bu postu acmanda sebepte kaos yaratmak mi :)
(2,000 puan) tarafından
Yok kız bu masum bir post
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Aynen csnm. Ben annemlerdeyken halamları bile yanlşlkla kovmştım. Doğumdan sonra yaptıklarıma şaştm
(2,000 puan) tarafından
:D aksjwjs o da iyiymiş ben de evdeki karpuzu nasıl bitirirsiniz diye gezdim sabahtan beri ama aileye çok tepki gösteremiyorum sonra üzülürüm diye
(1,151 puan) tarafından
Ben dolaptaki çikolatayı yediği için rezil etmiştim. İnsan bi çikplata için yapar mı halamları yani
(2,000 puan) tarafından
Aklımızla hareket etmiyoruz gerçekten
Hamilelik aptallığı diye bir şey var zkdjdjd
(1,151 puan) tarafından
Aynen ya
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Lohusalıkta gör bide şu an kendimi bomba gibi hissediyorum biri bişey dese atlicam taksiciden bakkala herkes gözüme battı bugün bir süre bir yere çıkmasam iyi olacak :) 
(2,000 puan) tarafından
Inşaallah çok teşekkür ederim zaten tam bir bilinmez kutu benim için bebek su an ömrümde hiç küçük bebek ile yakın temasım olmadı düşe kalka öğreneceğim artık
(1,824 puan) tarafından
Yanında birileri olursa alışman kolay olur canım bende sen gibiydim ve ilk 1 ay neredeyse sadece emzirmek için kucağıma aldım stres basıyordu en azından annen falan olursa psikolojik yükün hafifler ilk haftalarda
(2,000 puan) tarafından
Ilk iki hafta olur da sonra başbaşa kalacağız sanırım bakalım nasıl.olacak
(1,824 puan) tarafından
Olur olur pozitif düşün sadece zor ama eğlenceli olacak en güzel anların tadını çıkarmaya bak sağlıkla gelsin inşallah
(2,000 puan) tarafından
Inşallah tesekkur ederim:)
0 oy
(1,459 puan) tarafından
Şuan ben öyleyim.iki çocuklu işi birikmiş yemeği yok cocgun odevi var iş yaomak istiyorum ama Halim yok gücüm yok evi *** götürüyor kocam işte çocuklara bağırıp duruyorum her yaptıkları gözüme batıyor şuan 
(2,000 puan) tarafından
O kadar normal ki bende ne çocuk var ne ev işi su an ama ona rağmen kurt var bir yerlerimde
0 oy
(7,861 puan) tarafından

Bende çok sinirliyim bu ara sebebini çözemedim :ermm:

0 oy
(8,742 puan) tarafından
Hormonlar cnm 30.haftamdan itibaren inanılmaz sinirli ve öfkeliyim düşün bak sehpayla masayla kavga ediyorum niye orda duruyorlar diye yastıkları tekmeliyorum sırf yan duruyorlar diye bugün doktora gittigimde turnikeye kafa attım karnıma çarptı diye bu ve bunun gibi saçma sapan şeyler bizim elimizde değil tamamen hormonel yoksa ben asla bu derece öfkeli ve nerdeyse öfke nöbetleri geçiren biri değildim hormonlar mahvetti bizi :))))))
0 oy
(3,130 puan) tarafından
Bende adet olmaya yakın çok sinirli oluyorum evi terk edesim geliyor zor sakinleşiyorum hepsi hormonlardan :))
0 oy
(138 puan) tarafından
Belki bastırdığın duyguların vardır bazı insanlara karşı, sinirini de bu şekilde atıyosundur

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 148 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 254 göst.
12 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Portakallltohumum (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 561 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Miss dilek (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 387 göst.

378,111 soru

11,317,161 cevap

34,762 kullanıcı

...